Фінансові новини
- |
- 03.08.26
- |
- 11:02
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Центральна влада заблокувала допомогу Чернігову від Києва на будівництво фортифікацій, - секретар Київради
17:14 20.06.2024 |
Уряд заблокував допомогу Чернігову від Києва на будівництво додаткових фортифікацій. Таким чином центральна влада перешкоджає містам оборонятися від наступу Росії та допомагати одне одному.
Про це заявив у Facebook секретар Київради Володимир Бондаренко, передає Цензор.НЕТ.
"Центральна влада заблокувала 25 млн грн від Києва Чернігову на відновлення та будівництво фортифікацій. Чиновники у буквальному сенсі слова заблокували містам можливість оборонятися від наступу Росії та допомагати одне одному. Вдуматись: під час великої війни, якої в Європі не було майже 80 років, чиняться перешкоди містам, які просять дати можливість будувати фортифікації та укріплення. І в той же час, на заставці Міністерство фінансів України міститься слоган: "Разом до Перемоги!". Лицемірство, як воно є...", - написав Володимир Бондаренко.
Секретар Київради пояснив, що 17 травня в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако звернувся до громади Києва з проханням профінансувати будівництво фортифікацій на Чернігівщині на 25 млн грн. Розуміючи, що це напрямок ймовірного удару агресора по Києву, міський голова Києва Віталій Кличко підтримав ініціативу громади Чернігова. Мінфін спочатку погодив виділення коштів, а потім, очевидно отримавши вказівки, відкликав своє погодження, повідомив Бондаренко.
Він наголосив, що замість допомоги від центральної влади громади змушені шукати способи обійти перепони.
"Уряд вже не вважає загрозою наступ росіян? Дуже нагадує ситуацію початку 2022 року, коли Київ ще до вторгнення розпочав формування ТРО, а опоненти глузували та називали нас панікерами. Наглузувалися... Замість того, щоб спільними зусиллями боротися з ворогом, Київська міська рада змушена повсякчас виймати палиці з колес та шукати можливості, як в законний спосіб обійти перепони", - підкреслив Володимир Бондаренко.
В. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако повідомив, що запит на будівництво додаткових фортифікацій надійшов від військових, проте грошей на це у міста немає.
"На запит військового керівництва Чернігів потребує укріплення фортифікаційних споруд біля міста. З бюджетом зараз складно, 800 млн ПДФО вилучила держава. Вилучили в міст кошти, а тепер ще й заборонили отримувати допомогу на будівництво укріплень. Уявіть рівень цинізму політиканів!.. Між безпекою цілого регіону та дрібними політичними ревнощами чиновники обрали політику", - заявив Ломако.
Як повідомлялося, під час травневої сесії Київради в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако звернувся до столичних депутатів та громади Києва з проханням допомогти посилити фортифікаційні споруди навколо Чернігова. Мер Києва Віталій Кличко доручив вирішити це питання, наголосивши на тому, що це і захист Києва з півночі.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
| До ₴460 тис. щомісяця: уряд унормував додаткові виплати для бійців НГУ, Нацполіції та прикордонників |
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :
У РУБРИЦІ
| До ₴460 тис. щомісяця: уряд унормував додаткові виплати для бійців НГУ, Нацполіції та прикордонників |


За словами Володимира Зеленського, Україна втратила на війні близько 50 тисяч військових загиблими, тоді як Росія - 700 тисяч.
Міністр внутрішніх справ України Іван Вигівський підписав накази про затвердження порядків виплат додаткових винагород
Президент США Дональд Трамп висловив сумнів щодо
того, чи США нададуть Україні ліцензію на виробництво
ракет-перехоплювачів до систем Patriot, хоча раніше підтверджував, що це
зроблять.
Рада ЄС за письмовою процедурою затвердила продовження режиму
тимчасового захисту для українців в країнах Євросоюзу, із нововведенням,
що новоприбулі військовозобов'язані громадяни України зможуть
претендувати на статус лише за відсутності проблем з
військово-обліковими документами.
Рада ЄС у четвер, 30 липня, схвалила зміни до механізму підтримки
України Ukraine Facility та пов'язаного з ним "Плану України" (Ukraine
Plan), що визначає необхідні для отримання фінансування реформи.
Питання автономності залишається одним із ключових чинників під час вибору сучасного мобільного пристрою преміального сегмента.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Президент Володимир Зеленський у п'ятницю підписав закон, який ратифікує Угоду про вільну торгівлю між Україною і Туреччиною.
До кінця 2026 року Євросоюз має виплатити Україні близько 20 млрд євро,
причому нові транші можуть надійти вже найближчими тижнями.
Колишній міністр економіки Олексій Соболев став заступником керівника
Офісу президента України, де має зосередитися на економічному напрямі.
Google почав
розгортати нову ШІ-функцію в Google Docs, яка дозволить Gemini
створювати візуальні матеріали на основі тексту просто в документі.
У першому півріччі 2026 року Державна служба спеціального зв'язку та
захисту інформації України внесла до переліку авторизованих 485
інформаційних систем.
Європейські футбольні федерації розглядають можливість застосування
крайнього заходу - бойкоту майбутніх чемпіонатів світу. Причиною стали
плани президента FIFA Джанні Інфантіно залучити приватних інвесторів до
комерційної діяльності організації, повідомляє Sky News.
Наразі цю модель ШІ деактивували, зашифрували та обмежили доступ до неї навіть для дослідників.
Під нові обмеження можуть потрапити не лише гуманоїдні роботи, а й
роботи-пилососи вагою понад 2 кг. Власники вже придбаних пристроїв
зможуть користуватися ними й надалі.
Як повідомляє The Information, китайська держкомпанія з Шанхаю почала
масове виробництво установок DUV-літографії з імерсійним випроміненням.
Ринкова вартість Apple Inc. під час торгів у вівторок вперше перевищила позначку в $5 трлн доларів.