Фінансові новини
- |
- 16.06.26
- |
- 16:44
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Поляки построят мусороперерабатывающий комплекс для Винницы
17:02 12.04.2019 |

Domat Consulting и Винницкий городской совет намерены совместно финансировать в строительство мусороперерабатывающего комплекса 15-20 млн евро. Завод создаст около 50 рабочих мест. Об этом сообщают elektrovesti.
Представители польской компания Domat Consulting и мэрии Винницы подписали меморандум о сотрудничестве по реализации инвестиционного проекта возле села Людавци в Винницкой области. Мусороперерабатывающий завод планируют построить за два-три года.
Комплекс будет построен на территории, которая в свое время использовалась Министерством обороны Украины. Государственный акт на земельный участок Винницкий горсовет получил в 2010 году.
В июле 2017 начались работы по строительству объекта. Сейчас проводится обустройство инфраструктуры для строительства регионального мусороперерабатывающего комплекса. Объект будет перерабатывать отходы, которые производит Винница.
"Винница должна выйти на европейский уровень переработки мусора, отправляя на захоронение только инертные материалы, которые невозможно переработать, а остальные перерабатывать в продукт вторичного сырья для дальнейшего использования в других отраслях, в частности, изготовление брикетов для цементных или кирпичных заводов", - рассказал заместитель Винницкого городского головы Николай Форманюк.
Инновационный стартап-проект Domat Consulting разрабатывает технологические решения, сочетающие рациональное обращение с отходами с экономикой энергосбережения и охраны окружающей среды. С 2017 года компания арендует технологический парк Kielce. Domat Consulting участвовала, в частности, в создании решений для системы управления отходами в Свентокшиском регионе, разработке специальной системы производства альтернативного топлива для цементной промышленности в Беларуси, в реализации инвестиций в региональные системы обращения с отходами в Польше.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Уряд представив Бюджетну декларацію на
2027-2029 роки, в якій закладено два сценарії розвитку подій - залежно
від перебігу війни
Міжнародний арбітраж, створений за Конвенцією ООН з морського права,
ухвалив рішення у справі України проти РФ, підтвердивши порушення Росією
норм міжнародного права в Чорному, Азовському морях і Керченській
протоці та відкинувши російські претензії на їхній статус.
Всі 27 країн-членів ЄС погодили відкриття першого кластера переговорів про вступ України та Молдови до блоку.
Військово-Морські Сили ЗСУ отримали ще один протимінний корабель від
Королівства Нідерланди. Про це повідомив Командувач ВМС віце-адмірал
Олексій Неїжпапа.
ЄС 15 червня проведе міжурядові конференції з Україною і Молдовою, де ЄС та країни відкриють перший переговорний кластер.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Там зазначили, що у Державному бюджеті України на
2026 рік передбачено 6,6 мільярда гривень на виплату академічних та
іменних стипендій студентам закладів освіти. Це на 1,2 мільярда гривень
більше, ніж у 2025 році.
Середня зарплата піхотинця становитиме 300 тисяч гривень на місяць, максимальна - до 460 тисяч грн.
Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні є ресурс для того, щоб збільшити зарплату військовослужбовцям.
Кабінет Міністрів ухвалив постанову про утворення "Українського
фармацевтичного агентства" ("Укрфармагентства") - нового органу
державного контролю у фармацевтичній галузі.
"Укрзалзниця" запускає щоденний швидкісний поїзд "Інтерсіті" Дніпро - Одеса - Це перший на цьому напрямку.
У Києві готуються облаштувати тисячі локацій для зарядних станцій для
електромобілів. Про це розповів заступник голови КМДА Костянтин Усов під
час форуму "Електроспектива-2026"
Компанія SpaceX офіційно встановила
ціну на свої акції в межах найбільшого в історії США первинного
публічного розміщення. Виробник ракет Ілона Маска тепер входить до
списку найцінніших корпорацій планети.
Державна податкова служба України розробила законопроєкт про
податкову медіацію, що дозволить бізнесу та податковій частину спорів
вирішувати без суду.
Німецький суд постановив, що Google несе пряму відповідальність
за неправдиву інформацію, яку поширює сервіс AI Overview - частина
пошукової системи, яка генерує короткі ШІ-відповіді на запити.
Платіжний гігант Mastercard оголосив
про запуск сервісу Agent Pay for Machines (AP4M), який дозволяє
ШІ-агентам та програмним системам самостійно здійснювати платежі через
глобальну мережу компанії.
McDonald's почала тестувати штучний інтелект для прийому замовлень на "МакДрайв". Як передає ABC News, у майбутньому компанія сподівається замінити звичний досвід замовлення у людини на нову технологію.
Ілон Маск (Elon Musk) поділився новими подробицями проекту
орбітальних дата-центрів SpaceX, які мають перетворити космос на
майданчик для роботи штучного інтелекту.
Інженерка-програмістка Ерін Маус із Північної Кароліни домоглася
офіційного дозволу не використовувати штучний інтелект на роботі,
посилаючись на свої релігійні переконання