Фінансові новини
- |
- 05.02.26
- |
- 23:32
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Посадовиця податкової з Харківщини уникнула ув'язнення за угодою зі слідством
09:31 24.07.2024 |

Вищий антикорупційний суд затвердив угоду між визнаною винною посадовою особою Головного управління Держподаткової служби (ГУ ДПС) у Харківській області та прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратура (САП) про пом'якшення покарання.
"23 липня 2024 року Вищий антикорупційний суд (ВАКС) затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором САП та службовою особою ГУ ДПС у Харківській області", - ідеться в телеграм-каналі САП у вівторок.
Повідомляється, що відповідно до угоди Відповідно до угоди суд визнав посадовицю винуватою у пропозиції здійснити вплив за надання неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вплив на прийняття рішення керівництвом ГУ ДПС у Харківській області щодо призначення позапланових виїзних податкових перевірок товариств та прийняття за їх результатами узгоджених податкових повідомлень-рішень та підбурюванні представника приватного товариства надати неправомірну вигоду керівництву ГУ ДПС у Харківській області за сприяння в ухваленні рішення про виключення товариства з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості, а також про реєстрацію зупинених податкових накладних цього товариства, тобто у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 369-2, ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 КК України.
За вироком суду особі призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Водночас, на підставі ст. 75 КК України суд звільнив зазначену особу від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 3 роки.
Крім того, посадова особа впродовж 10 днів з моменту затвердження угоди зобов'язується перерахувати 500 тис. грн у Фонд United 24 на спільний проєкт Генштабу ЗСУ, Держспецзв'язку та Міністерства цифрової трансформації - "Армія дронів".
Також особа зобов'язана давати правдиві й докладні викривальні показання про участь і роль інших осіб у вчиненні злочину.
Зазначається, що вирок може бути оскаржено в апеляційному порядку протягом 30 днів із дня його оголошення шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційної палати ВАКС.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Згідно з її даними, порівняно з попереднім кварталом, з урахуванням
сезонного фактору, реальний ВВП збільшився на 0,7% з урахуванням
сезонного фактору, а квартал тому цей показник складав 0,8%.
Рада ЄС у середу, 4 лютого, узгодила свою позицію щодо правової бази для
імплементації угоди Європейської Ради про надання Україні кредиту в
розмірі 90 мільярдів євро на 2026-2027 роки.
У США по бойовому випробували крилату ракету Rusty Dagger для України, створену за програмою ERAM.
Невиконані за підсумками 2025 року 15 індикаторів плану в рамках
програми Ukraine Facility можуть коштувати Україні близько EUR4 млрд,
йдеться у презентації консорціуму RRR4U (Resilience, Reconstruction and
Relief for Ukraine).
Кабмін спростив ввезення до України літій-іонних акумуляторів. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.
2026 рік остаточно закріпив за побутовою технікою статус повноцінних
гаджетів. Інтеграція в екосистему «розумного будинку» перестала бути
фантастикою і перетворилася на базове очікування користувачів.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Постійний представник США при НАТО Метью Вітакер заявив, що Штати
надаватимуть Україні наступальну зброю, поки не буде досягнуто миру.
Уряди України та Японії планують укласти угоду про трансфер оборонного
обладнання та технологій, що спростить можливість спільного виробництва
захисного озброєння.
За час широкомасштабного вторгнення Японія надала Україні понад 15 млрд
доларів підтримки у різних сферах. Цього року очікується допомога на
суму 6 млрд доларів.
Президент США Дональд Трамп заявив, що глава
росії володимир путін «дотримав свого слова» щодо термінів
«енергетичного перемир'я».
Чинний мер Києва та його політична сила "УДАР Віталія Кличка" очолюють
електоральні рейтинги за результатами свіжого опитування громадської
думки.
Окружний суд у місті Замосць Підкарпатського воєводства РП засудив
50-річного громадянина Польщі Павела К. до 3,5 року позбавлення волі за
спробу шпигування на російську розвідку проти Польщі.
Міністерство оборони опублікувало алгоритм, як верифікувати термінал супутникового зв'язку Starlink в Україні для військових та цивільних.
Роскомнагляд заблокував понад 4,7 млн інтернет-сторінок у рамках боротьби із "забороненою інформацією".
Група вчених заявила про розробку нового типу волоконно-оптичних
чипів з потенційною щільністю інтеграції д 100 тис. транзисторів на
сантиметр.
В Google офіційно повідомили, що YouTube більше не дозволяє відтворювати
відео у фоновому режимі через сторонні мобільні браузери для
користувачів без платної підписки Premium.
Минулого року NVIDIA випустила GeForce NOW для Steam Deck, що
використовує операційну систему Steam OS на базі Linux, де сервіс
забезпечував ігри в 90 FPS при роздільній здатності до 1200p.
Apple та Samsung повністю домінували на світовому ринку смартфонів у
2025 році. Як свідчать дані Counterpoint Research, обидві компанії
четвертий рік поспіль зайняли всі десять позицій у рейтингу найбільш
продаваних моделей.
Ринкова капіталізація Microsoft різко скоротилася на рекордні $360 млрд
після публікації фінансового звіту, який показав значні витрати на
будівництво дата-центрів.