Фінансові новини
- |
- 26.06.26
- |
- 06:07
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Приключение, которое запомнится навсегда ‑ это экскурсия в Чернобыльскую зону
15:44 24.01.2018 |
Еще 15-20 лет назад, экскурсии в Чернобыльскую зону были чем-то нереальным: попасть туда удавалось лишь единицам любопытных туристов, которые отличались особой смелостью. Теперь же поездки в это известное на весь мир место стали комфортными, цивилизованными и тщательно продуманными. Каждый желающий, имея достаточно энтузиазма и совсем небольшую сумму денег, может побывать на местах исторической катастрофы: в Чернобыльской зоне отчуждения.

На протяжении более чем семи лет, экскурсии в Чернобыльскую зону https://go2chernobyl.com/ пользуются огромным спросом. Удобно то, что туристам предоставлена возможность выбрать нужный формат поездки: индивидуальный тур (с друзьями, в желаемые даты) и однодневный или двухдневный тур вместе с туристической группой. Отправиться в путешествие можно в любое время года: и зимой, и летом, и весной-осенью. В любом случае, вас будет сопровождать опытный гид, который знает о Чернобыльской трагедии больше, чем любые поисковые системы.
Что можно узнать и увидеть во время экскурсии
Важно знать, что туры по Чернобылю обязательно в соответствии со всеми правилами безопасности: исключена возможность возникновения непредвиденных ситуаций. Отправившись в такую поездку, вы сможете получить незабываемые впечатления, которые останутся с вами на всю жизнь. Вы сможете:

Те, кто отправится в Зону отчуждения на несколько дней, смогут даже переночевать там, что обязательно оставит особенное впечатление. Не стоит волноваться о комфорте: для любителей экстрима оборудована удобная гостиница в городе Чернобыль со всем необходимым.
Поэтому если вы решили сделать что-то яркое и запоминающееся ‑ обязательно отправляйтесь на экскурсию в Зону отчуждения. Большинство туристов после первой поездки приезжают туда еще и еще, чтобы узнать больше интересного и вновь почувствовать непередаваемый адреналин в крови.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна вже отримала перший транш у 3,2 млрд євро
з 90-мільярдної позики від ЄС. А вже найближчими днями ЄС здійснить
перші виплати з пакета допомоги Україні на виробництво безпілотників.
Керівник "Укрпошти" заявив, що готує позови до суду, аби спростувати звинувачення, і обіцяє залучити для цього міжнародні адвокатські компанії.
Більшість справ, переданих до суду за результатами роботи НАЗК у
2020-2026 роках, суди закривають через порушення термінів притягнення до
відповідальності, брак доказів тощо.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини,
внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, загинув моряк, решту членів
екіпажу вдалося врятували. Загалом за ніч під ворожою атакою були три
цивільні судна.
Україна та Німеччина 18 червня підписали угоду в оборонній сфері, що
стосується спільної розробки системи ППО для перехоплення балістичних
ракет.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Найбільший український мобільний оператор "Київстар" оголосив про запуск
роботи месенджерів Viber, WhatsApp та застосунку навігації Google Maps
через технологію Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий
зв'язок зі смартфоном) у режимі Light Data, повідомив президент та СЕО
компанії Олександр Комаров
Попри те, що 68% українських IT-компаній залишаються прибутковими,
понад 31% юридичних осіб у сфері інформаційних технологій завершили 2025
рік зі збитками.
Два оновлення для браузера Google Chrome, які вийдуть цього
літа, усунуть обхідні шляхи для запуску старих блокувальників реклами,
на кшталт uBlock Origin
Кілька днів тому стало відомо, що новій главі XBOX Аші Шармі (Asha Sharma) поставлено завдання
збільшити прибутковість бренду, оскільки вище керівництво Microsoft
відмовляється надалі проводити безрезультатні вливання мільярдів
доларів.
Американські компанії активно нарощують найм фахівців зі штучного
інтелекту, однак скористатися цим бумом можуть переважно досвідчені
працівники.
Stellantis, Volkswagen і Renault об'єдналися, щоб закликати до
спрощення правил і запровадження стимулів для виробництва продукції з
маркуванням "Зроблено в Європі" та протидії китайським виробникам
електромобілів.
TSMC розробляє нову технологію пакування мікросхем під назвою CoPoS
(Chip-on-Panel-on-Structure), яка може знизити собівартість виробництва
чипів та покращити їхню продуктивність.