Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

6-8 жовтня. Наймастабніша подія медичного світу – виставка Public Health

17:05 04.10.2021 |

Прес-релізи

З 6 по 8 жовтня  2021 в Києві в Міжнародному виставковому центрі відбудеться головна медична подія - 30-та  Ювілейна медична виставка Public Health/Охорона здоров'я.

Протягом трьох десятиліть Рublic Health переконливо тримає руку на пульсі вітчизняної медичної системи та слугує найбільш авторитетною платформою  для ділових зустрічей, ознайомлення та тестування сучасного медичного обладнання, обміну досвідом фахівців медицини,  спільного знаходження рішень на  актуальні  виклики  часу.

Рublic Health  підтримує тісний зв'язок з ключовими компаніями ринку, налагоджена співпраця з провідними  медичними організаціями та фаховими асоціаціями; з року в рік вдосконалюються бізнес-заходи та  оновлюються формати ділової програми.

Традиційна експозиція медичної виставки  долучає нові сегменти, що переростають в успішні проекти,  міцно асоційовані з Public Health.  Цього року одночасно відбудуться чотири спеціалізовані виставки,  що супроводжуються насиченою діловою програмою:

Public Health - 30-та Міжнародна медична виставка

Фахівців медицини  очікує експозиція сучасного діагностичного обладнання; обладнання для екстреної медицини; гінекології; реабілітаційного, фізіотерапевтичного обладнання та приладів; медичні інструменти, матеріали та  технології. На стендах учасників будуть представлені новинки медичного обладнання, відвідувачам буде запропоновано тестування та   порівняння  пропозицій. Традиційно доступні зустрічі  з керівниками компаній  та топ-менеджментом  медичних закладів.

Генеральний Партнер виставки - Protech Solutions Ukraine.

LabExpo - Міжнародна виставка лабораторного та аналітичного обладнання.

Понад 30 провідних компаній лабораторного сегменту  представлять сучасне  лабораторне  обладнання, прилади, реагенти та тест системи. Серед учасників  ХЛР, Діалог діагностик, ШимЮкрейн, Лайтджин, Хема, АЛТ Україна, Ерба Лахеме та інші. На виставці буде організовано понад 25 заходів в форматі фахової школи Lab4Lab School, що дозволить працівникам лабораторій  освоїти та  вдосконалити навички з нових методів  діагностики та аналізу.

International Dental Forum -   8-ма Міжнародна виставка стоматологічного обладнання та матеріалів. Сучасний формат виставки дозволить ознайомитись з широким спектром стоматологічного обладнання та інноваційних матеріалів, отримати інформацію з їх застосування від провідних лікарів та науковців. В виставці приймають участь понад 40 топ-постачальників і виробники стоматологічного обладнання та інструментів. Презентації, тестування, унікальні  майстер-класи - все це очікує практикуючих лікарів та власників стоматологічних  клінік в продовж виставки.

MTEC Kyiv - 9-та Міжнародна виставка та конференція медичного туризму. Провідна   виставкова платформа для встановлення ділових контактів у сфері медичного та оздоровчого туризму. З Конгресом   асоційована виставка міжнародних та українських провайдерів, клінік та оздоровчих закладів.

Одночасно з виставками медичної спрямованості відбудеться  PharmTech&Ingredients Ukraine - Спеціалізована  виставка фармацевтичного обладнання, інгредієнтів та технологій. Генеральний парнер - «Михаил Курако».

Изображение выглядит как текст, человек, внутренний, аэропортАвтоматически созданное описание

Потужна Ділова програма виставки - Public Health Congress & Events включає науково-практичні та бізнес заходи з основних напрямків медицини. Програма готується в партнерстві з більш ніж 40 провідними організаціями,  серед яких Міністерство охорони здоров'я України, Національна служба здоров'я України,   Національна академія медичних наук України, Українська військово-медична академія,  Національний медичний університет ім.О.Богомольця, Світовий  Банк та  фахові асоціації. Цього року організовано понад 50 заходів для управлінців медицини, профільних спеціалістів, молодшого медичного персоналу в форматі конференцій, семінарів, тренінгів, майстер-класів, фахових шкіл.

З ініціативи Public Health  започаткована Відзнака «PUBLIC HEALTH AWARDS» для команд медичних закладів та лідерів у сфері охорони. Нагородження кращих лікувальних закладів  відбудеться 7 жовтня. Офіційну підтримку Відзнаки надає Національна служба здоров'я України. Об'єктивність - забезпечує аудиторська компанія Baker Tilly. Генеральний партнер  - компанія Harwind.

Професійний досвід команди Організатора, співпраця з експертною медичною спільнотою та державними установами, міцна підтримка Hyve Group (Великобританія) - дозволяють Premier Expo проводити виставки на високому міжнародному рівні,  пропонувати учасникам та відвідувачам ефективні бізнес рішення та сприяти оновленню і  вдосконаленню системи охорони здоров'я України.

До зустрічі восени  на  Public Health 6-8 жовтня!

Відкрито реєстрацію відвідувачів на сайті: www.publichealth.com.ua

Промокод для безкоштовного відвідування: MORION
Детальніше:

Public Health 2021:

236 учасників,  53 наукових та бізнес івентів, 10 000 кв.м

Місце проведення:

м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т, 15, (м. Лівобережна)

 

ТЕГИ

Курс НБУ на завтра
 
за
курс
uah
%
USD
1
36,5686
 0,0000
0,00
EUR
1
35,6654
 0,4114
1,14

Курс обміну валют на 23.09.22, 09:58
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,5326  0,17 0,41 42,7796  0,08 0,18
EUR 40,2109  0,32 0,79 42,0778  0,03 0,07

Міжбанківський ринок на 23.09.22, 11:41
  куп. uah % прод. uah %
USD 36,9325  0,00 0,00 36,9343  0,00 0,00
EUR -  - - -  - -

Курс безготівкових валютних операцій
встановлений з 21.07.22
  куп. прод.
USD 36.5686 36.9342

Згідно постанови НБУ №18 від 24.02.2022

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес