Фінансові новини
- |
- 07.12.25
- |
- 18:47
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Мелоні і Рютте: Нашою спільною метою є справедливий мир для України
16:07 05.11.2024 |

У центрі розмови прем'єр-міністерки Джорджії Мелоні Італії та генсека НАТО Марка Рютте у Римі була "підтримка союзниками законного захисту України".
Про це заявила Мелоні після зустрічі з Рютте, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Sky tg24.
За словами Мелоні, "спільною метою залишається створення найкращих можливих умов для справедливого миру" і "координуюча роль, яку НАТО може і повинен відігравати з цієї точки зору, щоб допомогти Україні дивитися в майбутнє".
"З цієї точки зору, Італія завжди робила свою частину роботи, ми прийшли до нового пакета військової допомоги, який, як завжди, зосереджується, зокрема, на системах протиповітряної оборони, що означає перш за все захист цивільного населення.
Це не враховуючи підтримки, яку Італія продовжує надавати у всьому з гуманітарної точки зору, аж до реконструкції", - підкреслила прем'єр-міністерка, за словами якої зустріч з генеральним секретарем НАТО була "можливістю для нас підтвердити фундаментальну роль Італії в Альянсі, лідера з точки зору якості та кількості дій.
"Роль наших дій проявляється не лише на східному фланзі, але й у військово-морських засобах у Середземному морі", на додаток до "історичних зобов'язань в Балканському регіоні, який залишається вирішальним для Італії", - додала Мелоні.
Під час зустрічі також ішлося про те, як зміцнити Альянс в цілому.
"Необхідно, щоб НАТО був дедалі більше здатний розвиватися, щоб відповідати часу, який змінюється навколо нас", - сказала Мелоні після зустрічі.
"Виникають нові виклики, які неминуче пов'язані з концепцією оборони, концепцією безпеки, від розвитку штучного інтелекту до сфер ведення війни, які стають дедалі більш гібридними. Тому необхідний взаємозв'язок у навичках Альянсу - це фундаментальний взаємозв'язок, здатність постійно ставити собі питання. Очевидно, що попереду ще багато роботи", - підкреслила вона.
Генсек НАТО своєю чергою подякував Мелоні за лідерство у питанні підтримки України.
"Ми, безумовно, на правильному шляху, надаючи наші 40 мільярдів доларів підтримки і військової допомоги Україні в 2024 році", - сказав Рютте, а потім додав: "Ми будемо продовжувати бути на боці України, тому що боротьба України - це боротьба всіх нас".
Тим часом Мелоні нагадала, що "у 2025 році ми проведемо тут, у Римі, Конференцію з відновлення України, важливу подію, над якою вже працює італійський уряд, над якою вже працює вся італійська система".
Напередодні Марк Рютте відвідав Берлін. Разом з канцлером Олафом Шольцом вони висловили згоду з необхідністю посилення оборони європейської частини Альянсу.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :
ПРЕС-РЕЛІЗИ
У РУБРИЦІ
| Лідери Європи радять Зеленському не погоджуватися на вимоги РФ без гарантій безпеки з боку США – WSJ |


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Сполучені Штати вимагають від Європи взяти на себе більшість оборонних
можливостей НАТО, від розвідки до ракет, до 2027 року. Цей стислий
термін видався деяким європейським чиновникам нереалістичним.
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц відкинув передачу Сполученим Штатам
заморожених на території ЄС російських активів, що, за інформацією ЗМІ,
було предметом мирних переговорів, які просуває адміністрація Дональда
Трампа.
МВФ наголосив на важливості «рішучої боротьби» з корупцією в Україні,
назвавши це одним із головних елементів реформ у країні, що створить
умови для збереження державних ресурсів, поліпшення бізнес-клімату та
залучення більших інвестицій.
Прем'єр-міністр Юлія Свириденко попросила народного депутата Ярослава
Железняка (фракція "Голос") ознайомити її з фактами, які будуть
підставами для звільнення віцепрем'єр-міністра з відновлення України -
міністра розвитку громад та територій Олексія Кулеби
Новини про розслідування Національного антикорупційного бюро України
(НАБУ) щодо корупції в енергетиці (справа "Мідас") привернули значну
увагу українців: 59% респондентів відповіли, що чули про це, і ще 24% -
що чули, але без подробиць
З боку Ізраїлю на комісії співголовував міністра фінансів Держави
Ізраїль Зеєв Елькін, це перше таке засідання від початку повномасштабної
війни.
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.