Фінансові новини
- |
- 16.04.26
- |
- 05:30
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Рубіо: якими будуть поступки РФ та України ще належить з'ясувати
23:54 14.03.2025 |

Державний секретар США Марко Рубіо наголошує, що і РФ, і Україні доведеться піти на поступки в процесі мирних переговорів.
Відповідаючи на питання стосовно заяви G7 про підтримку територіальної цілісності України, Рубіо заявив, що "не було зміни державної політики".
"Сполучені Штати ніколи не говорили, що Росія, я ніколи не чув, щоб президент Трамп говорив, що Росія має право забрати всю Україну і робити там все, що їй заманеться. Тож це не суперечить цій заяві. Це окремо від проблеми, з якою ми стикаємося сьогодні. А це те, що сьогодні відбувається війна, яка не має військового вирішення", - сказав він на брифінгу на полях міністерської зустрічі G7 у Канаді.
Держсекретар знову наголосив, що "ні Росія, ні Україна не можуть досягти своїх максималістських військових цілей", і "єдиний спосіб закінчити війну - це процес переговорів".
"Переговори, чи то в бізнесі, чи то в торгівлі, чи геополітиці передбачають, що обидві сторони щось віддають, обидві сторони йдуть на поступки... Якими будуть ці поступки, ще треба з'ясувати. Це має бути частиною переговорів. Але не буде корисно вступати в ці переговори з загальними заявами, які можуть дати привід тій чи іншій стороні не брати в них участі", - зазначив Рубіо.
За його словами, ще треба "дійти до того етапу, коли ці речі будуть обговорюватися".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Велика Британія надасть Україні новий пакет оборонної допомоги, який
передбачає щонайменше 120 тисяч дронів цього року, заявив британський
уряд 15 квітня.
Під час українсько-німецьких урядових консультацій 14 квітня в Берліні
німецька компанія Quantum Systems оголосила про створення двох
додаткових спільних підприємств у рамках ініціативи «Будуй з Україною».
Україна та Німеччина підписали три угоди в оборонній сфері на чотири
мільярди євро. Вони спрямовані на посилення ППО, розвиток далекобійних
спроможностей та спільне виробництво дронів.
Прем'єр-міністр Норвегії Йонас Ран Стере заявив,
що перші з шести винищувачів F-16, які його країна обіцяла Києву,
незабаром будуть готові до експлуатації.
Кабмін призначив Ореста Мандзія головою Державної митної служби. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Брюссель тисне на США, Японію та Британію, щоб ті вже цього тижня прискорили виплати 45 мільярдів євро кредиту Україні
Україна та Німеччина підписали угоду про обмін оборонними даними. Це перший подібний для України меморандум, повідомив міністр оборони України Михайло Федоров.
Резервний план, покликаний забезпечити Європі можливість захищатися за
допомогою існуючих військових структур НАТО у разі виходу США, набирає
обертів після того, як його підтримала Німеччина - країна, яка тривалий
час виступала проти самостійних дій, пише The Wall Street Journal.
Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Осло у вівторок, 14 квітня, підписав разом з прем'єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере декларацію про оборонне партнерство.
Ісландія та Польща підтвердили свою
готовність приєднатися до угоди, необхідної для створення Спеціального
трибуналу з розслідування злочинів російської агресії проти України.
Криптоіндустрія прискорює розробку рішень для протидії потенційним
атакам квантових комп'ютерів.
Експорт електромобілів та гібридних авто з Китаю в березні цього року
зріс більш ніж удвічі, до рекордного рівня, оскільки глобальний
енергетичний шок, спричинений війною в Ірані, відновив інтерес до
електрокарів.
Amazon оголосила про плани запустити власний супутниковий
інтернет-сервіс Leo у середині 2026 року. Про це повідомив генеральний
директор компанії Енді Джессі у щорічному листі до акціонерів, пише
Engadget.
Схоже, епоха, коли мобільні процесори скромно тулилися в тіні
настільних рішень, остаточно добігає кінця. MediaTek, яка останні кілька
років активно витісняє конкурентів з преміального сегмента, готує
справжнього монстра - Dimensity 9600 Pro.
Компанія Google
оновила підходи до безпеки в чат-боті Gemini, зокрема у взаємодії з
користувачами, які можуть переживати психічну кризу.
Google почала розгортати оновлення для Chrome з підтримкою вертикальних вкладок і покращеним режимом читання.
Обсяг вітчизняного ІТ-ринку оцінюється у 7,85 млрд дол. США; торік галузь сплатила 50,5 млрд грн податків.