Фінансові новини
- |
- 13.04.26
- |
- 14:56
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Порошенко передав партію дронів та іншої техніки військовим у Сумській області
14:30 26.09.2024 |
Петро Порошенко вже традиційно свій день народження відзначив на одній з ділянок фронту - привіз в 11 бригад і батальйонів, які воюють на кордоні Сумщини та беруть участь в оборонній операції на Курщині, FPV-дрони, детектори БПЛА "Ванільний цукорок", РЕБ "Шатро", денні та нічні "Мавіки", а також транспортні засоби для військових потреб. Загалом десантникам, розвідникам, артилеристам та піхотинцям передали майже тисячу високоякісних FPV-дронів і чотири десятки супердефіцитних "Мавіків", як повідомляється на сайті "Європейської солідарності".
"На день народження люди звикли приймати подарунки, але на фронті ми цю традицію порушуємо, бо привезли їх самі. Приїхали до найкращих, справжніх друзів, бо завше приємно цей день відсвяткувати в такому оточенні", - поділився емоціями лідер "Європейської солідарності".
"Першими мене перехопили бійці з 54 окремого розвідбату, які зараз воюють на Курщині. Наш Єнот каже, що важко, але продовжує зберігати фірмову посмішку і оптимізм", - розповів Порошенко. Боєць розвідбату з позивним "Єнот" додає: "нам сьогодні Петро Олексійович і "Справа Громад" передають дуже великий вантаж - це і ПАРМ, і лазні, і квадроцикли, і багато електроніки, засоби, зарядні станції, Цукорки і, вже стандартний варіант, це FPV дрони, без яких зараз немає війни. Це дійсно дуже велика допомога. Сьогодні, мабуть, найбільшій вантаж за всю війну, і ми дуже вдячні за те, що вони роблять для перемоги України". Загалом 54-му батальйону передали ПАРМ, 2 прально-душових комплекси, 2 "мурахи", бак для перевезення води, 100 FPV-дронів, 4 "Мавіки", 10 "Ванільних цукорків", 2 зарядні станції та електроніку.
"Пліч-о-пліч із ними службу несе 409 окремий стрілецький батальйон, яким керує наш Андрій Підлісний "Підлий". Через напружені бої на Сумському напрямку вирватися до нас Андрій не зміг, бо в такій ситуації справжній комбат має бути разом із побратимами. Минулої нашої зустрічі мене дуже вразив пікап, на якому він приїхав: було повністю розбите переднє скло. Тому передав хлопцям автівку Ford, а на додачу 100 FPV-дронів, 3 "Мавіки", комплекс купольного РЕБ "Шатро", 10 "Ванільних цукорків" та 2 зарядні станці", - розповідає Порошенко.
Депутат Київської облради Георгій Цагареїшвілі служить у 207-му батальйоні ТрО. "Ми працюємо з 207-м як "швидка допомога". Два дні тому він зателефонував і сказав, що йому потрібна техніка, - сьогодні вже тут 100 FPV-дронів, 3 "Мавіки", 10 "Цукорків", зарядна станція та купольний РЕБ", - показує Петро Порошенко. "Ви в нас були два тижні тому. Ми вже практично використали ті дрони. Зараз нам треба, щоб були більш потужні дрони FPVшки і кількість їхня була більшою. Тому ця допомога дуже важлива", - говорить Георгій Цагареїшвілі.
"Також ми співпрацюємо зі 117 бригадою ТрО, якій передаємо не лише 100 FPV-дронів, 4 "Мавіки", 10 "Ванільних цукорків", зарядну станцію та електроніку, а й нашу пересувну авторемонтну майстерню", - повідомив Порошенко. Військові кажуть: ПАРМ допоможе ремонтувати просто в польових умовах техніку, яка постійно виходить з ладу.
Партієць "Євросолідарності" Сергій Костинський очолює роту в підрозділі БПЛА "Серафими" у складі 104-ї бригади ТрО. "У підрозділі багато кримчан, і Сергій каже, що чекає, коли наші танки дійдуть до Джанкоя. За це вони щодня б'ються, а ми підставляємо своє плече - відвантажили 100 FPV-дронів, 8 "Мавіків", 10 "Ванільних цукорків" та 2 зарядні станції", - говорить Порошенко.
У цій же бригаді воює і колишній кримський журналіст Олександр Янковський. "Сьогодні ми отримуємо дуже важливу для нас техніку, яка допоможе краще боронити Україну, краще нищити ворогів", - говорить військовий. "Зараз ми працюємо як в межах України, так і за межами. Це дуже хороші дрони, якими ми працювали на Запорізькому і Куп'янському напрямках. На мій погляд, це витвір мистецтва, який дозволяє знищувати і особовий склад противника, і його техніку", - додає Сергій Констинський.
"Я хочу подякувати Петру Олексійовичу за те, що він не відсторонився. Знаєте, зараз мало хто з великих політиків активно беруть участь в допомозі Збройним Силам. Він це робить системно і регулярно", - говорить Сергій Костинський.
"У нас немає ні свят, ні вихідних, ні відпусток. Ми не маємо ані хвилини зайвого часу, бо наше завдання - працювати на забезпечення тих, хто титанічними зусиллями тримає лінію фронту", - резюмує Петро Порошенко.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Кабмін призначив Ореста Мандзія головою Державної митної служби. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Міністерство соціальної політики
готує нову пенсійну реформу, на відміну від попередніх проєктів вона не
передбачає запровадження обовʼязкової накопичувальної пенсійної
системи.
Раніше, у вересні минулого року, Світовий банк погіршив прогноз
зростання економіки України на цей рік - з 5,2% до 2%, а на 2027 рік - з
4,5% до 4%.
Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Віцепрем'єр висловив упевненість, що у травні концептуалізуються певні підходи щодо моделі вступу України.
"Я думаю, що в першій половині року це буде зрозуміло.
Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна
прокуратура скерували до суду справу чинного заступника міністра
економіки Тараса Висоцького та ексзаступника міністра економіки
Олександра Грибана.
Умови перемир'я на Близькому Сході передбачають, що Іран і Оман зможуть
стягувати плату з суден, які проходять через Ормузьку протоку,
повідомило агентство Associated Press з посиланням на неназваного
регіонального посадовця.
Дональд Трамп заявив, що погодився призупинити бомбардування Ірану на
два тижні за умови негайного розблокування Ормузької протоки Тегераном.
Українська програма далекобійних ударних дронів стикається з обмеженнями
через дефіцит мініреактивних двигунів у Європі. Саме ці двигуни є
ключовими для виробництва дронів, здатних завдавати ударів углиб
території РФ.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Обсяг вітчизняного ІТ-ринку оцінюється у 7,85 млрд дол. США; торік галузь сплатила 50,5 млрд грн податків.
Google представив застосунок Google AI Edge Eloquent, який
перетворює вашу "живу" мову на текст. Він працює без інтернету і має
функцію редагування, повідомляє Android Authority
Поки індустрія квантових обчислень змагається у кількості кубітів, які
розпадаються від найменшого подиху вітру, дослідники вирішили згадати
про матеріал, який вже пів століття тягне на собі всю земну електроніку.
Ринок оперативної пам'яті продовжує лихоманити. Samsung підписує нові
довгострокові контракти на DRAM із цінами, які приблизно на 30% вищі,
ніж у першому кварталі 2026 року.
Apple активно викуповує майже всі доступні на ринку мобільні мікросхеми
DRAM за підвищеними цінами, що ставить її конкурентів у складне
становище. Про це пише Android Headlines з посиланням на інформатора
Jukan.
Це сталося випадково - і може стати одним із найважливіших відкриттів у
галузі чипів за десятиліття. У процесі досліджень науковці отримали чип,
який стабільно функціонував у режимі температур, які вважаються
надвисокими.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.