Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Що необхідно знати перед реєстрацією благодійного фонду в Україні?


Нюанси реєстрації благодійного фонду в Україні:

 1. Статут фонду: Вам знадобиться розробити статут, який має відповідати вимогам чинного законодавства України. У статуті мають бути чітко визначені цілі та завдання фонду, порядок прийняття рішень, права та обов'язки засновників та органів управління.
 2. Початковий капітал: Для реєстрації благодійного фонду вам знадобиться певна сума початкового капіталу. Ця сума має бути підтверджена відповідними документами та використана для фінансування діяльності фонду.
 3. Документи та процедури: Під час реєстрації вам потрібно буде підготувати та подати різні документи, такі як заява, статут фонду, витяг з реєстру засновників та інші необхідні документи. Також слід врахувати, що процедура реєстрації може тривати деякий час.

Складнощі відкриття фонду самостійно:

 1. Юридичні аспекти: Реєстрація благодійного фонду пов'язана з різними юридичними аспектами, і неправильне виконання процедур може призвести до затримок або відмови у реєстрації. Якщо у вас немає достатніх знань у галузі юриспруденції, це може бути складним завданням.
 2. Фінансові та податкові питання: Управління фінансами та дотримання податкових зобов'язань є важливими аспектами діяльності благодійного фонду. Неправильне облікове ведення та порушення податкових правил можуть призвести до негативних наслідків та штрафів.
 3. Звітність та прозорість: Благодійні фонди зобов'язані надавати звітність про свою фінансову діяльність та бути прозорими у своїх операціях. Правильне ведення звітності та дотримання вимог законодавства є важливими аспектами роботи фонду.

Переваги відкриття фонду через юридичну компанію

 1. Професійна експертиза: Юридична компанія "Факторія-Груп", що спеціалізуються на реєстрації благодійних фондів, мають глибокі знання та досвід у цій галузі. Вони мають необхідну експертизу для ефективного проведення процесу реєстрації та дотримання вимог законодавства.
 2. Скорочення часу та зусиль: Реєстрація благодійного фонду може бути складним та трудомістким процесом, особливо для непрофесіоналів. Співпраця з юридичною компанією дозволить вам скоротити час та зусилля, оскільки вони візьмуть на себе більшу частину роботи, включаючи підготовку документів та спілкування з державними органами.
 3. Дотримання законодавства: Юридичні компанії добре знайомі із вимогами та нюансами, пов'язаними з реєстрацією благодійних фондів в Україні. Вони допоможуть вам розробити правильний статут фонду, підготувати необхідні документи та забезпечити дотримання всіх юридичних вимог.
 4. Фінансове планування та оподаткування: Юридичні компанії зможуть допомогти вам розробити фінансовий план для фонду, включаючи встановлення початкового капіталу та підготовку бюджету. Вони також зможуть консультувати вас з питань оподаткування та допомогти забезпечити дотримання податкових зобов'язань.
 5. Наступна підтримка та консультації: Юридична компанія "Факторія-Груп" буде вашим партнером і зможе надати подальшу підтримку та консультації з управління фондом. Вони можуть допомогти вам з питаннями обліку, звітності, внесення змін до статуту та інших юридичних питань, пов'язаних із діяльністю фонду.
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
36,6618
 0,1235
0,34
EUR
1
39,6461
 0,0674
0,17

Курс обміну валют на вчора, 10:53
  куп. uah % прод. uah %
USD 36,7758  0,02 0,07 37,3777  0,01 0,04
EUR 39,8988  0,01 0,02 40,7004  0,08 0,20

Міжбанківський ринок на вчора, 11:35
  куп. uah % прод. uah %
USD 36,6300  0,12 0,33 36,6500  0,12 0,33
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес