Фінансові новини
- |
- 17.06.26
- |
- 00:01
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Лавров в інтерв'ю Карлсону назвав частину умов для завершення війни в Україні
08:56 06.12.2024 |

Скандальний американський медійний Такер Карлсон опублікував інтерв'ю з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим, яке було записано у Москві. Представник країни-агресора зробив низку заяв, зокрема щодо умов завершення війни в Україні.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пост американського пропагандиста у соцмережі Х.
Зокрема, Лавров заявив, що для миру в Україні не повинно бути жодного НАТО, військових баз та навчань за участю іноземних військ. Крім цього, Заходу доведеться враховувати реалії на землі для "угоди по Україні". Також він назвав ще одну бажану для РФ умову.
"Багато хто в РФ хотів би зробити зняття санкцій умовою угоди щодо України, але країна їх витримала і стала сильнішою", - стверджує Лавров.
Крім того, він повторив низку інших російських наративів, а також торкнувся теми відносин РФ і США. Зокрема, серед його заяв йдеться, що:
* оскільки США фінансують Україну і дозволили завдавати ударів по території Росії, РФ посилає "сигнали" - одним із них стало випробування системи "Орєшнік";
* Росія не хоче погіршувати ситуацію і сподівається, що її сигнал США у вигляді випробування "Орєшніка" сприйняли серйозно;
* Росія готова надіслати додаткові "повідомлення" Заходу, якщо там не зроблять необхідних висновків у світлі запуску "Орєшніка";
* удар "Орєшніком" показав, що РФ готова використати будь-які засоби, щоб не дозволити Заходу досягти її "стратегічної поразки";
* США знали заздалегідь про запуск "Орєшніка" і не побачили в тестовому запуску чогось по-справжньому небезпечного;
* Росія не бачить причин, через які Москва і Вашингтон не можуть співпрацювати "заради Всесвіту";
* Москва не вважає, що вирішення українського питання - доля лише РФ та США;
* Росія та США офіційно не воюють, те, що відбувається в Україні, є гібридною війною;
* Росія не почала б "СВО", якби захід та Київ дотримувалися мінських домовленостей;
* Росія не має наміру знищувати Україну, вони - "брати та сестри" для російського народу;
* Росія не думає про війну зі США і не хоче її, така війна може мати ядерний характер, для Москви головне її уникнути;
* формула " жодної ядерної війни " відповідає життєвим інтересам Росії та США, переможців у ній бути не може;
* Росія хотіла б нормальних відносин із США і не бачить причин, через які країни не можуть співпрацювати;
* Трамп - сильна людина, яка не любить відкладати справи, вона доброзичлива в розмові, але це не означає, що вона налаштована проросійськи;
* Росія буде судити про адміністрацію Трампа за конкретними кроками, але Байден хоче йому залишити тяжку спадщину;
* м'яч у контактах РФ із новим президентом США на стороні Трампа;
* канали зв'язку між Росією та США є, їх декілька, але вони в основному задіяні в питанні обміну людьми, які відбувають терміни в обох країнах;
* США, Британія та інші держави, за відкритою інформацією, підтримують угрупування ісламістські угрупування в Сирії - це складна гра.
Крім того, на запитання американського пропагандиста про те, хто ухвалює зовнішньополітичні рішення в США, Лавров відповів, що "не хоче гадати", додавши, що це "питання до Вашингтона".
Нагадаємо, у середу 4 грудня рано вранці, Такер Карлсон записав відео, перебуваючи на Красній площі в Москві. Він анонсував інтерв'ю з Лавровим і заявив, що незабаром його опублікує. Крім цього, під час свого ролика Карлсон практично повторював низку кремлівських пропагандистських тез.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Уряд представив Бюджетну декларацію на
2027-2029 роки, в якій закладено два сценарії розвитку подій - залежно
від перебігу війни
Міжнародний арбітраж, створений за Конвенцією ООН з морського права,
ухвалив рішення у справі України проти РФ, підтвердивши порушення Росією
норм міжнародного права в Чорному, Азовському морях і Керченській
протоці та відкинувши російські претензії на їхній статус.
Всі 27 країн-членів ЄС погодили відкриття першого кластера переговорів про вступ України та Молдови до блоку.
Військово-Морські Сили ЗСУ отримали ще один протимінний корабель від
Королівства Нідерланди. Про це повідомив Командувач ВМС віце-адмірал
Олексій Неїжпапа.
ЄС 15 червня проведе міжурядові конференції з Україною і Молдовою, де ЄС та країни відкриють перший переговорний кластер.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Президент Володимир Зеленський розповів, що країни Групи семи допоможуть
Україні пройти наступну зиму, якщо війна з Росією продовжиться.
Президент Володимир Зеленський, президент США Дональд Трамп та
президент Франції Емманюель Макрон у вівторок у кулуарах саміту G7 у
Франції провели тристоронню зустріч.
Президент України Володимир Зеленський у розмові з президентом
США Дональдом Трампом говорив про можливість проведення тристоронніх
перемовин із президентом РФ Володимиром Путіним.
Олександр Лукашенко попросив вибачення у президента України Володимира
Зеленського за свої попередні різкі висловлювання на його адресу та
запевнив, що жодних військових дій з боку Білорусі, зокрема з його боку,
очікувати не слід.
Кредит від Європейського Союзу на суму 90 мільярдів євро покриває дві
третини фінансових потреб України на цей і наступний роки, в червні
Україна отримає перший транш - про це повідомила у Франції очільниця
Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн
Рада Європейського Союзу ухвалила низку обмежувальних заходів для
протидії російській агресії проти України - про це пресслужба блоку повідомила 15 червня.
Компанія SpaceX офіційно встановила
ціну на свої акції в межах найбільшого в історії США первинного
публічного розміщення. Виробник ракет Ілона Маска тепер входить до
списку найцінніших корпорацій планети.
Державна податкова служба України розробила законопроєкт про
податкову медіацію, що дозволить бізнесу та податковій частину спорів
вирішувати без суду.
Німецький суд постановив, що Google несе пряму відповідальність
за неправдиву інформацію, яку поширює сервіс AI Overview - частина
пошукової системи, яка генерує короткі ШІ-відповіді на запити.
Платіжний гігант Mastercard оголосив
про запуск сервісу Agent Pay for Machines (AP4M), який дозволяє
ШІ-агентам та програмним системам самостійно здійснювати платежі через
глобальну мережу компанії.
McDonald's почала тестувати штучний інтелект для прийому замовлень на "МакДрайв". Як передає ABC News, у майбутньому компанія сподівається замінити звичний досвід замовлення у людини на нову технологію.
Ілон Маск (Elon Musk) поділився новими подробицями проекту
орбітальних дата-центрів SpaceX, які мають перетворити космос на
майданчик для роботи штучного інтелекту.
Інженерка-програмістка Ерін Маус із Північної Кароліни домоглася
офіційного дозволу не використовувати штучний інтелект на роботі,
посилаючись на свої релігійні переконання