Фінансові новини
- |
- 09.06.26
- |
- 06:13
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
"Прикарпатьеоблэнерго" намерена вложить 79,2 млн гривен в развитие электросетей и оборудования в 2011
16:13 11.01.2011 |
Энергопоставляющая компания "Прикарпатьеоблэнерго" (Ивано-Франковск) намерена вложить 79,202 млн гривен (с учетом НДС) в развитие электросетей и модернизацию оборудования компании в 2011 году.
Об этом говорится в сообщении пресс-службы "Прикарпатьеоблэнерго".
Согласно ему, соответствующий объем средств предусмотрен в инвестиционной программе компании на 2011, при этом источником финансирования выступит инвестиционная составляющая, заложенная в тарифах компании на передачу/поставку электроэнергии в 2011.
В частности, в 2011 планируется завершить начатое в 2010 строительство ЛЭП 10 кВ "Устерики - Белоберезка" в Верховинском районе.
Кроме того, для улучшения электроснабжения 6 сел Богородчанского района будет начато строительство ряда ЛЭП 10-35 кВ в селе Гута.
Также запланировано перепроложить ряд кабельных линий электропередачи в Ивано-Франковске и Калуше.
Остальной объем инвестпрограммы (около 23,658 млн гривен) предусмотрен на мероприятия по снижению сверхнормативных потерь электроэнергии, внедрение и развитие автоматизированных систем диспетчерско-технологического управления, информационных технологий, систем связи и телекоммуникаций.
Как сообщало агентство, январь-сентябрь 2010 года "Прикарпатьеоблэнерго" закончила с чистой прибылью 19,658 млн гривен, увеличив чистый доход на 39%, или на 163,714 млн гривен до 583,556 млн гривен по сравнению с аналогичным периодом 2009 года.
12,72% акций "Прикарпатьеоблэнерго" принадлежит компании Kerelio Commercial Ltd., а по 24,99% - Lex Perfecta Ltd. и Margaroza Commercial Ltd. (все - Кипр).
В сентябре 2010 года компании Miosaria Commercial Ltd и Zocatini Enterprises Ltd (обе - Кипр) сконцентрировали 25,0209% акций энергопоставляющей компании "Прикарпатьеоблэнерго".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Палата представників США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні та масштабні санкції проти Росії. Підсумок - 226 проти 195.
Прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що його країна досягла "всеосяжної угоди" з Україною щодо угорської нацменшини.
Новий угорський уряд скасував вето на часткове відшкодування країнам ЄС вартості зброї, яку вони надсилають Україні.
Українська сторона отримала нову пускову установку IRIS-T, повідомив у неділю, 31 травня, президент Володимир Зеленський.
Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила новий проєкт SPIRIT
для України з загальним обсягом $880 млн, з яких $860 млн становитиме
позика самого банку, а решту $20 млн - гранти від Великої Британії та
Німеччини через цільовий фонд підтримки, відновлення, відбудови й
реформування України
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Голова Державної інспекції ядерного регулювання України (ДІЯРУ) Олег
Коріков у четвер, 28 травня, на майданчику Централізованого сховища
відпрацьованого ядерного палива офіційно передав ліцензію на етап
життєвого циклу "експлуатація ядерної установки"
Апеляційний суд Англії та Уельсу відхилив апеляцію колишніх власників
ПриватБанку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на рішення
Високого суду від липня 2025 року про стягнення з них на користь банку
понад $3 млрд
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку зареєструвала
звіт про результати емісії акцій "Київміськбуду" без здійснення
публічної пропозиції.
Про це заявила голова Державної аудиторської служби Алла Басалаєва, повідомила пресслужба відомства.
Компанія Fire Point, яка виробляє далекобійні дрони FP-1, оцінюється
більш ніж у $2,5 млрд. Про це під час засідання парламентської
Тимчасової слідчої комісії заявив співвласник компанії Денис Штілерман.
Національний банк України (НБУ) застосував до ТОВ "НоваПей" (ТМ NovaPay )
заходи впливу у вигляді штрафу у розмірі 4,88 млн грн та 3,12 млн грн
за порушення вимог платіжного законодавства.
Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та
комунальних послуг (НКРЕКП), вперше з 2022 року планує підвищити тарифи
оператора газосховищ АТ "Укртрансгаз" на зберігання, закачування та
відбір природного газу, замінивши чинну модель "витрати+" на стимулююче
тарифоутворення.
NVIDIA офіційно представила RTX Spark - новий ARM-чип для Windows-ПК,
який поєднує процесорні ядра Grace та графіку Blackwell в одному
корпусі.
Компанія SpaceX, що належить Ілону Маску, розширює сферу своєї
діяльності, отримавши новий великий контракт у сфері оборони, передає
Engadget.
Microsoft представила новий сервіс Copilot Health. Він працює на базі
штучного інтелекту та допомагає користувачам отримувати відповіді на
питання про здоров'я. Наразі сервіс вже працює у форматі попереднього
доступу.
Qualcomm декларує сегмент ноутбуків з Windows за ціною $300 та представляє
процесори Snapdragon C. Аналогія з MacBook Neo більш ніж прийнятна,
адже Snapdragon C (від слова Compute) - це чипи на переробленій
мобільній архітектурі Kryo.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.
Американський технологічний гігант Nvidia, який є провідним розробником
чипів для штучного інтелекту, планує збільшити щорічні витрати на
Тайвані до 150 млрд дол. оскільки вважає острів «епіцентром революції
ШІ».
Ринок нових легкових автомобілів у ЄС у квітні 2026 року зріс у річному вимірі на 5,1% і досяг 972,3 тис. одиниць, повідомляє Європейська асоціація автовиробників (ACEA).