Авторизация

Имя пользователя:

Пароль:

Новости   RSS подписка

Топ-новости   RSS подписка

Финансовые новости   RSS подписка

Финансы   RSS подписка

Фондовый рынок   RSS подписка

Банки и банковские технологии   RSS подписка

Страхование   RSS подписка

Ипотека и недвижимость   RSS подписка

Новости экономики   RSS подписка

Экономика   RSS подписка

Топливно-энергетический комплекс   RSS подписка

Нефть и бензин   RSS подписка

Агропромышленный комплекс   RSS подписка

Сырьевые рынки   RSS подписка

Приватизация   RSS подписка

Право   RSS подписка

Статистика   RSS подписка

Зарубежные новости   RSS подписка

Мир   RSS подписка

Ближнее зарубежье   RSS подписка

Региональные новости   RSS подписка

Украина   RSS подписка

Киев   RSS подписка

Политика   RSS подписка

Полезно знать   RSS подписка

Это интересно   RSS подписка

Информационные технологии   RSS подписка

Криминал   RSS подписка

Транспорт   RSS подписка

Управление бизнесом   RSS подписка

Маркетинг и реклама   RSS подписка

Менеджмент и карьера   RSS подписка

Аналитика   RSS подписка

Финансовый рынок   RSS подписка

Фондовый рынок   RSS подписка

Страхование   RSS подписка

Ипотека и недвижимостьRSS подписка

Экономика   RSS подписка

ТЭК (газ и электроэнергия)   RSS подписка

Нефть и бензин   RSS подписка

Сырьевые рынки   RSS подписка

Агропромышленный рынок   RSS подписка

Приватизация   RSS подписка

Менеджмент и карьера   RSS подписка

Политика   RSS подписка

Международная аналитика   RSS подписка

Страны ближнего зарубежья   RSS подписка

Полезно знать   RSS подписка

Информационные технологии   RSS подписка

Пресс-релизы

Новости компаний   RSS подписка

Котировки

Курс НБУ

Курс обмена наличной валюты

Курс доллара

Курс евро

Курс рубля

Курс британского фунта

Курс швейцарского франка

Курс канадского доллара

Курс валют на межбанковском валютном рынке

Курс доллара

Курс евро

Курс рубля

Курс рубля к доллару

Ставки

Депозитные ставки

Физические лица, гривна

Физические лица, доллар

Физические лица, евро

Юридические лица, гривна

Юридические лица, доллар

Юридические лица, евро

Депозитный калькулятор

Ставки на межбанковском кредитном рынке

Графики

График изменения курса НБУ

График изменения наличного курса

График изменения курсов на межбанковском валютном рынке

График изменения ставок на межбанковском кредитном рынке

Веб-мастеру

Информеры

Информер курсов НБУ

Информер наличных валют Киев

Информер курсов валют на межбанке

Графики

График курсов валют НБУ

График курсов обмена валют для физических лиц

График курсов валют на межбанковского валютного рынка

Экспорт новостей

Информация об агентстве

О нас

Размещение рекламы

Контакты

Подписка на новости

Анна Калинчук: перевага молодих, що нам нема чого втрачати

08:32 25.11.2016 |

Политика

 

Після бурхливого обговорення, яке спричинило призначення на посаду заступника міністра внутрішніх справ 24-річної Анастасії Дєєвої, на рік молодшій Анні Калинчук, яка була призначена 22 листопада в. о. «головного люстратора», навряд чи вдалося б уникнути порівнянь зі своєю ровесницею. Разом з тим, на відміну від колеги по держслужбі, Калинчук не відзначилася відвертими фото в соцмережах, до критики у свій бік ставиться достатньо стримано та не вважає потрібним реагувати на будь-яку інформацію, що з'являється у ЗМІ.

Realist поспілкувався з Калинчук, щоб розібратися в деталях її призначення та дізнатися про перспективи подальшого люстраційного процесу в Україні.

- Давайте спочатку про актуальне. Як відбувалося призначення?

Насамперед хочу наголосити, що я не призначена на посаду директора. Я залишаюся зі своєю посадою головного спеціаліста і тимчасово виконую обов'язки директора департаменту з питань люстрації до того моменту, поки не буде оголошено конкурс на цю посаду і її не обійме переможець.

- Як Ви взагалі потрапили до департаменту?

Коли я закінчила навчання, переїхала до Києва і влаштувалася на роботу в адвокатське об'єднання «Капітал». Там працювала юристом і помічником адвоката. Тоді я там працювала безпосередньо з Тетяною Козаченко як адвокатом. Пропрацювали ми разом приблизно 3-4 місяці, а потім вона залишила компанію, бо була призначена в департамент з питань люстрації.

Через деякий час вона мені запропонувала продовжити співпрацю, просто в рамках державної служби. І я пройшла конкурс на обіймання посади на державній службі. З люстрацією, насправді, працюю доволі давно. Пам'ятаю, ще коли обговорювалися проекти люстраційного закону, коли ще закон не було прийнято. Я вже тоді розуміла, що таке люстрація.

- Які функції Ви виконували в департаменті ці два роки?

Абсолютно всі, які виконують співробітники департаменту. Готувала проекти відповідей народним депутатам, різні нормативні позиції, брала участь у розробці законопроекту 2695, який було подано до парламенту, брала участь у підготовці позиції уряду до Конституційного Суду України щодо провадження закону «Про очищення влади», яке й досі триває, і у контактній групі з Венеціанською комісією, яка готувала висновок по закону і суди, суди, суди.

- Ваше призначення зумовило бурхливу реакцію, особливо після історії з призначенням заступницею міністра внутрішніх справ Анастасії Дєєвої. Посипались різноманітні негативні коментарі. Як Ви це сприймаєте?

Як сприймаю коментарі чи ситуацію з Анастасією?

- І те, й інше.

Для мене не було несподіванкою, що ситуація, яка пов'язана з Анастасією, вплине безпосередньо на мене і вдарить по мені. Я на це не реагую, оскільки не вважаю це конструктивною критикою і критикою як такою. Чому я маю на подібні речі реагувати? Так, є багато провокаторів, але мені навіть не доводиться себе захищати, тому що є дуже багато людей, які захищають мене конкретно в цьому контексті з власної волі. І я їм за це, насправді, дуже вдячна.

- А Ви знайомі з Дєєвою?

Ні, незнайома.

- Вас не запитували, чи є у Вас такі фотографії, як у неї?

Легше відповісти, хто мене про це не запитував. Фото немає, але думаю, що якщо вони будуть потрібні мені для того, щоб «просувати» люстрацію, я можу їх зробити (сміється).

- Які Ви ставите цілі на період виконання обов'язків директора департаменту?

Мене призначили виконуючою обов'язки для того, щоб я могла підтримувати роботу департаменту на належному рівні. Тетяна Козаченко йде. У неї є двоє заступників, одна з яких перебуває в декретній відпустці, а інший звільняється. Враховуючи, що я весь робочий час проводила з Козаченко, навіть сиділа з нею в одному кабінеті, я об'єктивно є тією людиною, яка розуміє всі процеси, що відбуваються в департаменті, а не в конкретному відділі.

- Міністр юстиції Павло Петренко говорив, що приймав рішення про призначення з подачі трудового колективу.

Саме так.

- Рішення трудового колективу було одностайним?

Ні, ми провели спочатку обговорення. У нас є закрита група у Фейсбуці, в якій ми обговорюємо робочі моменти, і коли постало питання, хто ж буде в. о., почалось активне обговорення, а потім це питання було винесено на засідання нашого департаменту. Звичайно, що в Мін'юсті це сприйняли як щось трохи дивне, бо на державній службі не вчиняють саме таким чином.

Були висунуті всі кандидатури працівників департаменту, а потім пройшло голосування, за результатами якого я дістала найбільшу підтримку від департаменту. Потім ми це оформили документально і звернулися до міністра з проханням призначити мене в. о. А міністр цю пропозицію акцептував.

- У міністра не було заперечень?

Особисто до мене в нього не було жодних заперечень. Думаю, в нього навряд чи можуть бути заперечення до будь-якого працівника нашого департаменту, тому що ми займаємось роботою, яка охоплює величезні обсяги. Плюс очищення влади як напрям державної політики є абсолютно новим інститутом.

- Як Ви самі ставитесь до молодих керівників у держорганах?

До судової реформи, до змін в Конституцію, суддею в Україні можна було стати в 25 років. Тобто, в 25 років людина, без часто згадуваного життєвого досвіду, мала повноваження вирішувати, наприклад, позбавляти когось волі чи ні. А виконання обов'язків директора департаменту не передбачає навіть прийняття рішення, люструвати когось чи не люструвати.

- У нас довго всі очікували «свіжої крові», а тепер усі хочуть згаданий Вами життєвий досвід. На Вашу думку, які мають бути чиновники?

У мене немає еталону, яким він має бути. Я не знаю, скільки років стажу повинен мати чи юридичної практики для того, щоб обіймати якусь конкретну посаду. Це об'єктивно визначити неможливо. Все має значення - освіта, досвід професійний та життєвий, моральні якості людини, але достатній обсяг цього визначати я не берусь. Перевага молодих у тому, що їм немає, за що триматися, немає чого втрачати. Згадайте, хто вийшов на Майдан в найперші дні. Все ж таки більшість тоді складала молодь, яка реально усвідомлює, що їм (нам) жити в цій країні. Вони апріорі налаштовані на те, щоб будувати її кращою.

- Ви будете подавати документи на участь у конкурсі на посаду очільника?

Ні, не буду подаватись на конкурс.

 
- Одразу після призначення ЗМІ знайшли у Вас на сторінці у Фейсбуці пости, де ви начебто негативно висловлювалися про Юлію Тимошенко та Арсенія Яценюка. Це була Ваша політична позиція? І чи є вона такою зараз?


Щодо посту про Юлію Тимошенко, він не був спрямований конкретно на її політичну фігуру, і з тексту це видно. Я висловила свою особисту точку зору тоді як громадянин і правник стосовно того, що конкретно в тих обставинах, в яких опинилася країна, рішення однієї політичної справи не може бути критерієм того, допустять нас до ЄС чи ні.

Пост про Яценюка і Тягнибока датований 2013 роком, і з тексту посту видно, що я описувала ситуацію, яка тоді склалась і була пов'язана з подіями на Майдані. Вони були так званими спікерами Майдану, і пост був написаний у той день, коли проти мирних демонстрантів мали застосовуватися водомети. У такий емоційний спосіб я просто висловила свою громадянську позицію стосовно тих осіб, які були або хотіли стати обличчям Революції.

Тут важливо зазначити, що з огляду на подальші дії потім, можу сказати, що саме уряд Яценюка найбільше підтримував люстрацію і без підтримки уряду багато чого у цій сфері не відбулося б.

А Олег Тягнибок був ініціатором одного із законопроектів по люстрації.

Я як громадянин не підтримую конкретних політиків «за замовчуванням», я лише можу позитивно чи негативно ставлюся до конкретних їхніх дій, рішень. Що власне мало місце й тоді.

- Перейдемо все ж конкретніше до робочих питань. Досить тривалий час Конституційний Суд розглядає конституційність закону про люстрацію, і дехто вважає, що саме в цей період, коли очільниця профільного департаменту звільнилась, може бути оголошено негативне рішення.

Конституційний Суд, на моє переконання, не скасував закон про люстрацію в червні цього року, коли в пресі була опублікована результативна частина рішення суддів-доповідачів, в якій було скасовано ряд системних норм, що могло в цілому умертвити закон. Тобто цього не сталося виключно через публічність, і їх не стримував би той факт, перебуває Тетяна Козаченко на посаді чи ні. Чому зараз не може стати загрозою відсутність начальника? Позиція уряду в письмовому вигляді вже подана давно і є в матеріалах конституційного провадження. Сам К С перейшов у закриту частину засідання.

- Ви брали участь у контактах з Венеціанською комісією, в якої ще на початку були запитання до сутності закону про люстрацію. Чи є в них запитання зараз?

Закон «Про очищення влади» до моменту набуття ним чинності (цей люфт, коли президент ще не підписав і він не був опублікований), був уже поданий членом ПАРЄ Юлією Льовочкіною, як це дозволяє статут Венеціанської комісії, на розгляд комісії. Ми дізналися про це буквально за 2-3 дні до засідання і туди відразу вилетіли народні депутати Єгор Соболєв та Леонід Ємець, Тетяна Козаченко і міністр юстиції Павло Петренко. На засіданні з'ясувалося, що Льовочкіна подала закон англійською мовою, який не мав офіційного перекладу, і містив велику кількість неточностей. Тобто за фактом це був не той текст закону.

- Тобто це був довільний переклад?

Саме так. І там було багато чого перекручено. В силу наданих аргументів Венеціанська комісія пішла на безпрецедентний крок, прийнявши проміжний висновок для того, щоб подовжити роботу над дослідженням закону.

Європа знає люстрацію як боротьбу з комуністичними тоталітарними режимами. Опоненти люстрації подали версію, що відповідно до закону буде люстровано ледь не 1 млн осіб. Парламентаріям, Міністерству юстиції довелося пояснювали експертам комісії, що насправді за цим законом може бути люстровано максимум 5 тис. осіб, і т. ін. І, звичайно, їх добив візит у Межигір'я. Тоді якраз у Німеччині були опубліковані фото двокімнатної квартири Ангели Меркель.

Сказати, що вони були шоковані Межигір'ям, це нічого не сказати. Коли європейці побачили масштаб української корупції, опрацювали доводи української сторони щодо необхідності люстрації, та її цілей саме в Україні, згодом прийняли остаточний висновок, де вказано, що люстрація в Україні не є порушенням прав людини і відповідає міжнародним вимогам. У своїх доводах члени Венеціанської комісії опиралися на європейську концепцію «демократії, спроможної себе захистити». Усе це можна прочитати в остаточному висновку комісії, що був опублікований на сайті міністерства.

- Ви згадали цифру 5 тис. людей, які підпадали під люстрацію. Скільки на даний момент осіб люстровано?

На даний момент в Реєстрі осіб, до яких застосовані заборони, передбачені законом «Про очищення влади», містяться відомості про 934 особи. Загалом Мінюст отримав рівно тисячу пакетів документів, однак 66 осіб було вилучено з реєстру через обґрунтовані рішення суду. Тому що, коли отримуємо необґрунтоване судове рішення, ми його оскаржуємо. Зараз департамент завалений суцільними судовими процесами. Тільки на цьому тижні 7-8 судових засідань.

- Скільки людей у департаменті?

Близько 20.

- Зараз говорять про повальне бажання люстрованих повернутись у владу через суди. Хто найчастіше намагається повернутися?

Податківці і прокурори.

- А які державні органи найбільш складно проходять люстрацію?

Державна фіскальна служба (ДФС). Це унікальний орган. Дуже чисельний, у них багато структурних одиниць, інспекції, податкова міліція, митні органи. По ДФС найбільше осіб, які внесені в реєстр і найбільше осіб, яких недолюстровано. Тобто ДФС - форвард одночасно як і в порушенні закону, так і в його виконанні.

- А що у нас із судами?

Судова реформа дуже важлива, тому що судова гілка ставить крапку в будь-якому питанні. Вона по суті є системою стримування противаг між законодавчою і виконавчою гілками. Стосовно люстрації, то в нас є як позитивні рішення, коли суд добросовісно застосовує норми, як і має бути в правовій державі, але є й ганебні випадки, коли суди видають так звані «судові індульгенції», в основному до топових посадовців.

Наприклад, стосовно прокурора Києва, а зараз прокурора Криму Олега Валендюка. Він був призначений двічі двома генпрокурорами всупереч закону про очищення влади. ГПУ прикривається судовим рішенням, в якому просто написано: «заборонити звільняти з посади».

- Як часто такі приклади «судових індульгенцій» фіксуються?

Щоб дуже масово, то не скажу, але такі випадки є. Повторюсь, стосовно топових посад. Ще приклади: очільниця податкової Києва, колишній заступник міністра внутрішніх справ Василь Паскал, який потім під тиском громадськості пішов, проте теж мав «судову індульгенцію». Але є навіть більша проблема, коли суди просто відсторонюються від прийняття будь-якого рішення. Розглядають спір до певного моменту, а потім зупиняють його «до рішення КС».

- Зокрема щодо самих суддів багато люстраційних звільнень?

Ні. Це наш головний біль. Суддя як фігура має сильний правовий статус. Процедура його звільнення досить складна. Це нормально, коли в державі суддя захищений, бо це дозволяє йому уникнути свавільного звільнення. Суддю не так просто звільнити, бо це відбувається через Вищу раду юстиції і суб'єкта призначення (Верховна Рада і президент). Ми подали на Вищу раду юстиції пакет документів на 70 суддів з відповідним обґрунтуванням.

З тих 70 у нас тільки одна історія успіху стосовно судді - екс-голови Вищого господарського суду Віктора Татькова. Він був звільнений, бо був більше року у визначений період членом Вищої ради юстиції. По багатьох випадках Вища рада юстиції віддає перевагу не нашим документам, а, наприклад, заяві про відставку. Але коли суддя звільняється за власним бажанням, то це не позбавляє його можливості або стати суддею ще раз, або міністром чи поліцейським, тобто він має доступ до держслужби.

- Часто мотивують необхідність повернення деяких чиновників їх професійністю. Чи були спроби через департамент, так би мовити, відіграти закон «під когось»?

Ні, це неможливо. Тому що закон має критерії, який визначає рівень посад, а не конкретного посадовця. Хоча в самому законі можна простежити деякі такі моменти. Наприклад, у судовій гілці є критерієм для заборони те, що особа була в певний період членом Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії України, але в дужках прописано: окрім голови Верховного суду.

- Козаченко називала прізвища недолюстрованих чиновників і в АП і кіровоградського губернатора. Насправді Адміністрація президента ніяк не реагує?

У нас було декілька випадків ще зі звільненням обласних голів СБУ. Адміністрація наче вивісила на сайті, що вони звільнені за законом про очищення влади, однак документів в реєстр люстрованих відомості не передала. Мінюст запросив документи, але АП потім швидко поміняла інформацію на сайті.

Ми їм написали листа, що закон про люстрацію є спеціальним і має переважну дію, тому вони мали бути звільнені по цьому закону. Натомість АП відповіла нам листом, що всі повноваження президента передбачені виключно Конституцією. Тим самим АП по факту заявила, що будь-які закони та інші нормативні акти на президента не поширюються.

- Ви залишитеся працювати в департаменті після призначення нового керівника?

Я працюватиму в департаменті до того моменту, поки потрібно буде забезпечувати його належну роботу.

- Ви собі відвели якийсь строк роботи в департаменті?

Так. Максимум який я буду працювати в державних органах - рік.

- Втомились?

Та ні! Мені 23 роки. Я не втомлююсь (сміється).

Автор: Євген Будерацький

 

ПО РУБРИКАМ

14:41 НБУ на­ме­рен в ок­тяб­ре за­пу­стить пи­лот­ную вер­сию кре­дит­но­го ре­ест­ра за­ем­щи­ков

14:38 Сред­не­взве­шен­ный курс дол­ла­ра на меж­бан­ке, по дан­ным НБУ, со­став­ля­ет 26,2604 грн

14:23 Яро­слав­ский на­ме­рен в бли­жай­шее вре­мя по­дать в НБУ до­ку­мен­ты на по­куп­ку Про­мин­вест­бан­ка

14:03 НБУ до­пус­ка­ет предо­став­ле­ние юр­ли­цам воз­мож­но­сти тор­го­вать ин­ва­лю­той на­пря­мую с ре­зи­ден­та­ми и не­ре­зи­ден­та­ми

12:24 За­мгла­вы НБУ Рож­ко­ва: В При­ват­бан­ке не­че­го про­да­вать. Его мож­но ко­му-то по­да­рить с до­пла­той

12:12 Остат­ки средств на кор­с­че­тах бан­ков 22.09.17

12:10 Ин­декс меж­бан­ков­ских ста­вок по блан­ко­вым кре­ди­там и де­по­зи­там 21.09.2017

11:45 Бан­ки уве­ли­чи­ли свой порт­фель ОВГЗ на 99,98 млн гри­вен до 307,4 млрд гри­вен 22 сен­тяб­ря

11:12 Кур­сы ва­лют по кар­точ­ным опе­ра­ци­ям на 22 сен­тяб­ря

10:20 Тор­ги по про­да­же пу­лов за­ло­го­вых ак­ти­вов НБУ на аме­ри­кан­ских пло­щад­ках не со­сто­я­лись, - Фонд га­ран­ти­ро­ва­ния вкла­дов

10:10 НБУ про­дал 21 сен­тяб­ря бан­кам де­по­зит­ные сер­ти­фи­ка­ты на 11 665 млн гри­вен

10:07 Ие­на до­ро­жа­ет са­мы­ми быст­ры­ми тем­па­ми за 2 не­де­ли из-за се­ве­ро­ко­рей­ской угро­зы

10:01 Сто­и­мость зо­ло­та рас­тет 22 сен­тяб­ря на фоне обостре­ния от­но­ше­ний меж­ду КНДР и США

09:51 Объ­ем тор­гов дол­ла­ром на меж­бан­ке 21 сен­тяб­ря уве­ли­чил­ся на $24 млн до $203,3 млн

08:57 Бир­жи АТР в ос­нов­ном па­да­ют 22 сен­тяб­ря на по­ни­же­нии рей­тин­гов Ки­тая

14:18 Це­ны на бен­зин и дизтоп­ли­во про­дол­жа­ют рас­ти 22 сен­тяб­ря

14:11 Це­на ав­то­га­за сни­зи­лась 22 сен­тяб­ря еще на 10 коп

14:03 НБУ до­пус­ка­ет предо­став­ле­ние юр­ли­цам воз­мож­но­сти тор­го­вать ин­ва­лю­той на­пря­мую с ре­зи­ден­та­ми и не­ре­зи­ден­та­ми

13:49 Грой­сман при­гро­зил уволь­не­ни­ем гла­ве АМКУ из-за от­ме­ны тен­де­ра на за­куп­ку ска­не­ров

13:03 Все­мир­ный банк и МВФ не­до­воль­ны до­ра­бо­тан­ным про­ек­том пен­си­он­ной ре­фор­мы

12:05 Ра­да при­ня­ла про­ект гос­бюд­же­та-2018 к рас­смот­ре­нию

11:38 Да­ни­люк на­ста­и­ва­ет на при­ня­тии Ра­дой под­го­тов­лен­но­го Мин­фи­ном за­ко­но­про­ек­та о со­зда­нии Служ­бы финан­со­вых рас­сле­до­ва­ний

11:05 У раз­ви­тых стран воз­вра­ща­ет­ся ап­пе­тит к неф­ти

10:07 Ие­на до­ро­жа­ет са­мы­ми быст­ры­ми тем­па­ми за 2 не­де­ли из-за се­ве­ро­ко­рей­ской угро­зы

10:01 Сто­и­мость зо­ло­та рас­тет 22 сен­тяб­ря на фоне обостре­ния от­но­ше­ний меж­ду КНДР и США

14:00 ЕС хо­чет уже­сто­чить на­ка­за­ния за пре­ступ­ле­ния с крип­то­ва­лю­той

11:05 У раз­ви­тых стран воз­вра­ща­ет­ся ап­пе­тит к неф­ти

09:30 США мо­гут вве­сти неф­тя­ное эм­бар­го про­тив Ве­не­су­э­лы

08:52 Экс-гла­ва шта­ба Трам­па Мана­форт стал маг­ни­том для про­ку­ро­ров

08:04 КНДР гро­зит ис­пы­та­ни­ем во­до­род­ной бом­бы в Ти­хом оке­ане

07:47 S&P по­ни­зи­ло су­ве­рен­ный рей­тинг Ки­тая

07:42 Хо­чет ли Ка­та­ло­ния от­де­лить­ся от Ис­па­нии?

07:27 Ка­та­лон­ский ре­фе­рен­дум те­перь под во­про­сом

21.09 Дай­джест Financial Times и The Wall Street Journal от 21 сен­тяб­ря 2017 го­да

21.09 ЕЦБ пла­ни­ру­ет вве­сти но­вую про­цент­ную став­ку

21.09 ЕЦБ от­ме­тил уси­ле­ние ро­ста эко­но­ми­ки ев­ро­зо­ны

21.09 Пар­ла­мент Мол­да­вии по­втор­но при­нял от­кло­нен­ные пре­зи­ден­том за­ко­ны

21.09 Де­фи­цит бюд­же­та Бри­та­нии на ми­ни­му­ме за 10 лет

21.09 Ев­ро­со­юз мо­жет вве­сти но­вые на­ло­ги для ком­па­ний в сфе­ре циф­ро­вой эко­но­ми­ки, вклю­чая Google

21.09 Рост ми­ро­вой тор­гов­ли в 2017г впер­вые за шесть лет пре­вы­сит 3% - ВТО

21.09 В Ки­е­ве по­явит­ся му­ни­ци­паль­ная охра­на: ре­ше­ние при­ня­то

21.09 Ко­мис­сия по во­про­сам пе­ре­име­но­ва­ний КГГА под­дер­жа­ла пе­ре­име­но­ва­ние стан­ции мет­ро «Пет­ров­ка» на «По­чай­ну»

21.09 Укра­и­на ис­пол­ни­ла ре­ше­ние су­да о ком­пен­са­ции ча­сти из­дер­жек по про­цес­су о дол­ге пе­ред РФ

15.09 Пять фак­тов о стро­и­тель­ном бу­ме в Ки­е­ве: сто­ит ли ждать об­ва­ла цен на квар­ти­ры

14.09 Це­ны квар­тир на "вторичке" в Ки­е­ве про­дол­жат па­де­ние - экс­перт

14.09 Кор­руп­ция и не­до­ве­рие к су­деб­ной си­сте­ме вто­рой год кря­ду яв­ля­ют­ся ос­нов­ны­ми пре­гра­да­ми для ин­ве­сти­ций в Укра­и­ну - опрос

13.09 На всех стан­ци­ях ки­ев­ско­го мет­ро уста­но­вят ви­део­ка­ме­ры с си­сте­мой рас­по­зна­ва­ния лиц

06.09 Cпрос на офи­сы в Ки­е­ве по­сте­пен­но вос­ста­но­вил­ся

05.09 В Ки­е­ве хо­тят по­стро­ить гор­но­лыж­ный ком­плекс на ме­сте свал­ки

04.09 Укра­и­на воз­гла­ви­ла спи­сок при­о­ри­тет­ных для по­се­ще­ния ин­ве­сто­ра­ми стран в ре­ги­оне EMEA - СМИ

04.09 Ки­ев объ­явил кон­курс на кад­ро­вый ре­зерв на­чаль­ни­ков ЖЭКов

04.09 Ах­ме­тов во­шел в рей­тинг мил­ли­ар­де­ров Bloomberg

31.08 В Ки­е­ве су­ще­ствен­но вы­рос­ли объ­е­мы по­стро­ен­но­го жи­лья

31.08 Стра­хов­ка от Ар­ма­гед­до­на. На чем еще хо­чет за­ра­бо­тать ко­ман­да Клич­ко

31.08 Экс­пер­ты на­зва­ли ос­нов­ную схе­му, по ко­то­рой в Ки­е­ве стро­ят объ­ек­ты с на­ру­ше­ни­ем стро­и­тель­ных норм

13:49 Грой­сман при­гро­зил уволь­не­ни­ем гла­ве АМКУ из-за от­ме­ны тен­де­ра на за­куп­ку ска­не­ров

12:46 Та­рас Чор­новіл: Кілька фраз про зустріч По­ро­шен­ка й Трам­па

08:19 По­вы­ше­ния пен­сий в ок­тяб­ре не бу­дет. Урок са­бо­та­жа от Ти­мо­шен­ко и Ко­ло­мой­ско­го

21.09 Це­на про­слуш­ки. Лу­цен­ко не да­ет Сыт­ни­ку стать укра­ин­ским Гу­ве­ром

21.09 Ко­гда уедет цирк. По­че­му на Со­гла­си­тель­ном со­ве­те ни­кто ни с кем не со­гла­ша­ет­ся

21.09 Иг­ра с Ле­воч­ки­ным: Даст ли сбой "договорняк" га­зо­ви­ков

21.09 По­ро­шен­ко: США под­дер­жа­ли пред­ло­же­ние Укра­и­ны о вве­де­нии ми­ро­твор­цев на Дон­басс

21.09 Как Ко­болев ло­ма­ет пла­ны Грой­сма­на

21.09 Ро­кад­ная до­ро­га. Ку­да Рос­сия смо­жет пе­ре­бра­сы­вать вой­ска по но­вой ж/д вет­ке

20.09 "Шухер" в Пол­тав­ской мэ­рии: За кем при­хо­ди­ли сле­до­ва­те­ли про­ку­ра­ту­ры

20.09 По­ро­шен­ко про­сит Сов­без ООН раз­вер­нуть ми­ро­твор­че­скую мис­сию на Дон­бас­се

19.09 Ес­ли Ти­мо­шен­ко не­до­ступ­на. Как Ра­би­но­вич и Бо­го­мо­лец сыг­ра­ли за Са­а­ка­шви­ли

19.09 По­че­му Фир­та­ша та­ки по­са­дят в США

19.09 Ко­гда в "Свободе" со­об­щат, что Тяг­ни­бок уже "голый"

19.09 The Guardian: Ко­ло­мой­ский стал граж­да­ни­ном Ки­п­ра в об­мен на ин­ве­сти­ции

14:37 Pimax пред­ста­ви­ла первую гар­ни­ту­ру VR раз­ре­ше­ни­ем 8К с уг­лом об­зо­ра 200°

12:55 В США лю­дям вжи­вят пря­мо в мозг чип для вос­ста­нов­ле­ния зре­ния

10:44 Ford внед­рил сме­шан­ную ре­аль­ность в раз­ра­бот­ку ма­шин

09:36 По­пуляр­ное рас­ши­ре­ние для Google Chrome тай­но май­нит крип­то­ва­лю­ту

09:19 Microsoft за­фик­си­ро­вал всплеск ки­бе­р­атак на свои об­лач­ные сер­ви­сы

21.09 Ка­б­мин раз­ре­шил бло­ки­ро­вать но­ме­ра або­нен­тов из-за DDoS атак

21.09 Ком­пакт­ный крос­со­вер Volvo XC40 по­лу­чил си­сте­му са­мо­управ­ле­ния Pilot Assist

21.09 Ко­гда быть тру­до­го­ли­ком не вред­но для здо­ро­вья

21.09 Но­вый план­шет ASUS ZenPad 10 обе­ща­ет до 10 ча­сов вос­про­из­ве­де­ния ви­део без под­за­ряд­ки

21.09 Пер­вый се­рий­ный элек­тро­мо­биль Infiniti де­бю­ти­ру­ет в 2019 го­ду

21.09 Мо­шен­ни­ки вы­мо­га­ют день­ги у вла­дель­цев Mac с по­мо­щью Find My iPhone

21.09 В Hyundai счи­та­ют, что нем­цы за­ни­ма­ют­ся «глу­пы­ми» тех­но­ло­ги­я­ми

21.09 Google ку­пи­ла часть HTC за 1,1 мил­ли­ар­да дол­ла­ров США

20.09 Как по­лу­чить за­слу­жен­ное по­вы­ше­ние на ра­бо­те

20.09 Amazon ра­бо­та­ет над ум­ны­ми оч­ка­ми в сти­ле Google Glass

21.09 Ко­гда быть тру­до­го­ли­ком не вред­но для здо­ро­вья

20.09 Как по­лу­чить за­слу­жен­ное по­вы­ше­ние на ра­бо­те

18.09 Кон­цеп­ция от­кры­тых офис­ных про­странств ме­ня­ет­ся

15.09 По­че­му дли­тель­ный от­пуск не спа­са­ет от вы­го­ра­ния на ра­бо­те

14.09 За про­дви­же­ние со­труд­ни­ка по служ­бе от­вет­ствен­ны ге­ны

11.09 За­прет­ные сло­ва на со­бе­се­до­ва­нии: 13 фраз

07.09 Как де­лать день­ги на ка­при­зах су­пер­бо­га­чей

07.09 11 спо­со­бов по­нра­вить­ся на­чаль­ни­ку

06.09 9 ка­честв, ко­то­рые по­мо­гут по­лу­чить по­вы­ше­ние

04.09 Про­фес­сио­на­лам труд­но стать хо­ро­ши­ми ру­ко­во­ди­те­ля­ми

01.09 В США мо­ло­дые со­ис­ка­те­ли ра­бо­ты все ча­ще ста­но­вят­ся жерт­ва­ми ки­бер­мо­шен­ни­ков

29.08 15 спо­со­бов по­вы­сить про­дук­тив­ность ра­бо­ты в офи­се

28.08 Ис­кус­ство дер­жать па­у­зу - чем оно по­мо­жет вам в жиз­ни

23.08 Как ди­лер Harley-Davidson в Нью-Йор­ке ис­поль­зо­вал для по­вы­ше­ния про­даж ис­кус­ствен­ный ин­тел­лект

21.08 Ры­нок ин­тернет-ре­кла­мы в Укра­ине за 6 ме­ся­цев вы­рос на 42%

теги

Apple, Aston Martin, Audi, bitcoin, BMW, Credit Suisse, Deutsche Bank, Facebook, Ford, Google, Huawei, Jaguar, Lamborghini, Lenovo, LG, Mercedes-Benz, Microsoft, Porsche, Samsung, Tesla, Toyota, Volkswagen, Volvo, Xiaomi, Англия, Белоруссия, Венесуэла, Газпром, ЕС, Казахстан, Китай, Молдова, Россия, США, Туркменистан, Турция, акции, депозитные ставки, золото, ипотека, кредит, межбанк, облигации, прогноз, форекс

ТОП-НОВОСТИ

ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

 

Это интересно