Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Українські митці, що підкорили світ

12:11 31.01.2024 |

Прес-релізи

Існує усталений стереотип про провінційність українського мистецтва. Цей наратив десятиліттями насаджувався нам і прийшов час його зруйнувати. Найкращий спосіб це зробити через знайомство з українськими митцями, які стали відомими за кордоном. Почнемо з Миколи Пимоненка, який активно виставлявся в Парижі, Мюнхені та інших європейських мистецьких центрах, а його картину «Гопак» прямо з виставки купив Лувр.


Олександр Архипенко зробив кар'єру скульптора в Європі, а потім в США, він став основоположником кубізму в скульптурі, таким чином переосмисливши бачення скульптури як такої. Його київська колега Олександра Екстер, яка навчалась в Парижі та багато працювала в театрі зробила дуже багато для розвитку сценографії. Вона поєднала костюми з декораціями, зробила декорації об'ємними та рухомими, а також запровадила боді-арт для акторів.


Одеситка Соня Делоне підкорила Париж та зробила карколомну кар'єру в світі моди. Вона разом з чоловіком розробили власний стиль у живописі - симультанність. Крім того, вона стала першою жінкою, прижиттєва ретроспективна виставка якої відбулась в Луврі. Безумовно, Соня реалізувалась як мисткиня в Парижі, та ми маємо пам'ятати про її походження з українського півдня та вплив українського традиційного колориту на її подальшу творчість, які неодноразово відмічала сама художниця.


Цей перелік можна продовжувати і далі та більше про успішних українських митців можна дізнатись замовивши лекції в арт-студії «Ліхтарик». А відчути себе художником та спробувати помалювати в техніці відомих майстрів можна на майстер-класах з олійного живопису в творчій студії в центрі Києва.


Крім олійного живопису, студія пропонує акварельний живопис, живопис кавою або живопис вином, флюїд арт, живопис на воді ебру та текстильний розпис. Крім того, в студії можна познайомитись з такими традиційними декоративно-ужитковими розписами, як Петриківка, Самчиківка та вибійка по тканині. На додачу до живописних майстер-класів, арт-студія «Ліхтарик» пропонує заняття з гончарства, свічкарства, писанкарства та мозаїки.


На всі майстер-класи доступні подарункові сертифікати на індивідуальні, парні та групові заняття. Сертифікати діють пів року, що дає можливість обрати зручний час для відвідування заняття.


Крім студійних майстер-класів, є можливість замовити виїзні майстер-класи в офіс або на іншу локацію. Такі заняття користуються попитом на корпоративи та тімбілдінги. Корпоративні майстер-класи можна замовити і онлайн. Для онлайн формату доступні заняття з розпису сумок або футболок, кавового живопису, флюїд арту, свічкарства. Онлайн майстер-класи як варіант творчих корпоративних занять - допомагають об'єднати команду, яка працює дистанційно з різних міст.


Долучайтесь до творчості, пізнавайте українське мистецтво та руйнуйте стереотипи разом з арт-студією «Ліхтарик».

 

ТЕГИ

Курс НБУ на завтра
 
за
курс
uah
%
USD
1
40,6545
 0,1040
0,26
EUR
1
43,5450
 0,0262
0,06

Курс обміну валют на сьогодні, 10:40
  куп. uah % прод. uah %
USD 40,3556  0,09 0,23 40,9407  0,08 0,20
EUR 43,3937  0,13 0,30 44,1363  0,13 0,30

Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 40,6850  0,21 0,52 40,7000  0,21 0,52
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес