Фінансові новини
- |
- 13.03.26
- |
- 16:03
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
На трассе Киев-Борисполь заработала первая в Украине «умная» система управления трафиком
23:46 14.02.2022 |
Автомагистраль М-03 Киев-Борисполь стала первой в Украине, где заработала интеллектуальная система управления дорожным движением. В течение месяца до запуска система работала в тестовом режиме, сообщает Служба автомобильных дорог в Киевской области.
Система включает 19 информационных порталов и более 130 камер, которые помогают следить за условиями движения на 17-километровом участке трассы.
Данные мониторинга движения отображаются на информационных табло на трассе, включая: разрешенную скорость, дорожные пробки, температуру и состояние дорожного покрытия.
Для контроля и мониторинга участка движения на трассе использована система Invipo. Это платформа, которая позволяет интегрировать проекты интеллектуальных транспортных систем: объединяет дорожные технологии и системы, централизует контрольные точки, собирает и проверяет данные, создает разумные сценарии и аналитические инструменты.
Платформа Invipo позволяет операторам контролировать и управлять дорожными технологиями, устройствами и системами с одного места.
Трасса Киев-Борисполь генерирует один из самых больших показателей трафика в Украине - 85 000 авто в сутки.
В службе автодорог напомнили, что перед запуском системы отремонтировали дорожное покрытие автомагистрали, два путепровода, автопавильоны и подземные переходы. Оборудовано новое барьерное ограждение, нанесена разметка пластиком и установлено современное LED освещение.
Для сохранения отремонтированной дороги - смонтирована площадка взвешивания в движении WIM.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Агенція оборонних закупівель (АОЗ) Міноборони закуповує зенітні ракети
українського виробництва. Про це розповів в інтерв'ю "Мілітарному"
директор АОЗ Арсен Жумаділов.
Американський бізнесмен Ілон Маск укотре посів
перше місце в рейтингу найбагатших людей світу від видання Forbes.
У переліку також є семеро українців.
Використання української мови та популярність україномовного культурного
продукту зросли після початку повномасштабної воєнної агресії РФ проти
України, вважають 71% українців.
Мер Києва сказав, що план стійкості реалістичний і його розробили на основі викликів цієї зими
В Україні ціни на нове житло у лютому здебільшого тримались на
тому ж рівні, що у січні з невеликими коливаннями в межах кількох
відсотків.
Україна стала найбільшим імпортером основних видів озброєнь у світі у 2021-2025 роках. Про це йдеться у звіті незалежного міжнародного дослідницького інституту SIPRI (Stockholm International Peace Research Institute).
ТОВ «Ковлар Груп» заявляє, що за останні роки український ринок
пасивного вогнезахисту значною мірою замінив імпорт, а в окремих
сегментах продукція компанії займає 70-80% ринку, повідомив директор
компанії Костянтин Калафат
Тепер,
коли механічні можливості звичайної стрічки практично вичерпані, шведи
вирішили, що настав час додати в цей елемент безпеки трохи
обчислювальної потужності та сенсорів.
Nvidia продовжує доводити, що конкуренція на ринку дискретних
відеокарт - це щось із розряду міфів Давньої Греції. Поки Intel та AMD
намагаються знайти своє місце під сонцем, «зелені» просто забирають собі
все сонце разом із шезлонгами та баром.
Генеральна директорка Xbox Аша Шарма здійснила свій перший гучний крок на новій посаді.
Очільниця підрозділу Microsoft повідомила в X про роботу над Project
Helix - консоллю наступного покоління
Замість того, щоб нескінченно вдосконалювати власну архітектуру MMA, Mercedes-Benz готує глобальну платформу нового покоління. Вона має стати основою для всього «молодшого» модельного ряду: від A-Class та B-Class до популярних кросоверів GLA та GLB.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.