Фінансові новини
- |
- 25.06.26
- |
- 17:36
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Пенополистирол – лучший утеплитель для пола
18:03 05.09.2018 |

Занимаясь строительством нового объекта или ремонтом уже существующего, заботливый руководитель обязательно предусмотрит утепление пола. Служащие, которые работают по восемь и более часов, должны трудиться в комфортных условиях. Так как пол – это перекрытие, которое находится в постоянном контакте с ногами, он не должен быть холодным. Главным критерием при выборе утеплителя является качество. Высококачественные материалы имеют высокий коэффициент эксплуатации и положительные технические характеристики. Таким утеплителем является вариант по ссылке - https://termoplast.com.ua/catalog/penoplast-psb-s-25/. Это суспензионный беспрессовый самозатухающий пенополистирол с высокими показателями.
Эксплуатационные параметры утеплителя говорят сами за себя:
Пенополистирольные плиты имеют небольшой вес и легко укладываются. Разрезание полотна происходит без особых усилий.
Низкие показатели теплопроводности и, наоборот, высокая шумоизоляция делают его самым популярным утеплителем.
Материал абсолютно не пропускает воду и пар, т. е. он не меняет форму при контакте с водой и не растворяется в ней.
Изменение температурного режима в помещении, особенно если это промышленный объект, никоим образом не влияет на свойства пенополистирола.
Ценовая политика на материал лежит в плоскости экономного варианта.Ъ не снижая его качественные показатели.
Свойства пенополистирольных полотен не изменяются с течением времени. Материал прослужит в качестве утеплителя долгое время.
Все вышеперечисленные характеристики говорят в пользу приобретения именно пенополистирола. Топовую позицию на рынке утепляющих материалов занимает компания Термопласт, продукция которой отличается превосходным качеством. Обратившись в эту компанию, покупатель получит не только превосходный утеплитель, но и исчерпывающую информацию по его эксплуатационным характеристикам и профессиональные рекомендации по монтажу.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна вже отримала перший транш у 3,2 млрд євро
з 90-мільярдної позики від ЄС. А вже найближчими днями ЄС здійснить
перші виплати з пакета допомоги Україні на виробництво безпілотників.
Керівник "Укрпошти" заявив, що готує позови до суду, аби спростувати звинувачення, і обіцяє залучити для цього міжнародні адвокатські компанії.
Більшість справ, переданих до суду за результатами роботи НАЗК у
2020-2026 роках, суди закривають через порушення термінів притягнення до
відповідальності, брак доказів тощо.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини,
внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, загинув моряк, решту членів
екіпажу вдалося врятували. Загалом за ніч під ворожою атакою були три
цивільні судна.
Україна та Німеччина 18 червня підписали угоду в оборонній сфері, що
стосується спільної розробки системи ППО для перехоплення балістичних
ракет.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Найбільший український мобільний оператор "Київстар" оголосив про запуск
роботи месенджерів Viber, WhatsApp та застосунку навігації Google Maps
через технологію Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий
зв'язок зі смартфоном) у режимі Light Data, повідомив президент та СЕО
компанії Олександр Комаров
Попри те, що 68% українських IT-компаній залишаються прибутковими,
понад 31% юридичних осіб у сфері інформаційних технологій завершили 2025
рік зі збитками.
Два оновлення для браузера Google Chrome, які вийдуть цього
літа, усунуть обхідні шляхи для запуску старих блокувальників реклами,
на кшталт uBlock Origin
Кілька днів тому стало відомо, що новій главі XBOX Аші Шармі (Asha Sharma) поставлено завдання
збільшити прибутковість бренду, оскільки вище керівництво Microsoft
відмовляється надалі проводити безрезультатні вливання мільярдів
доларів.
Американські компанії активно нарощують найм фахівців зі штучного
інтелекту, однак скористатися цим бумом можуть переважно досвідчені
працівники.
Stellantis, Volkswagen і Renault об'єдналися, щоб закликати до
спрощення правил і запровадження стимулів для виробництва продукції з
маркуванням "Зроблено в Європі" та протидії китайським виробникам
електромобілів.
TSMC розробляє нову технологію пакування мікросхем під назвою CoPoS
(Chip-on-Panel-on-Structure), яка може знизити собівартість виробництва
чипів та покращити їхню продуктивність.