Фінансові новини
- |
- 13.03.26
- |
- 20:53
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Президентка Єврокомісії хоче привезти на переговори у Київ велику делегацію комісарів - ЗМІ
13:58 11.01.2023 |

Велика делегація Єврокомісії планує в лютому у Києві провести консультації з Україною на найвищому рівні, щоб ще раз продемонструвати свою підтримку.
Про це, як пише "Європейська правда", стало відомо виданню Politico від представника Єврокомісії.
Відзначається, що президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн запропонувала провести зустріч колег з урядом у Києві на початку лютого. Фон дер Ляєн оголосила про цей план своїм колегам на засіданні єврокомісарів у середу.
Чиновник сказав, що початковий план полягав у тому, що "від 10 до 15 комісарів", які працюють над рішеннями, пов'язаними з Україною, починаючи від торгівлі і закінчуючи цифровою політикою, повинні зустрітися зі своїми колегами в Києві. Метою є "подальше поглиблення відносин" та демонстрація солідарності.
Це "визнання прогресу, який Україна робить на своєму шляху до Європи", - сказав представник комісії.
Він додав, що фон дер Ляєн "підкреслила, що ця робота буде, звичайно, добровільною для членів колегії".
Разом з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн у поїздці можуть взяти участь єврокомісари, які займаються питаннями України, зокрема, комісар з питань торгівлі Валдіс Домбровскіс, комісар з питань економіки Паоло Джентілоні, комісар із закордонних справ Жозеп Боррель, комісар з питань внутрішніх справ Ільва Йоханссон, комісар з питань бюджету Йоганнес Ган, комісар з питань сусідства та розширення Олівер Варгеї, комісар з питань кризового менеджменту та гуманітарної допомоги Янез Лєнарчич, комісар з питань фінансових послуг Мейрід МакГіннес.
Посадовець також згадав про єврокомісара з питань конкуренції Маргрете Вестагер та керівника промислового сектору Тьєррі Бретона, комісарів Маргаритіса Схінаса та Стеллу Кіріакідес, які координували постачання медикаментів та операції з медичної евакуації, комісарів Франса Тіммерманса та Кадрі Сімсон, які допомогли підключити Україну до електромережі ЄС, комісарів Елізу Феррейру та Ніколаса Шміта, які організовують підтримку країн ЄС, що приймають українських біженців, комісарів Веру Юрову та Дідьє Рейндерса, які працюють над заморожуванням та конфіскацією російських активів, а також комісарів з питань освіти Марію Габріель та комісара з питань транспорту Адіну-Йоану Велян.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Європейська комісія запропонувала Україні направити свою місію зі
встановлення фактів стосовно нафтопроводу "Дружба", інформації щодо
угорської делегації в Брюсселі немає.
Європейський Союз зранку 17 березня надасть Україні перелік бенчмарків
(критеріїв вступу) за останніми трьома з шести переговорних кластерів на
додачу до бенчмарків за трьома іншими кластерами, які були передані
раніше, повідомив віцепрем'єр-міністр з питань європейської та
євроатлантичної інтеграції
Новий раунд переговорів у форматі Україна, США та росія відбудеться наступного тижня у Швейцарії або Туреччині.
Україна обов'язково отримає кредит від Європейського Союзу у 90 млрд євро, незважаючи на блокування Угорщини.
Правоохоронці викрили організовану злочинну групу, яка незаконно
збагатилася на 32 мільйона гривень за рахунок підприємств концерну
"Укроборонпром".
Україна розглядає питання розробки ракетних
систем разом з європейськими партнерами на фоні необхідності розширювати
оборонне виробництво, спричинене зменшенням запасів озброєння у країнах
ЄС.
Тепер,
коли механічні можливості звичайної стрічки практично вичерпані, шведи
вирішили, що настав час додати в цей елемент безпеки трохи
обчислювальної потужності та сенсорів.
Nvidia продовжує доводити, що конкуренція на ринку дискретних
відеокарт - це щось із розряду міфів Давньої Греції. Поки Intel та AMD
намагаються знайти своє місце під сонцем, «зелені» просто забирають собі
все сонце разом із шезлонгами та баром.
Генеральна директорка Xbox Аша Шарма здійснила свій перший гучний крок на новій посаді.
Очільниця підрозділу Microsoft повідомила в X про роботу над Project
Helix - консоллю наступного покоління
Замість того, щоб нескінченно вдосконалювати власну архітектуру MMA, Mercedes-Benz готує глобальну платформу нового покоління. Вона має стати основою для всього «молодшого» модельного ряду: від A-Class та B-Class до популярних кросоверів GLA та GLB.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.