Фінансові новини
- |
- 24.08.26
- |
- 19:27
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Лучшее оборудование для химчисток
13:37 18.06.2019 |
Если вы решили зарабатывать на чистке одежды, вам будет интересно данное предложение. На сайте stirka.ua/mashiny-himchistki компании "НОВА КОЛОР" вы сможете подобрать и купить любое необходимое техническое оборудование.
Оказываемые услуги
Машины для химчистки представлены в большом ассортименте. Вы сможете купить необходимые агрегаты для сухой химчистки, а также – машины мини химчистки. Все товары от лучших иностранных производителей. Поэтому в качестве их работы сомневаться не приходится.
На все агрегаты имеется длительная гарантия. Вам не придется постоянно ремонтировать оборудование. Все машины в отличном состоянии.
Также компания оказывает бесплатные консультационные услуги по выбору оборудования. Нередко предприниматели неправильно рассчитывают нагрузки на свой цех. Опытный консультант не только подберет все нужные для процесса агрегаты. Также поможет рассчитать степень оптимальной нагрузки на них.
После выбора оборудования вы сможете заказать его установку. Хорошие мастера быстро и слаженно установят всю технику так, чтобы на процесс химчистки одежды уходил минимум времени.
Кроме продажи необходимого оборудования, предприятие владеет своим складом с комплектом родных запчастей к машинам для химчистки. Предлагает гарантийное и постгарантийное обслуживание вашего рабочего цеха.
Преимущества компании "НОВА КОЛОР"
Сотрудничество с компанией "НОВА КОЛОР" приносит немалую выгоду. Во-первых, за все услуги вам не придется переплачивать. Покупка оборудования и его обслуживание не потребует от вас больших затрат.
Во-вторых, к каждому клиенту тут находят свой подход. Тут учитывают все ваши потребности: от покупки машин для химчистки до технического обслуживания вашего подготовленного для работы цеха.
Кроме того:
Многие клиенты из тех, кто уже купил все необходимые машины для химчистки одежды, остаются довольны. Они обращаются повторно для расширения своего бизнеса, модернизации цехов.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Премʼєр-міністр Британії Енді Бернем, який у День Незалежності приїхав із візитом в Україну, привіз важливі новини у сфері ракетного озброєння.
Президент Володимир Зеленський призначив суддів до Вищого антикорупційного суду, що є важливим кроком для отримання фінансової підтримки від ЄС у межах програми Ukraine Facility.
Український розробник безпілотних
систем Airlogix домовився з фінською компанією Innokas про співпрацю у
виробництві дронів. Сторони планують створити у Фінляндії додаткові
виробничі потужності, які працюватимуть за українськими технологіями.
Фінська оборонна компанія Patria підписала меморандум про наміри з
українським виробником безпілотників "Генерал Черешня". Про це повідомила Patria на офіційному сайті.
Дефіцит бюджету Міністерства оборони України наразі становить 27 млрд
доларів. Водночас Україна очікує на 30 млрд євро європейських коштів,
які мають бути спрямовані на оборону.
Samsung
давно перестав бути брендом, який асоціюється лише з одним-двома
флагманами. У лінійці Galaxy сьогодні є практично все: недорогі
смартфони для щоденних завдань, збалансовані моделі середнього класу,
потужні S-серії та складні пристрої для тих, хто хоче чогось
незвичайного.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Генеральний директор OpenAI Сем Альтман вважає, що тривалість
традиційної чотирирічної університетської освіти варто переглянути: він
сам провів у Стенфорді лише два роки, а нині молодь (завдяки, звісно ж,
ШІ) має можливість створити власний бізнес самостійно без тривалого
навчання.
Anthropic розповіла, як працюватимуть водяні знаки у текстах,
створених чат-ботом Claude. Компанія пояснила принцип маркування,
можливість його видалення під час редагування та особливості
застосування технології до програмного коду.
Google запускає нову функцію Sheets Canvas на основі Gemini, яка
зможе перетворювати таблиці на кастомні й інтерактивні міні-програми.
Американські технологічні компанії, такі як Alphabet, Amazon і Microsoft, мають близько $3 трлн позабалансових зобов'язань, пов'язаних з інвестиціями у штучний інтелект
Вихідними SpaceX запустила дві ракети-носії Falcon 9 з
протилежних узбереж США з інтервалом лише у 38 хвилин. Таким чином
компанія перевершила свій попередній рекорд, встановлений ще 31 серпня
2024 року, одразу на 27 хвилин.
Шведсько-американська авіабудівна компанія Heart Aerospace здійснила перший політ X1 - найбільшого у світі літака з повністю електричною силовою установкою.
Темпи зростання доходів OpenAI прискорилися в останні місяці і з огляду
на поточні показники, виручка компанії в перерахунку на рік перевищує
позначку в $40 млрд, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на
поінформовані джерела.