Фінансові новини
- |
- 18.07.26
- |
- 10:46
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
«Метінвест» відправив на фронт партію сталевих бліндажів
22:30 16.12.2022 |
Група "Метінвест" передала на Авдіївський напрямок ще два модульних укриття, які будуть захищати бійців від обстрілів. Укриття виготовлені на криворізьких підприємствах компанії Ріната Ахметова у рамках його ініціативи "Сталевий фронт".
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу компанії.
Модульні укриття зроблені з міцної хвилястої сталі за вдосконаленим проєктом. Їх можна легко розібрати та швидко перемістити між позиціями.
Це польове житло: в середині є місце для сну та для пічки, облаштована вентиляція, стоки, запасний аварійний вихід. Таку конструкцію фахівці групи "Метінвест" розробляли з урахуванням побажань військових.
"Підтримка захисників на лінії фронту - один із пріоритетних напрямів роботи компанії у воєнний час. З перших днів повномасштабного вторгнення Метінвест допомагає ЗСУ та ТРО. Ми надаємо пальне, техніку, матеріали для оборонних споруджень. Системно передаємо українським військовим сучасну захисну амуніцію, дрони. Щоб захистити наших хлопців від холоду, робимо й відправляємо буржуйки, дрова. Особливо цінна така допомога на передовій, у містах на кшталт Авдіївки, що межують із лінією фронту. Ми турбуємося про кожного, хто боронить нашу землю від ворога", - розповів в.о. генерального директора АКХЗ Юрій Кциненко.
Виготовлення кожного такого укриття коштує приблизно 200 тис. грн, але військові отримують їх безкоштовно.
Підприємства групи виготовили та передали українським захисникам 51 надійних модульних укриттів. Їхнє будівництво продовжиться до кінця війни.
Нагадаємо, "Сталевий фронт" - мілітарна ініціатива, в рамках якої підприємства Ріната Ахметова вже передали на передову 15 новітніх супутникових артилерійських комплексів наведення вогню, понад 2 тисячі рацій та дронів, більш ніж 700 авто, півмільйона літрів пального та багато іншого.
Сума мілітарної та гуманітарної допомоги компаній з початку повномасштабного вторгнення наразі сягнула 3,5 млрд грн.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Від закликів до партнерів "Закрийте небо над Україною!" до заяви
українського президента Володимира Зеленського: "Freyja - це спосіб
доповнити нашу оборону, створити надійний щит над усією Європою"
минуло чотири з половиною роки.
Україна першою отримає нові французько-італійські системи SAMP/T NG для протидії балістичним ракетам.
Верховна Рада проголосувала за звільнення Юлії Свириденко з посади
прем'єр-міністерки України, що означає відставку всього складу Кабінету
міністрів.
Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №15294 про
посилення відповідальності за виготовлення і розповсюдження дитячої
порнографії, що також містить положення про декриміналізацію дорослого
контенту.
На Міжурядовій конференції Україна-ЄС офіційно
відкрили Кластер 6 у переговорах про вступ України до ЄС, під назвою
«Зовнішні відносини».
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Страхова компанія VUSO (ВУСО) за
підсумками 2025 року сплатила понад 348 мільйонів гривень податків до
бюджетів усіх рівнів. Водночас загальний обсяг допомоги компанії Силам
оборони України з початку повномасштабної війни наближається до 100
мільйонів гривень.
Україна та Європейський Союз під час Форуму оборонної промисловості
Україна - ЄС у Києві підписали два документи, які відкривають
українським компаніям доступ до європейських програм, грантового
фінансування і спільних проєктів.
Данія надала Україні 10 мобільних сховищ для зберігання авіаційного обладнання, яке чутливе до кліматичних умов. Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Герман Сметанін йде з посади генерального директора "Української оборонної промисловості". Про це Герман Сметанін повідомив у Телеграм.
Верховна Рада ратифікувала угоду про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною, яка була підписана ще у лютому 2022 року.
Google
оголосила про запуск нової функції Video Remix для сервісу Google
Photos. Вона дає змогу редагувати та стилізувати вже збережені відео за
допомогою штучного інтелекту Gemini Omni, який виконує зміни на основі
текстових підказок користувача.
Samsung оголосила про початок серійного виробництва SSD PM1763 PCIe 6.0, призначеного для серверів наступного покоління.
Компанія Meta анонсувала модель штучного інтелекту Muse Image для
генерації та редагування зображень. Це перша розробка підрозділу Meta
Superintelligence Labs у цьому напрямі.
Google
почав використовувати завантажені у пошук фото, аудіо й відео для
навчання своїх ШІ-моделей, і опція увімкнена в усіх за замовчуванням.
Південнокорейські дослідники розробили нову технологію виробництва
сухих електродів з гранул графіту з контрольованою формою для анодів акумуляторів електрокарів.
Із 7 липня Google змінює правила підрахунку використаного сховища для
облікових записів. Відтепер усі дані резервних копій Android
зараховуватимуться до загального ліміту пам'яті.
Компанія Motorola оголосила про запуск сервісу Global Connect,
який дозволяє користувачам отримувати доступ до мобільного інтернету
під час закордонних подорожей без необхідності шукати місцевого
оператора або встановлювати нову eSIM в кожній країні.