Фінансові новини
- |
- 17.01.26
- |
- 20:55
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Как быстро найти работу в Одессе: преимущества нового сервиса Jobmix
16:31 24.06.2020 |
Хотим мы этого или нет, но поиск работы является неотъемлемой частью нашей жизни. Кто-то ищет работу для увеличения прибыли, другие − с целью профессионального роста. В любом случае, этот процесс требует значительных затрат сил и времени. Как исправить ситуацию? Работа в Одессе на Jobmix − идеальное решение для тех, кто стремится занять желаемую вакансию в ближайший промежуток времени.
В чем преимущества такого сервиса?
- Все актуальные вакансии в одном месте. Благодаря ежедневному обновлению вакансий, шансы на получение желаемой работы увеличиваются в разы. К тому же, такой сервис станет оптимальным источником поиска работы для студентов, людей с инвалидностью, новичков и тех, кто ищет удаленную работу или вакансию с частичной занятостью.
- Возможность размещения резюме. Для того чтобы вас заметили, не обязательно куда-то идти или ехать. Достаточно создать резюме и разместить его на сайте Jobmix.
- Экономия времени. Если раньше поиск работы сопровождался бесконечным просмотром объявлений в газетах, журналах, то сегодня достаточно несколько минут день посвящать пользованию удобным сайтом, с не менее удобными фильтрами.
На что обратить внимание в процессе поиска работы?
Как увеличить свои шансы на получение желаемой вакансии?
Особое внимание уделите резюме. Обычно мало только ваших слов, написанных о себе. Попробуйте получить рекомендательные письма с предыдущих мест работы, добавляйте сертификаты с курсов, мастер-классов. Не менее важным является грамотное оформление самого текста. Кроме этого, приходите на собеседование в опрятном, сдержанном виде. Заранее определяйтесь с приоритетами и не бойтесь озвучивать их.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна та Велика Британія підписали угоду про торговельну лібералізацію для деяких видів аграрної продукції.
Через прайс-кепи імпорт електроенергії з Євросоюзу здійснюється лише на 30%
Польща передасть Україні до дев'яти своїх винищувачів МіГ-29 - технічні переговори про це все ще тривають.
Деталі візиту не розголошувалися з міркувань безпеки. Востаннє очільниця МВФ відвідувала Україну в лютому 2023 року.
Світовий банк прогнозує, що зростання економіки України цього року
стабілізується на рівні 2%, згідно з базовим сценарієм, який передбачає,
що вторгнення Росії триватиме до кінця року.
Голова Асоціації деревообробних підприємств України, наголосив на необхідності системної інтеграції деревообробної та меблевої галузей, а також індустріального дерев’яного будівництва до державних програм відбудови й житлової політики.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Китайські урядовці наказали технологічним компаніям не купувати чипи Nvidia без необхідності
Адміністрація президента Дональда Трампа ухвалила нові критерії дозволу
продажів ШІ-процесорів NVIDIA H200 китайським покупцям. Про це пише
Bloomberg.
Міністр оборони США Піт Хегсет заявив, що чат-бот Grok, розроблений
компанією xAI, впровадять в інфраструктуру Пентагону. Цей процес стане
частиною ширшої ініціативи з використання генеративного ШІ у військових
системах.
Американська Google (належить Alphabet Inc.) розпочне розробку і
виробництво нових версій своїх флагманських смартфонів у В'єтнамі цього
року, повідомляє японське видання Nikkei із посиланням на джерела.
У Великій Британії заборонили використовувати штучний інтелект для
створення інтимних зображень із людьми, які не давали на це дозвіл.
Першим транспортним засобом із твердотілою батареєю, який можна офіційно
купити у США, став електромотоцикл Verge TS Pro. Його показали на CES
2026, і він одразу продемонстрував як переваги, так і головну проблему
цієї технології.
У центрі Львова запустили пілотну мережу 5G - вперше в Україні зі
швидкістю передавання даних близько 500 Мбіт/с на одного абонента.