Фінансові новини
- |
- 18.02.26
- |
- 17:25
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Парковка в центре Киева подорожала в несколько раз
16:56 02.07.2021 |

С 1 июля в Киевская городская госадминистрация установила новые тарифы на парковку автомобилей в центральных районах Киева. Об этом сообщает пресс-служба КГГА.
Стоимость парковки в I зоне (центр города) выросла с 10 грн до 35 грн/ч. Во II зоне (окрестности центра) парковка подорожала с 7 грн до 25 грн. В спальных районах ставка осталась прежней (5 грн). Платить за парковку нужно в будние дни в период с 8:00-22:00. В выходные и ночью она будет бесплатной.
Платить за парковку нужно безналичным путем: через приложения Киев Цифровой, онлайн-банкинг Приват 24, сервис Easy Pay или интернет-сайты ipay.ua и easypay.ua. Наличными парковку можно оплатить исключительно в терминалах Easy Pay.
Вместе с ростом цен на парковку вырос и размер штрафов. В зависимости от парковочной зоны штраф составит 700 грн, 500 грн и 100 грн. Однако штрафовать не будут в первые две недели июля, добавили в КГГА.
"Инспекция по парковке начинает разъяснительную кампанию, чтобы водители могли узнать о новых правилах, установить приложения и разобраться в новой системе оплаты. Если инспектор обнаружит авто, владелец которого не оплатил парковку, он положит на лобовое стекло информационную справку с разъяснением о размере штрафа и порядке оплаты. Период лояльности продлится две недели - до 16 июля", - заявил замглавы КГГА Константин Усов.
Усов добавил, что все парковки оборудуют табличками, на которых будет указан действующий тариф, а также QR-код для удобной оплаты.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Армін Паппергер, генеральний директор оборонного концерну Rheinmetall AG каже, що Росія не зацікавлена в припиненні війни.
У поточному місяці Кабінет Міністрів не вноситиме у Верховну Раду
законопроєкт щодо реєстрації фізичних осіб-підприємців як платників
податку на додану вартість.
Сьогодні
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна
хоче гарантії безпеки на 20-30 років, заявив президент України Володимир
Зеленський.
Уряду України вдалося домовитися з Міжнародним валютним фондом про
збільшення річного ліміту для ФОПів, після досягнення якого вони мають
зареєструватися платниками ПДВ.
Міністр оборони Британії Джон Гілі заявив, що під час засідання
Контактної групи з питань оборони України союзники пообіцяли Україні $35
млрд військової допомоги.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Фізичні особи відтепер матимуть можливість верифікувати Starlink у
відділеннях лідера експрес-відправлень в Україні "Нова пошта", що
входить до група NOVA, а також національного поштового оператора
"Укрпошта", йдеться у повідомленні Міністерства цифрової трансформації у
вівторок.
Влада створює військового мобільного оператора - захищену мережу, яка забезпечить зв'язок на фронті навіть у разі вимкнення Starlink.
Державне агентство «ПлейСіті» видало першу ліценцію оператору лотерей на організацію гри.
«Укрпошта» отримала бронювання працівників не через статус державної компанії, а як об'єкт військової інфраструктури.
До освітньої платформи "Мрія" під'єднались уже понад 2,9 тис. шкіл,
екосистемою в освітньому процесі користуються понад 500 тис. українців,
повідомляє Міністерство освіти і науки.
Кабінет міністрів затвердив порядок надання, позбавлення, припинення та поновлення статусу суб'єкта ветеранського підприємництва. Про це повідомляє Мінветеранів.
Флористичний ринок напередодні Дня закоханих входить у пік попиту,
але візуальна мова подарункових букетів помітно змінюється
Міністерство промисловості та інформатизації Китаю (MIIT)
опублікувало проєкт національного стандарту GB 11557-202X «Вимоги до
захисту водія від травм рульовим механізмом».
Microsoft планує повернути можливість переміщати та змінювати розмір
Панелі завдань у Windows 11. Напевне, це найжаданіше з оновлень, на яке
чекали тисячі користувачів цієї ОС з моменту її виходу.
Samsung оголосила
про початок масового виробництва своєї провідної високошвидкісної
пам'яті HBM4 та про перші відвантаження комерційної продукції клієнтам.
Компанія зазначає, що це забезпечить їй раннє лідерство на ринку.
З кожним роком популярність iPhone тільки зростає і нова статистика
від Counterpoint Research підтверджує, що Apple займає найбільшу частину
світового ринку смартфонів.
Вперше в історії китайський автовиробник BYD обігнав американську корпорацію Ford за кількістю проданих автомобілів у світі
Google представив оновлення кількох своїх
інструментів, серед яких «Результати з інформацією про вас» та
можливість видалити небажані зображення з пошукової системи.
Розпродаж технологічних паперів на тлі стрімкого розвитку штучного
інтелекту починає перекидатися на кредитний ринок. Аналітики Morgan
Stanley попереджають про зростання ризиків для сегмента програмного
забезпечення, який займає помітну частку корпоративного фінансування