Фінансові новини
- |
- 12.03.26
- |
- 18:23
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Украина подписала контракты на поставку до конца 2021 года 42 млн доз вакцины от коронавируса – Степанов
21:57 07.05.2021 |

Украина подписала контакты о поставках 42 млн доз вакцины от коронавируса до конца текущего года, необходимо еще около 5 млн доз, рассказал министр здравоохранения Максим Степанов.
"Если посмотреть на то количество доз, которую мы законтрактовали, я подчеркиваю, именно законтрактовали, где у нас уплачены средства, вместе с COVAX, то у нас сейчас 42 млн доз вакцин, которые уже подписаны, это все поставки этого года", - рассказал министр в эфире программы "Сегодня Вечером" на телеканале "Украина 24" в пятницу вечером.
Также Степанов подчеркнул, что "нужно еще около 5 млн доз".
"У нас есть соответствующие предложения, в частности от Serum Institute, по увеличению доз по вакцине Novavax, и также есть предложение по Sinovac. Сейчас решаем по срокам поставки", - добавил он.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Кабмін розширив експериментальний проєкт зі створення власних груп
протиповітряної оборони на підприємствах критичної інфраструктури. Про
це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Американський бізнесмен Ілон Маск укотре посів
перше місце в рейтингу найбагатших людей світу від видання Forbes.
У переліку також є семеро українців.
Використання української мови та популярність україномовного культурного
продукту зросли після початку повномасштабної воєнної агресії РФ проти
України, вважають 71% українців.
Мер Києва сказав, що план стійкості реалістичний і його розробили на основі викликів цієї зими
В Україні ціни на нове житло у лютому здебільшого тримались на
тому ж рівні, що у січні з невеликими коливаннями в межах кількох
відсотків.
Україна стала найбільшим імпортером основних видів озброєнь у світі у 2021-2025 роках. Про це йдеться у звіті незалежного міжнародного дослідницького інституту SIPRI (Stockholm International Peace Research Institute).
ТОВ «Ковлар Груп» заявляє, що за останні роки український ринок
пасивного вогнезахисту значною мірою замінив імпорт, а в окремих
сегментах продукція компанії займає 70-80% ринку, повідомив директор
компанії Костянтин Калафат
За словами глави Держстату, наразі проводяться оцінки кількості
населення України, проте офіційно їх не публікують. Натомість свої дані
наводять різні інституції та приватні дослідники, що спричиняє різні
трактування.
Замість того, щоб нескінченно вдосконалювати власну архітектуру MMA, Mercedes-Benz готує глобальну платформу нового покоління. Вона має стати основою для всього «молодшого» модельного ряду: від A-Class та B-Class до популярних кросоверів GLA та GLB.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.
Європейці разом з інженерами Airbus вирішили довести, що лазерна комунікація - це не лише про красиві рендери в презентаціях. Під час експерименту наземний термінал націлився на супутник Alphasat.
"Київстар" очікує, що кількість клієнтів технології Starlink Direct
to Cell в Україні більш ніж подвоїться вже до кінця 2026 року - 12 млн
проти нинішніх 5 млн.
Anthropic зробила перехід на свій чат-бот Claude ШІ ще простішим: він
тепер може поглинати ваші минулі розмови з іншими чат-ботами ШІ. Новий
інструмент імпорту пам'яті використовує зростаючу популярність Claude і
нещодавній бойкот ChatGPT.