Фінансові новини
- |
- 04.08.26
- |
- 17:31
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Зеленський: В Києві пройде зустріч прихильників контингенту
23:53 28.03.2025 |

Україна протягом тижня проведе зустріч представників генеральних штабів основних країн, які точно готові надати своїх військових для розгортання в Україні. Про це у п'ятницю, 28 березня, під час брифінгу за підсумками паризького саміту "коаліції охочих" повідомив президент України Володимир Зеленський.
"Ми домовились терміново - на це даємо тиждень - провести зустріч в Україні у вузькому колі представників генштабів поки основних країн, які стовідсотково будуть готові до контингенту на території України (...) Ми запрошуємо вузьке коло. Франція, Великобританія та Україна точно будуть. Це такий трикутник у цьому питанні. Ми покажемо нашу інфраструктуру, попрацюємо з партнерами, пропрацюємо наше спільне бачення", - сказав він.
Після цього, за його словами, планується зустрічі на рівні National Security Advisers (радників з національної безпеки. - Ред.) і "продовжиться підсумкова зустріч щодо гарантій безпеки".
"Сили стримування" під проводом Франції і Великобританії
Напередодні, за підсумками зустрічі "коаліції охочих" у Парижі, президент Франції Еммануель Макрон повідомив, що його країна та Великобританія очолюють зусилля щодо розгортання в Україні "сил стримування" у разі припинення бойових дій з Росією.
Президент Франції наголосив, що цій місії не призначено бути миротворцями, розгорнутими на лінії фронту або будь-яким чином замінити українську армію. За його словами, місія матиме "характер стримування будь-якої потенційної російської агресії".
Також Макрон повідомив, що франко-британська делегація найближчим часом проведе переговори про те, де можна розгорнути такі сили, а також обговорить майбутній вигляд української армії. Президент Франції наголосив на важливості того, щоб у майбутньому Збройні сили України були сильними і добре оснащеними.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
| До ₴460 тис. щомісяця: уряд унормував додаткові виплати для бійців НГУ, Нацполіції та прикордонників |
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :
У РУБРИЦІ
| До ₴460 тис. щомісяця: уряд унормував додаткові виплати для бійців НГУ, Нацполіції та прикордонників |


Президент України Володимир Зеленський призначив Pустема Умєрова головою Служби зовнішньої розвідки України.
Посол України у Британії, генерал Валерій Залужний не вважає
перспективним рух України до членства в НАТО, визначений в Конституції
України.
За словами Володимира Зеленського, Україна втратила на війні близько 50 тисяч військових загиблими, тоді як Росія - 700 тисяч.
Міністр внутрішніх справ України Іван Вигівський підписав накази про затвердження порядків виплат додаткових винагород
Президент США Дональд Трамп висловив сумнів щодо
того, чи США нададуть Україні ліцензію на виробництво
ракет-перехоплювачів до систем Patriot, хоча раніше підтверджував, що це
зроблять.
Питання автономності залишається одним із ключових чинників під час вибору сучасного мобільного пристрою преміального сегмента.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Президент Володимир Зеленський у п'ятницю підписав закон, який ратифікує Угоду про вільну торгівлю між Україною і Туреччиною.
До кінця 2026 року Євросоюз має виплатити Україні близько 20 млрд євро,
причому нові транші можуть надійти вже найближчими тижнями.
Колишній міністр економіки Олексій Соболев став заступником керівника
Офісу президента України, де має зосередитися на економічному напрямі.
Google почав
розгортати нову ШІ-функцію в Google Docs, яка дозволить Gemini
створювати візуальні матеріали на основі тексту просто в документі.
У першому півріччі 2026 року Державна служба спеціального зв'язку та
захисту інформації України внесла до переліку авторизованих 485
інформаційних систем.
Європейські футбольні федерації розглядають можливість застосування
крайнього заходу - бойкоту майбутніх чемпіонатів світу. Причиною стали
плани президента FIFA Джанні Інфантіно залучити приватних інвесторів до
комерційної діяльності організації, повідомляє Sky News.
Наразі цю модель ШІ деактивували, зашифрували та обмежили доступ до неї навіть для дослідників.
Під нові обмеження можуть потрапити не лише гуманоїдні роботи, а й
роботи-пилососи вагою понад 2 кг. Власники вже придбаних пристроїв
зможуть користуватися ними й надалі.
Як повідомляє The Information, китайська держкомпанія з Шанхаю почала
масове виробництво установок DUV-літографії з імерсійним випроміненням.
Ринкова вартість Apple Inc. під час торгів у вівторок вперше перевищила позначку в $5 трлн доларів.