Фінансові новини
- |
- 15.04.26
- |
- 04:02
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Jeep Avenger отримав нагороду «Автомобіль року» в Європі
18:16 16.01.2023 |
На 60-й ітерації глобальної церемонії нагородження «Автомобіль року» VW ID.Buzz, Nissan Ariya та Kia Niro змагалися з Jeep Avenger.
Вперше в історії Jeep отримав найвищі нагороди в рамках багаторічної премії «Автомобіль року», яка була оголошена 13 січня на Брюссельському міжнародному автосалоні. Цього року переможцем став новий електричний позашляховик Jeep Avenger, який доступний у Європі, Японії та Південній Кореї, але не продаватиметься в Північній Америці.
Крім того, Avenger став першим повністю електричним автомобілем Jeep. Дебютувавши в жовтні минулого року, він використовує єдиний двигун на 154 кінських сили (115 кіловат) і 181 фунт-фут (260 Ньютон-метрів) крутного моменту. В рух приводяться лише передні колеса, хоча для майбутньої повнопривідної моделі Avenger отримає два електродвигуни. Акумулятор ємністю 54 кВт-год забезпечує запас ходу 400 км за циклом WLTP, хоча в міських умовах на повільній швидкості цей діапазон може досягати 550 км. Він може швидко заряджатися через підключення потужністю 100 кВт, переходячи від 20 до 80 відсотків за 24 хвилини.
За перемогу в номінації «Автомобіль року» Avenger отримав 328 голосів, у тому числі 21 найвищу оцінку від журі з 57 членів, які представляли 22 європейські країни. Для порівняння, VW ID. Buzz фінішував другим із 241 загальним голосом і 16 найвищими оцінками. На третьому місці опинився Nissan Ariya з 211 голосами, завдяки чому трійка найкращих автомобілів цього року вдруге в історії нагород повністю електрична. Минулого року Kia EV6 здобула загальну перемогу, а Renault Megane E-Tech Electric і Hyundai Ioniq 5 слідували з невеликим відставанням.
Іншими претендентами на нагороду 2023 року були Kia Niro, який із двигуном внутрішнього згоряння отримав четверте місце. Renault Austral посів п'яте місце, а за ним розташувались Peugeot 408 і близнюки Subaru Solterra / Toyota bZ4X, які завершили сімку фіналістів.
Хоча Jeep не планує випускати субкомпактний Avenger у США, більший електромобіль з'явиться у Північній Америці під назвою Recon.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Кабмін призначив Ореста Мандзія головою Державної митної служби. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Міністерство соціальної політики
готує нову пенсійну реформу, на відміну від попередніх проєктів вона не
передбачає запровадження обовʼязкової накопичувальної пенсійної
системи.
Раніше, у вересні минулого року, Світовий банк погіршив прогноз
зростання економіки України на цей рік - з 5,2% до 2%, а на 2027 рік - з
4,5% до 4%.
Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
У березні український автопарк поповнився понад 3,3 тис. гібридних легкових автомобілів (HEV і PHEV).
Microsoft пришвидшила початкове налаштування Windows 11 (OOBE): як
зазначає Neowin, тепер дозволено пропускати обов'язкові оновлення, коли
систему запускають вперше на новому ПК.
Компанія SiFive, заснована у 2015 році інженерами з Каліфорнійського
університету в Берклі, які розробили проєкт мікросхеми з відкритим
вихідним кодом, залучила додаткові $400 млн у рамках раунду
фінансування, який перевищив пропозицію, оцінивши компанію в $3,65 млрд
Південна Корея вводить універсальний базовий доступ до мобільного
інтернету для громадян на швидкості до 400 Кбіт/с, повідомляє The
Register з посиланням на місцеву владу.
Криптоіндустрія прискорює розробку рішень для протидії потенційним
атакам квантових комп'ютерів.
Експорт електромобілів та гібридних авто з Китаю в березні цього року
зріс більш ніж удвічі, до рекордного рівня, оскільки глобальний
енергетичний шок, спричинений війною в Ірані, відновив інтерес до
електрокарів.
Amazon оголосила про плани запустити власний супутниковий
інтернет-сервіс Leo у середині 2026 року. Про це повідомив генеральний
директор компанії Енді Джессі у щорічному листі до акціонерів, пише
Engadget.
Компанія Google
оновила підходи до безпеки в чат-боті Gemini, зокрема у взаємодії з
користувачами, які можуть переживати психічну кризу.
Google почала розгортати оновлення для Chrome з підтримкою вертикальних вкладок і покращеним режимом читання.
Обсяг вітчизняного ІТ-ринку оцінюється у 7,85 млрд дол. США; торік галузь сплатила 50,5 млрд грн податків.
Google представив застосунок Google AI Edge Eloquent, який
перетворює вашу "живу" мову на текст. Він працює без інтернету і має
функцію редагування, повідомляє Android Authority
Поки індустрія квантових обчислень змагається у кількості кубітів, які
розпадаються від найменшого подиху вітру, дослідники вирішили згадати
про матеріал, який вже пів століття тягне на собі всю земну електроніку.
Ринок оперативної пам'яті продовжує лихоманити. Samsung підписує нові
довгострокові контракти на DRAM із цінами, які приблизно на 30% вищі,
ніж у першому кварталі 2026 року.
Apple активно викуповує майже всі доступні на ринку мобільні мікросхеми
DRAM за підвищеними цінами, що ставить її конкурентів у складне
становище. Про це пише Android Headlines з посиланням на інформатора
Jukan.