Фінансові новини
- |
- 10.06.26
- |
- 03:38
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Німеччина припиняє передачу Україні важкої техніки - Bild
08:54 14.10.2024 |

Німеччина більше не передаватиме Україні "важку техніку", про що з посиланням на відповідний документ повідомила газета Bild у матеріалі, опублікованому ввечері в суботу, 12 жовтня.
Як стало відомо Bild, у міністерстві оборони Німеччини не вважають, що Україна найближчим часом зможе "почати наступ для звільнення своїх територій".
Таким чином, після відправлених раніше 18 танків Leopard 2 нових поставок ЗСУ не буде, хоча Бундесвер і має в наявності близько 300 таких танків, йдеться у повідомленні. Те саме стосується й інших видів техніки - бойових машин піхоти, бронетранспортерів, самохідних гаубиць та іншого.
Шольц не погодився з вимогами Зеленського щодо підтримки України
Також видання повідомляє про те, що президент України Володимир Зеленський під час свого турне Європою цього тижня висунув дві основні вимоги, зокрема й канцлеру Німеччини Олафу Шольцу (Olaf Scholz).
По-перше, це дозвіл використовувати західну зброю проти стратегічних цілей на території Росії, для чого Зеленський наполягає на постачанні ракет Storm Shadow з Великобританії, SCALP - з Франції та Taurus - з Німеччини. По-друге, це прискорений процес вступу України до НАТО включно з гарантіями безпеки щодо Росії.
За даними Bild, ці вимоги в Берліні "були сприйняті без ентузіазму". Шольц не сказав однозначне "ні", але й позитивної відповіді не дав. Представник німецького уряду не повідомив Bild подробиць, пославшись на конфіденційність переговорів.
Відмова Байдена брати участь у "Рамштайні" через ураган - лише привід
Як вказує видання, ситуація для Зеленського погіршилася, коли президент США Джо Байден скасував заплановану на 12 жовтня зустріч Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Офіційна причина - через руйнівний ураган "Мілтон", що зійшов на узбережжя штату Флорида.
Однак, за словами джерела Bild, пов'язаного з Україною, це лише привід. Байден нібито не хоче більше коментувати війну Росії проти України перед президентськими виборами в США, які відбудуться 5 листопада.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Верховна Рада ухвалила законопроєкт №15111-д, яким знижено податкове
навантаження з 18% до 5% для фізичних осіб, які офіційно здають
нерухомість в оренду.
Верховна Рада підтримала прийняття в другому читанні та в цілому
законопроєкту №15111-д про автоматичний обмін інформацією щодо доходів
на цифрових платформах.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що
Київ сподівається на додаткове фінансування від партнерів для
забезпечення контрактної системи української армії.
Україна може вперше втратити частину фінансової допомоги Європейського
Союзу через невиконані в рамках програми Ukraine Facility реформи
Палата представників США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні та масштабні санкції проти Росії. Підсумок - 226 проти 195.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Міністр оборони Болгарії Дімітар Стоянов заявив, що країна більше не постачатиме військову допомогу Україні.
Верховна Рада України у вівторок остаточно ухвалила суперечливий
законопроєкт №13165-2 стосовно декларацій доброчесності та родинних
зв'язків суддів.
Європейська комісія вперше пропонує заборонити в'їзд до Європейського
союзу всім, хто служив у збройних силах Росії з початку війни, яку вона
веде проти України.
Україна отримала сьомий транш фінансування від
Європейського Союзу в межах програми Ukraine Facility на суму 2,8
мільярда євро. З урахуванням погашення авансового фінансування, до
державного бюджету фактично надійшло 2,6 мільярда євро.
Партія прем'єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна "Громадянський договір"
набрала на парламентських виборах 49,81% за результатами підрахунку
100% голосів виборців, повідомила ЦВК республіки з посиланням на
попередні дані.
NVIDIA офіційно представила RTX Spark - новий ARM-чип для Windows-ПК,
який поєднує процесорні ядра Grace та графіку Blackwell в одному
корпусі.
Компанія SpaceX, що належить Ілону Маску, розширює сферу своєї
діяльності, отримавши новий великий контракт у сфері оборони, передає
Engadget.
Microsoft представила новий сервіс Copilot Health. Він працює на базі
штучного інтелекту та допомагає користувачам отримувати відповіді на
питання про здоров'я. Наразі сервіс вже працює у форматі попереднього
доступу.
Qualcomm декларує сегмент ноутбуків з Windows за ціною $300 та представляє
процесори Snapdragon C. Аналогія з MacBook Neo більш ніж прийнятна,
адже Snapdragon C (від слова Compute) - це чипи на переробленій
мобільній архітектурі Kryo.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.
Американський технологічний гігант Nvidia, який є провідним розробником
чипів для штучного інтелекту, планує збільшити щорічні витрати на
Тайвані до 150 млрд дол. оскільки вважає острів «епіцентром революції
ШІ».
Ринок нових легкових автомобілів у ЄС у квітні 2026 року зріс у річному вимірі на 5,1% і досяг 972,3 тис. одиниць, повідомляє Європейська асоціація автовиробників (ACEA).