Фінансові новини
- |
- 20.01.26
- |
- 15:40
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
В набсовет "Нафтогаза" отобрали 3 иностранцев - Абромавичус
11:50 25.03.2016 |
Номинационный комитет отобрал кандидатуры 3 иностранцев на должность членов наблюдательного совета Национальной акционерной компании "Нафтогаз Украины".
Об этом на брифинге сказал министр экономического развития и торговли Айварас Абромавичус, передают Українські Новини.
"На сегодня Номинационный комитет при Минэкономики отобрал 3 кандидата на должность независимых членов набсовета "Нафтогаза". И в ближайшие дни ожидаем кандидатов от Администрации Президента и Кабмина. Запланировано заседание Номинационного комитета на понедельник, будем рассматривать кандидатуры от администрации и правительства", - сказал он.
По его словам, утверждены кандидатуры Маркуса Ричардса (Marcus Richards), Чарльза Проктора (Charles Proctor) и Пола Уорвика (Paul Warwick).
Ричардс имеет опыт работы в Нафтогазовой отрасли более 33 лет, в том числе на руководящих должностях в British Petroleum и Dana Petroleum; сейчас является консультантом ряда компаний и инветфондов, преподает в Aberdeen Business School (Великобритания).
Проктор проработал в отрасли более 27 лет, в том числе на руководящих должностях в British Petroleum и Genel Energy; имеет опыт работы в таких странах, как Азербайджан, Ангола, страны Ближнего Востока.
Опыт работы еще одного из отобранных кандидатов - Уорвика - в Нафтогазовой отрасли составляет 32 года в таких странах, как Норвегия, Великобритания, Польша, Индонезия, странах Северной и Западной Африки, Ближнего Востока, в том числе на управленческих должностях в компаниях ConocoPhillips и Talisman Energy.
Как сообщали Українські Новини, ранее министр экономического развития и торговли Айварас Абромавичус прогнозировал завершение формирования наблюдательного совета Национальной акционерной компании "Нефтогаз Украины" до апреля.
"Нафтогаз Украины" является монополистом по транспортировке газа по транзитным газопроводам, монополистом по транспортировке нефти по нефтепроводам, а также крупнейшим добытчиком газа и крупнейшим добытчиком нефти в Украине.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна може стати європейським левом з точки зору темпів зростання
економіки, але їй варто продовжувати необхідні для цього реформи,
наголосила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ)
Крісталіна Георгієва
Мінрозвитку у 2026 році планує підготувати законопроєкт про запровадження обов'язкового техогляду усіх транспортних засобів.
Посеред запеклої суперечки навколо статусу Гренландії президент
Сполучених Штатів Дональд Трамп оголосив запровадження ввізних мит проти
низки європейських країн, які раніше наполягали на неприпустимості
передачі цього острова США.
Україна та Велика Британія підписали угоду про торговельну лібералізацію для деяких видів аграрної продукції.
Через прайс-кепи імпорт електроенергії з Євросоюзу здійснюється лише на 30%
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Один з найбільших об'єктів великої приватизації в Україні вдруге не вдалося продати
Через відділення АТ «Укрпошта» виплати за програмою «Зимова підтримка» оформили понад 3,8 млн українців.
АМКУ отримав заяви на зміну власника дев'яти юридичних осіб, що входять до складу Агро-Регіону
Уряд оновив порядок купівлі електроенергії для потреб НЕК "Укренерго".
Відтепер оператор системи передачі зможе закуповувати електроенергію у
НАЕК "Енергоатом" через спеціальні аукціони за двосторонніми договорами.
Інвестиційна компанія Ігоря Мазепи Concorde Capital припинила пошук покупця для заводу «Кузня на Рибальському» і планує реалізувати девелоперський проєкт на цій ділянці у центрі Києва за підтримки міжнародних партнерів.
Українці за перший місяць дії "УЗ 3000 км" вже обміняли кілометри на 80
тис. квитків, а на участь у програмі зареєструвались 500 тис. осіб,
повідомив віцепрем'єр-міністр з відновлення України - міністр розвитку
громад та територій України Олексій Кулеба.
Державну частку у санкційному підприємстві продали єдиному учаснику аукціону - ТОВ "АВР "Трембіта"
Згідно з угодою, тайванські компанії з виробництва мікросхем та
технологій інвестують щонайменше $250 млрд у виробничі потужності в США,
а уряд Тайваню гарантуватиме цим компаніям кредит на $250 млрд.
США впроваджують 25% мита на певні чипи для штучного інтелекту, вироблені на Тайвані, зокрема NVIDIA H200. Як передає
Bloomberg, уряд буде стягувати мито з мікросхем, які ввозяться до США
перед остаточною відправкою китайським клієнтам та на інші закордонні
ринки.
Wikimedia Enterprise створено у 2021 році для надання великим
компаніям платного доступу до розширеної версії API Wikipedia. Ця версія
адаптована для комерційного використання та роботи з системами штучного
інтелекту.
Платформа X Ілона Маска заявила, що Grok більше не генеруватиме оголені
зображення людей. Компанія заявляє, що нові обмеження були впроваджені
для акаунта чат-бота у соціальній мережі й подібна функціональність
тепер недоступна навіть платним користувачам.
Відсьогодні YouTube запускає новий пакет інструментів для батьків з
України, які зможуть краще контролювати що і як довго їхні діти
дивляться на платформі. Серед них - налаштування часу перегляду для
Shorts та нагадування про сон чи перерву.
Компанія NVIDIA оголосила про фінальний запуск технології DLSS 4.5 Super Resolution, який відтепер доступний усім користувачам відеокарт GeForce RTX.
Китайські урядовці наказали технологічним компаніям не купувати чипи Nvidia без необхідності