Фінансові новини
- |
- 10.03.26
- |
- 17:46
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Наймаючи на роботу людину, яка розумніша за вас, ви показуєте, що все-таки ви розумніші" Річард Грант |
Две трети россиян считают власть в Украине нелегитимной - опрос
12:17 30.05.2014 |
Граждане России не считают нынешнюю украинскую власть легитимной, а к новоизбранному президенту Украины Петру Порошенко относятся, скорее, отрицательно, нежели положительно, показывают исследования социологов.
Подавляющее большинство респондентов (85%) сейчас считают, что в феврале в Киеве произошел государственный переворот, за последние два месяца это мнение среди респондентов только окрепло (83% в конце марта), сообщили "Интерфаксу" социологи "Левада-Центра" по итогам майского всероссийского опроса.
По их данным, в настоящее время две трети опрошенных (67%) считают власть в Украине нелегитимной, каждый шестой придерживается противоположного мнения (18%). В конце марта о нелегитимности киевских властей говорили 73% респондентов, признавали их 14%.
К победившему на президентских выборах в Украине Петру Порошенко в целом 40% респондентов относятся отрицательно, из них ровно половина - резко отрицательно. Положительные отклики социологи услышали в ответах 13% из 1600 опрошенных в конце мая в 130 населенных пунктах в 45 регионах РФ. При этом почти половина респондентов (47%) затруднились с оценками.
Говоря об отношении к нынешнему руководству Украины, 79% опрошенных обозначили его как плохое и очень плохое, противоположное мнение высказали 12%.
В целом 85% респондентов, как показывают исследования социологов, возлагают ответственность за ухудшение отношений между Москвой и Киевом целиком или по большей части на украинские власти. С марта такое мнение среди граждан РФ только укрепилось (было 77%).
7% респондентов сейчас против 10% в марте считают, что за сложившуюся ситуацию ответственность в равной степени несут руководители обеих стран. В том, что виноват Кремль, убежден 1% (в марте - 2%).
Прогнозируя дальнейшее развитие событий в Украине, большая часть (40%) респондентов обеспокоена тем, что внутренние конфликты в этой стране приведут к полноценной гражданской войне, хотя скептиков за прошедший месяц стало меньше (в апреле так считали 47% опрошенных).
За минувший месяц выросла доля тех, кто считает, что ситуация в Украине стабилизируется после выборов (с 11% до 17%), и снизилось количество приверженцев непосредственного вмешательства РФ (в том числе военного) во внутренние украинские дела (в целом с 25% до 19%).
Если весной 2013 года в целом 69% россиян заявляли о хорошем отношении к соседней Украине, в мае 2014 года таких стало 35%. Соответственно, с 22% до 49% возросла доля недовольных, сообщили социологи "Левада-Центра" по итогам опроса.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Кабмін розширив експериментальний проєкт зі створення власних груп
протиповітряної оборони на підприємствах критичної інфраструктури. Про
це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Від 2 березня банкноти номіналами 1, 2, 5 і 10 гривень зразків 2003-2007
років замінюються на відповідні обігові монети, повідомив Національний
банк України.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Україна розглядає питання розробки ракетних
систем разом з європейськими партнерами на фоні необхідності розширювати
оборонне виробництво, спричинене зменшенням запасів озброєння у країнах
ЄС.
Медіа радниця посла України у Сполученому Королівстві Великої Британії і
Північної Ірландії Валерія Залужного Оксана Тороп повідомила, що
телеграм-канал "Штаб Залужного" не має до дипломата ніякого стосунку і
що цей телеграм-канал займається розповсюдженням неправдивих матеріалів.
Я не можу захистити людей, тому що уряд каже, що підсанкційним особам
захищати заборонено, продавати засоби протиповітряної оборони
заборонено", - зазначає Порошенко.
За
даними влади Угорщини, сімох українських громадян уже вислали з
території Угорщини.
Прем'єр Угорщини Віктор Орбан може
втратити владу. Його партія "Фідес" програє опозиційній "Тисі" 12
відсотків - і це за два місяці до виборів.
Президент США Дональд Трамп розпорядився забезпечити військовий супровід
і страхування ризиків для танкерів із нафтою та газом, що проходять
через Ормузьку протоку.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.
Європейці разом з інженерами Airbus вирішили довести, що лазерна комунікація - це не лише про красиві рендери в презентаціях. Під час експерименту наземний термінал націлився на супутник Alphasat.
"Київстар" очікує, що кількість клієнтів технології Starlink Direct
to Cell в Україні більш ніж подвоїться вже до кінця 2026 року - 12 млн
проти нинішніх 5 млн.
Anthropic зробила перехід на свій чат-бот Claude ШІ ще простішим: він
тепер може поглинати ваші минулі розмови з іншими чат-ботами ШІ. Новий
інструмент імпорту пам'яті використовує зростаючу популярність Claude і
нещодавній бойкот ChatGPT.
Поки ви спокійно п'єте ранкову каву та плануєте апгрейд свого ПК,
армія автоматизованих скриптів уже кілька тисяч разів перевірила
наявність оперативної пам'яті у всіх великих онлайн-магазинах.
Поки ми звикали до мільйонних позначок у бенчмарках, мобільне залізо
зробило черговий стрибок у стратосферу.
Мережеві API - це стандартизовані інтерфейси, що з'єднують додатки зі
складними 4G та 5G мережами. Вони дають розробникам доступ до мережевих
ресурсів та послуг, які за інших обставин були б недоступні для третіх
сторін