Фінансові новини
- |
- 18.03.26
- |
- 04:19
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Зеленський пояснив ідею розміщення миротворчих сил в Україні
23:10 15.01.2025 |

Україна очікує у разі схвалення ідеї з миротворцями розміщення сил і засобів на своїй території. До цього може бути програма навчання ЗСУ на території України.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на президента України Володимира Зеленського під час пресконференції з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском.
"Ми проговорюємо з французькою стороною щодо європейського, як ви сказали. контингенту на території України. Поки що це достатньо загальні речі. Ми підтримуємо, що контингент тих чи інших країн, наших союзників, наших стратегічних партнерів є і може стати частиною гарантій безпеки. Це не може бути єдиними гарантіями безпеки. Цього буде недостатньо", - пояснив президент.
За словами глави держави, питання щодо розгортання миротворчих сил в Україні будуть обговорювати з прем'єр-міністром Британії і обговорювали з балтійськими партнерами.
Зеленський наголосив, що західних військовий контингент може бути лише частиною гарантій безпеки для України. Проте залишається питання, який це контингент, яких країн, що за кількісний склад і де вони можуть бути розташовані.
"Крок назад, якщо можна, до контингенту передусім це можуть бути і повинні бути інструктори з великою програмою навчання/тренування наших хлопців, наших військ в Україні. На нашій території. Це також ми в рамках цієї програми майбутньої, якщо вона станеться щодо розташування сил і засобів, ми також проговорюємо це питання", - пояснив він.
Розміщення миротворців в Україні
Нагадаємо, першою ідею розміщення військових інструкторів в Україні запропонувала Франція. Президент Еммануель Макрон також виступив за розміщення миротворчих військ в Україні.
Поки більшість країн НАТО виступають проти відправки військ в Україну. До прикладу, міністр оборони Німеччини допускав, що Берлін може обговорити цю ідею, але лише за умови, що Росія на це погодиться.
При цьому президент України Володимир Зеленський вважає введення миротворців одним з найкращих інструментів, щоб примусити Росію до стійкого миру.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Міжнародний валютний фонд висловив занепокоєння щодо здатності України й
надалі отримувати фінансування в межах пакета на 8,1 млрд доларів,
оскільки депутати затягують із ухваленням заходів, необхідних для
розблокування цих коштів.
На єдиному порталі державних послуг «Дія»
з'явився бета-тест, у якому люди можуть написати заяву до міжнародного
Реєстру збитків. Він стосується випадків втрати роботи через війну.
Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність
систематизувати закупівлю іноземними урядами або компаніями в
українських компаній-виробників озброєння.
16 березня 2026 року Урядовий офіс координації європейської та
євроатлантичної інтеграції опублікував звіт про виконання Угоди про
асоціацію між Україною та Європейським Союзом за 2025 рік.
Ударний FPV-дрон F10 виробництва компанії
F-Drones став другим українським фіналістом першого етапу програми
американського Пентагону Drone Dominance
Європейська комісія запропонувала Україні направити свою місію зі
встановлення фактів стосовно нафтопроводу "Дружба", інформації щодо
угорської делегації в Брюсселі немає.
Європейський Союз зранку 17 березня надасть Україні перелік бенчмарків
(критеріїв вступу) за останніми трьома з шести переговорних кластерів на
додачу до бенчмарків за трьома іншими кластерами, які були передані
раніше, повідомив віцепрем'єр-міністр з питань європейської та
євроатлантичної інтеграції
Meta представила план розвитку чотирьох нових ШІ-чипів для роботи Facebook, Instagram та інших власних платформ.
Компанія Iveco розпочала випробування технології бездротової зарядки
електромобілів на автомагістралі Autostrada A35 Brebemi в Італії. У
тестах бере участь електричний фургон Iveco eDaily
Google запускає нову функцію в магазині Google Play, яка дозволить
користувачам спочатку пограти в частину платної гри безкоштовно, а вже
потім вирішити, чи варто її купувати.
Бюджетні смартфони зазнають найбільшого удару від зростання цін на компоненти. Як йдеться в аналізі Counterpoint Research, подорожчання пам'яті призведе до 25% підвищення вартості компонентів пристроїв початкового рівня.
Австралійські дослідники створили крихітний чип з ШІ для обчислень зі швидкістю світла та використання для цього енергії світла.
Світовий ринок ноутбуків матиме дві головних проблеми у 2026 році -
зменшення попиту від покупців та зростання вартості компонентів, включно
з процесорами.
Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) схвалило вісім
пілотних програм, які дозволять компаніям почати масштабні випробування
електричних літальних апаратів вертикального зльоту та посадки (eVTOL).