Фінансові новини
- |
- 19.01.26
- |
- 15:36
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Обама и Путин условились о переговорах военных по Сирии
08:11 29.09.2015 |
Президенты США и России договорились о проведении прямых переговоров на уровне военных двух стран, чтобы избежать конфликтов в ходе потенциальных военных операций в Сирии. Об этом в понедельник, 28 сентября, сообщил представитель американской стороны по итогам встречи Барака Обамы и Владимира Путина в Нью-Йорке, на полях Генеральной ассамблеи ООН, передает Reuters. Переговоры двух президентов, длившиеся полтора часа вместо запланированных 55 минут, были посвящены двум вопросам - Сирии и Украине.
Оба лидера согласились, что необходимо искать политическое решение сирийского вопроса, однако разошлись во мнениях относительно будущего Башара Асада. По мнению Обамы, стабильность в Сирии невозможна до тех пор, пока Асад находится у власти.
Российский президент, в свою очередь, отметил, что встреча получилась конструктивной и "на удивление очень откровенной". По его словам, у Москвы и Вашингтона много совпадающих позиций по ситуации в Сирии и на Украине, хотя сохраняются расхождения, над которыми стороны договорились работать. В то же время Путин назвал действия существующей коалиции против ИГ в Сирии незаконными и добавил, что решать судьбу Башара Асада должны не западные лидеры, а сами сирийцы.
О наземной операции речи нет
Путин также заявил, что ни о каких наземных операциях российских войск в Сирии речи не идет и идти не может. При этом он не исключил возможность авиаударов по террористам. Он отметил, что работа по борьбе с террором должна идти параллельно с политическими процессами в самой Сирии.
Говоря о ситуации на Украине, Обама высказал Путину обеспокоенность ходом выполнения минских договоренностей, в том числе и планами сепаратистов провести местные выборы.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Посеред запеклої суперечки навколо статусу Гренландії президент
Сполучених Штатів Дональд Трамп оголосив запровадження ввізних мит проти
низки європейських країн, які раніше наполягали на неприпустимості
передачі цього острова США.
Україна та Велика Британія підписали угоду про торговельну лібералізацію для деяких видів аграрної продукції.
Через прайс-кепи імпорт електроенергії з Євросоюзу здійснюється лише на 30%
Польща передасть Україні до дев'яти своїх винищувачів МіГ-29 - технічні переговори про це все ще тривають.
Деталі візиту не розголошувалися з міркувань безпеки. Востаннє очільниця МВФ відвідувала Україну в лютому 2023 року.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Соболев назвав головні виклики для економіки та основні драйвери економічного зростання
Переможцем конкурсу стала компанія Dobra Lithium Holdings, акціонери якої - Techmet та The Rock Holdings
Міністр закордонних справ Норвегії Еспен Барт Ейде оголосив про
виділення $400 млн допомоги Україні, які будуть спрямовані на
енергетичний сектор та функціонування української держави.
Німецький оборонний концерн Rheinmetall оголосив, що вже на початку 2026 року Україна має отримати перші бойові машини Lynx KF41
Міністр закордонних справ Норвегії Еспен Барт Ейде розповів про плани
його країни щодо співпраці з українськими виробниками зброї.
Україна розглядає запропонований США план створення вільної економічної зони на Донбасі.
Сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що президент Дональд Трамп
дав "зелене світло" двопартійному законопроєкту про санкції проти Росії.
Wikimedia Enterprise створено у 2021 році для надання великим
компаніям платного доступу до розширеної версії API Wikipedia. Ця версія
адаптована для комерційного використання та роботи з системами штучного
інтелекту.
Платформа X Ілона Маска заявила, що Grok більше не генеруватиме оголені
зображення людей. Компанія заявляє, що нові обмеження були впроваджені
для акаунта чат-бота у соціальній мережі й подібна функціональність
тепер недоступна навіть платним користувачам.
Відсьогодні YouTube запускає новий пакет інструментів для батьків з
України, які зможуть краще контролювати що і як довго їхні діти
дивляться на платформі. Серед них - налаштування часу перегляду для
Shorts та нагадування про сон чи перерву.
Компанія NVIDIA оголосила про фінальний запуск технології DLSS 4.5 Super Resolution, який відтепер доступний усім користувачам відеокарт GeForce RTX.
Китайські урядовці наказали технологічним компаніям не купувати чипи Nvidia без необхідності
Адміністрація президента Дональда Трампа ухвалила нові критерії дозволу
продажів ШІ-процесорів NVIDIA H200 китайським покупцям. Про це пише
Bloomberg.
Міністр оборони США Піт Хегсет заявив, що чат-бот Grok, розроблений
компанією xAI, впровадять в інфраструктуру Пентагону. Цей процес стане
частиною ширшої ініціативи з використання генеративного ШІ у військових
системах.