Фінансові новини
- |
- 21.04.26
- |
- 16:42
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Закупівля одягу для ЗСУ: у Мін’юсті заперечили, що затягують з наказом Міноборони
09:28 08.09.2023 |

У Міністерстві юстиції заявили, що інформація про нібито затягування міністерством погодження наказу Міноборони щодо перевірки якості та технічних умов перед закупівлею одягу для Збройних Сил України не відповідає дійсності.
Про це повідомляється на сторінці Мін'юсту в Фейсбуці, передає Укрінформ.
"У мережі шириться інформація про нібито затягування Міністерством юстиції України погодження наказу Міноборони щодо перевірки якості та технічних умов перед закупівлею одягу для ЗСУ, а також важливості перевірки його якості під час приймання речового майна. Міністерство юстиції України офіційно повідомляє, що вказана інформація не відповідає дійсності. Закликаємо усіх не маніпулювати фейковою інформацією, а послуговуватись виключно дійсними, достовірними та підтвердженими фактами", - ідеться в повідомленні.
У міністерстві наголошують, що "жодні нормативно-правові акти Міністерства оборони України з порушеного питання протягом останніх двох місяців поточного року на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України не подавались та, відповідно, станом на 07 вересня 2023 року не перебувають на розгляді в Міністерстві юстиції України".
Водночас зазначається, що процедуру здійснення контролю за якістю речового майна органом військового управління, який уповноважений на здійснення контролю за якістю речового майна, що постачається централізовано для потреб ЗСУ, за укладеними Міноборони договорами про поставку для державних потреб матеріально-технічних засобів речової служби із суб'єктами господарювання, які постачають речове майно для потреб ЗСУ, на сьогодні визначено Порядком здійснення контролю за якістю речового майна, що постачається для потреб Збройних Сил України, затвердженим наказом Міноборони від 19 липня 2017 року № 375, зареєстрованим в Мін'юсті 1 грудня 2017 року за № 1461/31329.
У міністерстві інформують, що до цього нормативно-правового акта згідно з наказом Міноборони від 6 вересня 2022 року № 262 «Про внесення змін до Порядку здійснення контролю за якістю речового майна, що постачається для потреб Збройних Сил України», зареєстрованим в Міністерстві юстиції 12 вересня 2022 року за № 1039/38375 (враховуючи зміни, внесені наказом Міністерства оборони України від 16 вересня 2022 року № 281 «Про внесення змін до наказу Міністерства оборони України від 06 вересня 2022 року № 262»), було внесено відповідні зміни в частині спрощення механізму здійснення контролю за якістю речового майна, що постачається до ЗСУ під час дії правового режиму воєнного стану в Україні.
"Інші зміни до наказу Міністерства оборони України від 19 липня 2017 року № 375 «Про затвердження Порядку здійснення контролю за якістю речового майна, що постачається для потреб Збройних Сил України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 грудня 2017 року за № 1461/31329, Міністерством оборони України на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України не подавались", - підкреслюють у міністерстві.
Раніше член Громадської антикорупційної ради Міністерства оборони України Дана Ярова у Фейсбуці заявила, що Міністерство юстиції гальмує закупівлю якісної зимової форми для Збройних Сил України.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо гармонізації сфери
акредитації органів з оцінки відповідності та системи технічного
регулювання з вимогами Європейського Союзу.
Німеччина та Франція пропонують надати Україні «символічні» переваги від
часткового вступу в ЄС, проте без можливості голосувати та доступу до
спільного бюджету до набуття повноцінного членства.
Далі
О'Браєн простежує, як Україна пройшла шлях від спроб утримати
американську підтримку до поступового розвороту в бік самостійності та
пошуку нових міжнародних партнерів.
Україна підписала меморандум про взаєморозуміння з групою офіційних
кредиторів країн Великої сімки (G7) і Паризького клубу щодо
відтермінування виплат за державним і гарантованим державою боргом.
Перший транш військової допомоги Україні, яка буде передана в рамках
кредиту ЄС на суму в 90 млрд євро, буде спрямований на закупівлю дронів
українського виробництва.
На початку 2026 року Національний банк України вперше зробив окремий
список небанківських фінансових компаній, які суттєво впливають на
ринок.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Рада ЄС на рівні глав МЗС засідатиме у вівторок у Люксембургу, на її
порядку денному: Україна, Близький Схід, Судан і країни Південного
Кавказу - Азербайджан, Вірменія, Грузія.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що можливий візит
спецпредставника США Стіва Віткоффа і Джареда Кушнера в Україну важливий
насамперед для самих представників Вашингтона.
Повітряні сили США завершили серію інтеграційних випробувань нової
недорогої крилатої ракети Rusty Dagger, яку розробили в межах програми
Extended Range Attack Munition (ERAM).
Вето Угорщини, яке блокує остаточне рішення про виділення Позики на
підтримку України у розмірі EUR90 млрд, може бути знято вже в цю середу,
22 квітня.
У drone deal буде мінімум 10 договорів про експорт української зброї, а
також про будівництво ліній виробництва як в Україні, так і в інших
державах, заявив президент України Володимир Зеленський.
Національний банк України (НБУ) рекомендував банкам не підходити
формально до обслуговування політично значущих осіб, членів їхніх сімей
та пов'язаних із ними осіб (PEP), не відносити всіх таких клієнтів до
категорії високого ризику
Компанія Blue Origin Джеффа Безоса вперше
повторно використала важку ракету New Glenn під час орбітального
запуску, однак у ході місії виникли проблеми з виведенням супутника, пише TechCrunch.
Поки весь світ вишиковується в чергу до Nvidia, Ілон Маск (Elon Musk) вирішив, що краще збудувати власну чергу.
Світовий ринок оперативної пам'яті продовжить стикатися з тривалим
дефіцитом, який, за прогнозами, триватиме щонайменше до кінця 2027 року.
У суботу хакери викрали більше 290 мільйонів доларів з ключового
елемента інфраструктури децентралізованих фінансів у криптовалюті,
скориставшись вразливістю міжланцюгового мосту.
Компанія Anthropic,
один із головних конкурентів OpenAI, офіційно запровадила процедуру KYC
(Know Your Customer) для окремих користувачів своєї платформи Claude.
YouTube додав новий ліміт часу для перегляду Shorts. Фактично, він
дозволяє взагалі прибрати короткі відео із стрічки, пише The Verge.
Google представила Gemini Robotics-ER 1.6 - оновлення своєї моделі
робототехніки, орієнтованої на мислення, що дозволяє роботам розуміти
оточення з "безпрецедентною точністю".