Фінансові новини
- |
- 12.03.26
- |
- 13:43
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Компания SI BIS предлагает тестирование приложений и оценку оборудования на новейшей платформе IBM Power 7
07:30 22.06.2010 |
Компания SI BIS, системный интегратор, который входит в пятерку ведущих ИТ-компаний, предлагает услуги по тестированию приложений на совместимость, моделирование решения, проведение тестовой оценки оборудования и программного обеспечения на новейшей платформе IBM Power 7.
Новые серверные системы на базе процессоров IBM Power 7, предлагаемые компанией SI BIS, разработанные для управления перспективными внедряемыми приложениями, наиболее требовательными к вычислительным ресурсам. Спектр прикладных применений новых систем достаточно широк – от интеллектуальных электроэнергетических сетей до систем оперативного анализа данных для финансовых рынков. В представленных серверных системах использован ряд уникальных в отрасли технологий для поддержки специфических требований перспективных приложений и сервисов, связанных с параллельной обработкой огромных объемов транзакций и данных при одновременном анализе этой информации в режиме реального времени.
Новые системы позволяют клиентам управлять существующими приложениями и сервисами с меньшими затратами благодаря достижениям в области виртуализации и энергосберегающих технологий, благодаря экономически эффективному использованию памяти и улучшенному показателю «цена/производительность».
Новые системы с процессорами Power 7 представлены несколькими моделями:
· IBM Power 780;· IBM Power 770;
· IBM Power 750 Express;
· IBM Power Blades(PS 700, PS 701, PS 702)
Все указанные модели доступны для тестирования в Центре Компетенции компании SI BIS, который признан корпорацией IBM лучшим центром на территории Украины.
В июне компания SI BIS осуществила первое в Украине внедрение серверов на базе процессоров Power 7 в одном из ведущих украинских банков. Внедрение новых серверов позволило повысить эффективность работы автоматизированной банковской системы, снизить затраты на энергопотребление и оптимизировать вычислительные ресурсы.
По вопросам тестирования и получения дополнительной информации о IBM Power 7 обращайтесь в компанию SI BIS по тел. (044) 499-12-12, www.sibis.com.ua
Информация о компании:
SI BIS LLC (ООО «ЭсАй БИС») – украинская компания, работающая на ИТ-рынке более 10 лет. Компания реализует проекты в области системной интеграции и консалтинга. Специалисты компании внедряют проекты по построению центров обработки данных, внедрению корпоративных сетевых систем, управлению ИТ-инфраструктурой. Компания проводит ИТ-консалтинг и аутсорсинг, а также обучение специалистов Заказчика в Центре Бизнес-Знаний. www.sibis.com.ua
Служба маркетинга компании SI BIS
тел. (044) 499-12-12
Ярёменко Елена
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Кабмін розширив експериментальний проєкт зі створення власних груп
протиповітряної оборони на підприємствах критичної інфраструктури. Про
це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
5 березня 2026 року відбувся Форум «Розвиток лісової галузі в умовах війни: економіка й екологія», який уже став традиційною подією для обговорення ключових питань розвитку лісового сектору України.
Багатопрофільний медичний центр «Аdonis» запустив програму Metabolic Reset для контролю ваги та боротьби з ожирінням.
Стан домашнього текстилю впливає на затишок і комфорт у домі. Пледи і
ковдри щодня піддаються навантаженням, тому зберегти їх новизну та
якість можна лише за правильного догляду.
23 лютого відбулася спільна робоча нарада за участі заступника міністра
економіки Тараса Висоцького, представників ДП «Ліси України», Асоціації
«Біржові та електронні майданчики», ліцензованих товарних бірж,
представників деревообробних, меблевих підприємств та профільних
асоціацій.
Смартфон, навушники, планшет, інколи ще й ноутбук - сучасний набір гаджетів швидко «з'їдає» заряд упродовж дня.
Замість того, щоб нескінченно вдосконалювати власну архітектуру MMA, Mercedes-Benz готує глобальну платформу нового покоління. Вона має стати основою для всього «молодшого» модельного ряду: від A-Class та B-Class до популярних кросоверів GLA та GLB.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.
Європейці разом з інженерами Airbus вирішили довести, що лазерна комунікація - це не лише про красиві рендери в презентаціях. Під час експерименту наземний термінал націлився на супутник Alphasat.
"Київстар" очікує, що кількість клієнтів технології Starlink Direct
to Cell в Україні більш ніж подвоїться вже до кінця 2026 року - 12 млн
проти нинішніх 5 млн.
Anthropic зробила перехід на свій чат-бот Claude ШІ ще простішим: він
тепер може поглинати ваші минулі розмови з іншими чат-ботами ШІ. Новий
інструмент імпорту пам'яті використовує зростаючу популярність Claude і
нещодавній бойкот ChatGPT.