Фінансові новини
- |
- 10.06.26
- |
- 14:54
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Hyundai закрепила лидерство на рынке водородного транспорта — Toyota осталась далеко позади
09:38 02.12.2021 |

Долгое время корпорация Toyota Motor считалась лидером продвижения легкового транспорта на водородных топливных элементах, поскольку её модель Mirai хоть и распространялась преимущественно через лизинг среди юридических лиц, оставалась самой массовой среди себе подобных. Сейчас Hyundai не только потеснил японского соперника, но и уверенными темпами увеличивает отрыв от него.
По информации агентства SNE Research, на которую ссылается Business Korea, с января по октябрь этого года включительно в мире было продано 14 700 легковых машин на водородных топливных ячейках, что на 92,4 % больше итога аналогичного периода предыдущего года. На первом месте осталась Hyundai Motor, реализовавшая за десять месяцев этого года 7900 транспортных средств, её доля на мировом рынке достигла 54 %, хотя ещё в августе не превышала 52,2 %.
Разрыв с Toyota Motor, занимающей второе место, увеличился, поскольку японский соперник сократил свою долю в данном сегменте рынка с 39,2 до 37,5 %. Между прочим, это происходило на фоне увеличения объёмов продаж водородомобиля Toyota Mirai второго поколения. По сути, Hyundai укрепляла свои позиции быстрее, чем росли продажи Toyota. Последней из марок за первые десять месяцев этого года удалось реализовать 5500 автомобилей на водородных силовых установках. Mirai первого поколения разошлась тиражом 11 тысяч экземпляров, преемница должна увеличить это значение в десять раз, как ожидают представители Toyota. По крайней мере, в этом году японской компании удалось уже выполнить половину данного плана.
Чтобы занять третье место, компании Honda Motor потребовалось продать за десять месяцев всего 100 экземпляров аналогичных транспортных средств, её доля рынка при этом не превысила 1,6 %. К концу года компания свернёт поставки модели Clarity, поэтому её доля в статистике и оказалась такой скромной. При этом преемник для данной модели будет разработан, хотя сроки его появления на рынке и не уточняются.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Співвласник компанії Fire Point Денис Штілерман розповів, що під час
випробувань української ракети-перехоплювача балістики FP-7.x вона
досягла висоти у 25 кілометрів.
Верховна Рада підтримала в другому читанні та в цілому урядовий
законопроєкт №15224 щодо змін до державного бюджету на 2026 рік про
збільшення видатків на 1,56 трлн грн на сектор безпеки та оборони.
Верховна Рада ухвалила законопроєкт №15111-д, яким знижено податкове
навантаження з 18% до 5% для фізичних осіб, які офіційно здають
нерухомість в оренду.
Верховна Рада підтримала прийняття в другому читанні та в цілому
законопроєкту №15111-д про автоматичний обмін інформацією щодо доходів
на цифрових платформах.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що
Київ сподівається на додаткове фінансування від партнерів для
забезпечення контрактної системи української армії.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Інженерка-програмістка Ерін Маус із Північної Кароліни домоглася
офіційного дозволу не використовувати штучний інтелект на роботі,
посилаючись на свої релігійні переконання
Американська Google, що входить до Alphabet Inc., замовила в Intel Corp.
виробництво понад 3 млн своїх тензорних процесорів (TPU) у 2028 році,
повідомляє The Information з посиланням на джерела.
Впродовж травня український автопарк поповнився 18 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону.
Spotify розглядає нові напрямки для розвитку свого сервісу, який
планують перетворити на повноцінний музичний хаб для фанів. Серед
планів, як зазначає Bloomberg, "живі" відеотрансляції концертів і продаж
квитків.
В ЄС домовилися запровадити Digital Omnibus on AI - ініціативи, яка пом'якшує перший у світі закон, що регулює розробку та використання ШІ. Що пішло не так?
Під час симуляції ведення гібридної війни з дезінформації противника між
українською командою, яка вела "кібернаступ" та НАТО, яке оборонялась,
остання перемогла з мінімальним відривом.
Розробники популярного бенчмарку AnTuTu оприлюднили травневий звіт,
присвячений найбільш вигідним смартфонам у категорії
«ціна-продуктивність».
NVIDIA офіційно представила RTX Spark - новий ARM-чип для Windows-ПК,
який поєднує процесорні ядра Grace та графіку Blackwell в одному
корпусі.
Компанія SpaceX, що належить Ілону Маску, розширює сферу своєї
діяльності, отримавши новий великий контракт у сфері оборони, передає
Engadget.
Microsoft представила новий сервіс Copilot Health. Він працює на базі
штучного інтелекту та допомагає користувачам отримувати відповіді на
питання про здоров'я. Наразі сервіс вже працює у форматі попереднього
доступу.
Qualcomm декларує сегмент ноутбуків з Windows за ціною $300 та представляє
процесори Snapdragon C. Аналогія з MacBook Neo більш ніж прийнятна,
адже Snapdragon C (від слова Compute) - це чипи на переробленій
мобільній архітектурі Kryo.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.
Американський технологічний гігант Nvidia, який є провідним розробником
чипів для штучного інтелекту, планує збільшити щорічні витрати на
Тайвані до 150 млрд дол. оскільки вважає острів «епіцентром революції
ШІ».
Ринок нових легкових автомобілів у ЄС у квітні 2026 року зріс у річному вимірі на 5,1% і досяг 972,3 тис. одиниць, повідомляє Європейська асоціація автовиробників (ACEA).