Фінансові новини
- |
- 06.12.25
- |
- 17:28
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
ММК им. Ильича за 4 мес. сократил выпуск проката 40%
07:39 07.05.2015 |
Мариупольский металлургический комбинат (ММК) им. Ильича (Донецкая обл.), входящий в группу "Метинвест", согласно оперативным данным, в январе-апреле 2015 года сократил выпуск общего проката на 40,3% по сравнению с аналогичным периодом 2014 года - до 761 тыс. тонн.
Как сообщили агентству "Интерфакс-Украина" на предприятии, производство стали за этот период снизилось на 42% - до 838 тыс. тонн, чугуна - на 35,4%, до 1,122 млн тонн.
В апреле ММК им. Ильича произвел 213 тыс. тонн общего проката, 245 тыс. тонн стали, 304 тыс. тонн чугуна, тогда как в предыдущем месяце - 191 тыс. тонн общего проката, 221 тыс. тонн стали, 346 тыс. тонн чугуна.
Как сообщил генеральный директор ММК им. Ильича Юрий Зинченко в Facebook, в марте трубоэлектросварочный цех (ТЄСЦ), работая двумя линиями, произвел 6,650 тыс. тонн сварных труб - это рекорд за время существования цеха.
"Во время вынужденного простоя в цехе провели ряд ремонтных работ, реализовали крупный инвестиционный проект по установке нового ВЧ-генератора. Благодаря этому удалось превысить прежний максимальный показатель, который был достигнут в августе 2014 года", - констатировал гендиректор.
По его словам, по состоянию на 28 апреля ТЄСЦ уверенно выполнял план на апрель, произвел 5,425 тыс. тонн труб.
Ю.Зинченко также сообщил о капремонте машины непрерывного литья заготовок (МНЛЗ) №1 и холодного ремонта конвертера №1. "Восстановление этих агрегатов позволят снизить уровень брака, повысить качество продукции, обеспечить безаварийную работу оборудования", - написал топ-менеджер.
Затраты на обновление МНЛЗ-1 составили около 2,2 млн грн.
Как сообщалось, ММК им. Ильича в 2014 году сократил выпуск общего проката на 24,8% по сравнению с 2013 годом - до 3,154 млн тонн, стали - на 32,4%, до 3,546 млн тонн, чугуна - на 16,7%, до 4,217 млн тонн.
Производство продукции снизилось вследствие проблем с обеспечением сырьем и коксом из-за разрушения инфраструктуры в зоне АТО.
ММК им. Ильича входит в группу "Метинвест", основными акционерами которой являются ЧАО "Систем Кэпитал Менеджмент" (71,24%) и группа компаний "Смарт-холдинг" (23,76%).
ООО "Метинвест Холдинг" - управляющая компания группы "Метинвест".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Київмедпрепарат має багатомільйонні борги, суд на вимогу кредитора призначив розпорядника майна
За перший день старту програми "3000 км Україною" українці оформили понад 4000 квитків до або із прифронтових регіонів.
Найближчим часом будуть заповнені вакантні місця у наглядовій раді АТ "Укроборонпром" та інших оборонних підприємств.
Квитки, які братимуть участь у програмі «3000 км Україною», становитимуть до 10% загального обсягу місць у низький період.
Національний банк України (НБУ) за результатами безвиїзного нагляду
встановив порушення вимог законодавства на платіжному ринку з боку АТ
"Укрпошта" та застосував до компанії захід впливу у вигляді письмового
застереження.
Кабінет міністрів переводить ДП "Ліси України" у статус акціонерного
товариства, але 100% акцій залишаються у власності держави, повідомила
премʼєр-міністр Юлія Свириденко.
Одне з провідних підприємств важкого машинобудування в Україні довели до банкрутства
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.