Фінансові новини
- |
- 10.04.26
- |
- 03:30
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Запорожский завод полупроводников произвел тестовую партию поликремния
15:53 20.04.2011 |
ОАО "Завод полупроводников" (Запорожье) вышло на финальную стадию пусконаладочных работ после проведения коренной модернизации и произвело тестовую партию поликристаллического кремния, сообщил директор департамента корпоративного развития компании Activ Solar (Австрия) Михаил Черевко в ходе международного форума Ecosmart-2011 в среду в Киеве.
"В 2008 году Activ Solar начала крупномасштабную модернизацию "Завода полупроводников" и за 2,5 года эта работа была полностью завершена - установлены линии по производству поликремния, линии по производству трихлорсилана, создан замкнутый технологический цикл, обеспечивающий высокую экологическую безопасность", - отметил он.
По словам М.Черевко, на сегодня производственная мощность предприятия составляет 2,5 тыс. тонн в год, а к 2012 году ее планируется довести до 3,9 тыс. тонн. Завод выпускает поликремний высокой степени чистоты, используемый для нужд фотовольтаики.
Директор департамента корпоративного развития компании Activ Solar подчеркнул, что в результате проведения модернизации использование пара для изготовления 1 кг продукции сократилось на 91%, воды - на 70%, электроэнергии - на 50%, у предприятия нет вредных выбросов.
Как сообщалось, Activ Solar Holding (Австрия) в декабре 2008 года приобрела 74,99% акций "Завода полупроводников", после чего на предприятии началась коренная модернизация, что повлекло за собой привлечение ряда крупных кредитных линий.
В ноябре 2010 года правительственная комиссия выделила предприятию из Стабилизационного фонда госбюджета 200 млн грн на компенсацию процентных ставок по кредитам привлеченном в Укрэксимбанке.
ОАО "Завод полупроводников" создано в январе 2002 года путем выделения из состава коммунального предприятия "Запорожский титаномагниевый комбинат". Предприятие специализируется на производстве кремния монокристаллического, поликристаллического, трихлорсилана, эпитаксиальных структур. По состоянию на 1991 год завод обеспечивал 2,1% мирового потребления поликристаллического кремния.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Раніше, у вересні минулого року, Світовий банк погіршив прогноз
зростання економіки України на цей рік - з 5,2% до 2%, а на 2027 рік - з
4,5% до 4%.
Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Студенти відтепер матимуть можливість купувати пільгові квитки на
приміські поїзди та City Express в застосунку АТ "Укрзалізниця", йдеться
у повідомленні компанії.
Нацбанк за порушення вимог законодавства у
сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним
шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї
масового знищення, валютного законодавства в березні 2026
Компанія Київстар представила новий Маркетплейс для бізнесу - онлайнплатформу, яка об'єднує найпопулярніші цифрові рішення від партнерів та спрощує підприємцям доступ до надійних бізнес-інструментів.
Українська компанія Fire Point планує виробляти тверде ракетне паливо в
Данії для всієї Європи, розповіла її директорка Ірина Терех у коментарі
Berlingske.
Українська промислова компанія "Інтерпайп" 31 березня закрила угоду з придбання заводу ArcelorMittal Tubular Products (AMTP) у місті Роман, Румунія.
Рада директорів компанії Kernel Holding S.A. оголосила про викуп 100%
акцій Enselco Holding Limited, які належали мажоритарному акціонеру
Kernel Андрію Веревському.
Польська фінтех-компанія ZEN, яку називають «польським Revolut»,
перемогла у конкурсі на купівлю АТ «Перший Інвестиційний Банк» (ПІН
Банк) та готова придбати 100% його акцій із подальшою докапіталізацією
фінустанови.
Це сталося випадково - і може стати одним із найважливіших відкриттів у
галузі чипів за десятиліття. У процесі досліджень науковці отримали чип,
який стабільно функціонував у режимі температур, які вважаються
надвисокими.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.
Масовий збій роботаксі в китайському місті Ухань призвів до того, що
близько сто самокерованих автомобілів зупинилися посеред дороги під час
руху.