Фінансові новини
- |
- 17.01.26
- |
- 11:34
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Промышленный обратный осмос
14:00 18.11.2020 |
Качество воды из крана желает лучшего, поэтому в бытовых условиях многие из нас пользуются фильтрами. Одним из наиболее популярных видов есть фильтр обратного осмоса, где ключевым элементом выступает полимерная мембрана, которая задерживает 95-99,7% всех солей, что содержатся в воде. Именно такая очистка считается одной из наиболее эффективных.
Стоит понимать, что на производствах также необходимы фильтры для очистки воды. Но большое количество использованной воды требует большого размера фильтра. Так, компания waterecol.com производит и устанавливает промышленный обратный осмос, который в сотни раз превышает размеры бытовых вариантов.
Особенности промышленного обратного осмоса
Такие установки необходимы для того, чтобы деминерализировать воду. Если говорить простыми словами, то промышленный обратный осмос разделяет жидкость на очищенную и сбросную воду, которая отправляется в канализацию. Как и в бытовых, так и в промышленных установках, основным компонентом есть композитная полимерная мембрана. Особенность ее состоит в способности практически максимально задерживать все лишние частицы, что находятся в воде. Происходит это за счет размеров пор мембраны, который измеряют в ангстремах (10⁻¹⁰ м). Можно сказать, что очистка воды происходит на молекулярно-ионном уровне.
Также особенностью такого типа фильтра можно назвать наличие в ней ингибитора солеотложений, что необходим для продления срока эксплуатации мембраны. Она имеет свойство забиваться солями и, если ее не менять, качество воды портится. Без использования ингибитора замена мембраны должна происходить раз в три-четыре месяца.
Сфера применения промышленного обратного осмоса
Наиболее часто устанавливается такое оборудование на:
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна та Велика Британія підписали угоду про торговельну лібералізацію для деяких видів аграрної продукції.
Через прайс-кепи імпорт електроенергії з Євросоюзу здійснюється лише на 30%
Польща передасть Україні до дев'яти своїх винищувачів МіГ-29 - технічні переговори про це все ще тривають.
Деталі візиту не розголошувалися з міркувань безпеки. Востаннє очільниця МВФ відвідувала Україну в лютому 2023 року.
Світовий банк прогнозує, що зростання економіки України цього року
стабілізується на рівні 2%, згідно з базовим сценарієм, який передбачає,
що вторгнення Росії триватиме до кінця року.
Голова Асоціації деревообробних підприємств України, наголосив на необхідності системної інтеграції деревообробної та меблевої галузей, а також індустріального дерев’яного будівництва до державних програм відбудови й житлової політики.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Китайські урядовці наказали технологічним компаніям не купувати чипи Nvidia без необхідності
Адміністрація президента Дональда Трампа ухвалила нові критерії дозволу
продажів ШІ-процесорів NVIDIA H200 китайським покупцям. Про це пише
Bloomberg.
Міністр оборони США Піт Хегсет заявив, що чат-бот Grok, розроблений
компанією xAI, впровадять в інфраструктуру Пентагону. Цей процес стане
частиною ширшої ініціативи з використання генеративного ШІ у військових
системах.
Американська Google (належить Alphabet Inc.) розпочне розробку і
виробництво нових версій своїх флагманських смартфонів у В'єтнамі цього
року, повідомляє японське видання Nikkei із посиланням на джерела.
У Великій Британії заборонили використовувати штучний інтелект для
створення інтимних зображень із людьми, які не давали на це дозвіл.
Першим транспортним засобом із твердотілою батареєю, який можна офіційно
купити у США, став електромотоцикл Verge TS Pro. Його показали на CES
2026, і він одразу продемонстрував як переваги, так і головну проблему
цієї технології.
У центрі Львова запустили пілотну мережу 5G - вперше в Україні зі
швидкістю передавання даних близько 500 Мбіт/с на одного абонента.