Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Екскаватори-навантажувачі: конструктивні особливості та технічне обслуговування

Екскаватор-навантажувач є універсальною будівельною машиною, яка комбінує в собі функціонал двох агрегатів - екскаватора та навантажувача. Це дозволяє йому виконувати різноманітні завдання, що пов'язані з копанням, переміщенням матеріалів та навантажувально-розвантажувальними операціями.


Конструктивні особливості машин

екскаватор-навантажувачПерш ніж купити екскаватор-навантажувач, ознайомтеся з особливостями його конструкції. Спеціалізована машина складається з наступних вузлів:

 • Ківш - важлива частина, що використовується для збирання, підйому та переміщення землі, піску, гравію та інших будівельних матеріалів. Ківш може бути змінний, що дозволяє змінювати його розміри відповідно до потреб роботи. Будь-який екскаватор-навантажувач, можна оснастити додатковими ковшами різного об’єму.
 • Гідропривід - дозволяє машині виконувати рухи та дії. Гідравлічні циліндри та насоси забезпечують рухи руки екскаватора.
 • Рука - складається з трьох частин: головного плеча, підйомного циліндра та стріли. Рука може обертатися на 360 градусів, що дозволяє здійснювати операції в будь-якому напрямку.
 • Кабіна оператора - розташована на вершині машини та облаштована панорамним вікном, що надає оператору кращий огляд робочої зони. Кабіна також забезпечує комфорт та безпеку оператора під час роботи.
 • Деякі технічні особливості агрегатів, які можуть відрізнятися:

  1. Розмір та маса. Спецмашини доступні в різних розмірах, залежно від завдань, які вони повинні виконувати. Їх маса може варіюватись від кількох тон до десятків тон.
  2. Потужність двигуна. Транспортні засоби оснащені двигунами з різною потужністю, що впливає на їх продуктивність та здатність працювати з важкими матеріалами. Одними з найпотужніших визнані навантажувачі JCB, Caterpillar та Komatsu.
  3. Вантажність. Агрегати можуть піднімати та переміщувати великі вантажі, залежно від їх конструкції. Вантажність може бути визначена вагою, яку машина може підняти на максимальній висоті або на максимальній відстані.
  4. Додаткові функції. Деякі екскаватори-навантажувачі можуть мати додаткове обладнання: гідромолоти, забивачі палі тощо. Завдяки цьому вони можуть виконувати більш широкий спектр дій.

  Технічне обслуговування спецтехніки

  Будь-яка спецтехніка потребує регулярного технічного обслуговування для забезпечення надійності та продуктивності. Важливими аспектами технічного обслуговування екскаваторів-навантажувачів є:

 • зміна мастила та фільтрів - для підтримки роботи гідравлічної системи;
 • перевірка та налаштування гідроприводу - для забезпечення правильного функціонування гідравлічних циліндрів, насосів, клапанів та регулювання тиску та потоку робочої рідини;
 • перевірка стану та заміна зношених деталей (ковша, зубів, руки, гусениці та шин) – для забезпечення безпеки та ефективної роботи машини;
 • діагностика системи охолодження (радіатора та насоса охолодження) – для запобігання перегріву двигуна та інших вузлів машини;
 • перевірка електричної системи (батареї, проводки, освітлення та електронних компонентів) – для виявлення проблем, пов’язаних з живленням;
 • регулярне миття та очищення від бруду та пилу – для захисту від корозії та збереження зовнішнього вигляду машини.
 • Регулярне технічне обслуговування є важливим моментом для підтримки ефективності, безпеки та тривалості роботи спеціалізованих машин. Рекомендується дотримуватись рекомендацій виробника та звертатись до кваліфікованого технічного персоналу для проведення обслуговування та ремонту.

   

  ТЕГИ

  Курс НБУ на сьогодні
   
  за
  курс
  uah
  %
  USD
  1
  36,4606
   0,1071
  0,29
  EUR
  1
  39,6582
   0,0653
  0,16

  Курс обміну валют на сьогодні, 10:28
    куп. uah % прод. uah %
  USD 36,7508  0,11 0,30 37,3912  0,19 0,51
  EUR 39,9050  0,10 0,24 40,7800  0,17 0,42

  Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:35
    куп. uah % прод. uah %
  USD 36,5100  0,06 0,16 36,5300  0,06 0,16
  EUR -  - - -  - -

  ТОП-НОВИНИ

  ПІДПИСКА НА НОВИНИ

   

  Бізнес