Фінансові новини
- |
- 16.06.26
- |
- 00:18
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Для киевлян запустят бесплатные курсы английского языка – Кличко
16:56 02.09.2015 |
Столичная власть начинает бесплатные курсы английского языка Capital English для всех желающих киевлян, сообщил мэр Киева Виталий Кличко, передает "ДС" со ссылкой на пресс-службу КГГА.
"Английский как язык международного общения устраняет барьеры между людьми и открывает большие возможности. Сегодня английский - это язык образования, бизнеса и международного общения. И мы хотим предоставить киевлянам возможность изучать английский, поэтому мы инициировали бесплатные курсы английского языка Capital English", - заявил он.
При этом мэр отметил, что занятия будут проходить в каждом районе Киева в помещениях райгосадминистраций 2-3 раза в неделю.
Как сообщается, первый семестр начнется 14 сентября и продлится 2 месяца. Курсы первого семестра рассчитаны на людей, которым уже исполнилось 18 лет и которые имеют начальный уровень английского языка (уровень А-1 и А-2 по общепринятой европейской системе).
Регистрация на участие в курсах происходит через веб-сайт до 9 сентября. Здесь также можно будет найти дополнительную информацию и расписание занятий.
Как отмечается, кандидаты на обучение должны будут пройти тест на уровень владения английским языком для формирования групп.
Партнерами проекта выступили Посольство США в Украине, Британский Совет в Украине, а также одна из школ английского языка.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Всі 27 країн-членів ЄС погодили відкриття першого кластера переговорів про вступ України та Молдови до блоку.
Військово-Морські Сили ЗСУ отримали ще один протимінний корабель від
Королівства Нідерланди. Про це повідомив Командувач ВМС віце-адмірал
Олексій Неїжпапа.
ЄС 15 червня проведе міжурядові конференції з Україною і Молдовою, де ЄС та країни відкриють перший переговорний кластер.
Міжнародний валютний фонд погодився виділити Україні черговий транш
кредиту, попри невиконання Києвом однієї з умов. Про це повідомило
агентство Bloomberg з посиланням на джерела.
Середня зарплата піхотинця становитиме 300 тисяч гривень на місяць, максимальна - до 460 тисяч грн.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Там зазначили, що у Державному бюджеті України на
2026 рік передбачено 6,6 мільярда гривень на виплату академічних та
іменних стипендій студентам закладів освіти. Це на 1,2 мільярда гривень
більше, ніж у 2025 році.
Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні є ресурс для того, щоб збільшити зарплату військовослужбовцям.
Кабінет Міністрів ухвалив постанову про утворення "Українського
фармацевтичного агентства" ("Укрфармагентства") - нового органу
державного контролю у фармацевтичній галузі.
"Укрзалзниця" запускає щоденний швидкісний поїзд "Інтерсіті" Дніпро - Одеса - Це перший на цьому напрямку.
У Києві готуються облаштувати тисячі локацій для зарядних станцій для
електромобілів. Про це розповів заступник голови КМДА Костянтин Усов під
час форуму "Електроспектива-2026"
Німеччина внесе до чеської ініціативи 300 млн євро, що вистачить на закупівлю близько 50 тисяч одиниць боєприпасів для України.
Платіжний гігант Mastercard оголосив
про запуск сервісу Agent Pay for Machines (AP4M), який дозволяє
ШІ-агентам та програмним системам самостійно здійснювати платежі через
глобальну мережу компанії.
McDonald's почала тестувати штучний інтелект для прийому замовлень на "МакДрайв". Як передає ABC News, у майбутньому компанія сподівається замінити звичний досвід замовлення у людини на нову технологію.
Ілон Маск (Elon Musk) поділився новими подробицями проекту
орбітальних дата-центрів SpaceX, які мають перетворити космос на
майданчик для роботи штучного інтелекту.
Інженерка-програмістка Ерін Маус із Північної Кароліни домоглася
офіційного дозволу не використовувати штучний інтелект на роботі,
посилаючись на свої релігійні переконання
Американська Google, що входить до Alphabet Inc., замовила в Intel Corp.
виробництво понад 3 млн своїх тензорних процесорів (TPU) у 2028 році,
повідомляє The Information з посиланням на джерела.
Впродовж травня український автопарк поповнився 18 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону.
Spotify розглядає нові напрямки для розвитку свого сервісу, який
планують перетворити на повноцінний музичний хаб для фанів. Серед
планів, як зазначає Bloomberg, "живі" відеотрансляції концертів і продаж
квитків.