Фінансові новини
- |
- 27.01.26
- |
- 07:32
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Наймаючи на роботу людину, яка розумніша за вас, ви показуєте, що все-таки ви розумніші" Річард Грант |
СБУ называет депутата Рады Шепелева подозреваемым по делу о хищении 315 млн гривен рефинансирования НБУ
12:50 11.04.2012 |
Служба безопасности Украины называет депутата Верховной Рады Александра Шепелева (внефракционного) подозреваемым по делу о хищении государственных средств рефинансирования Национального банка на сумму 315,3 млн гривен.
Об этом на брифинге сообщил начальник главного следственного управления СБУ Иван Деревянко.
"Он соорганизатор в схеме", - сказал он.
По словам Деревянко, в конце марта СБУ возбудила дело против владельца банков "Европейский", "Национальный стандарт" и "Владимирский" Павла Борулько, который по предварительному сговору с Шепелевым в 2009 году организовал разворовывание указанных средств.
При этом он отметил, что СБУ пока не предпринимала мер по обращению к Раде о привлечении депутата к уголовной ответственности.
Как сообщало агентство, Украина ожидает экстрадицию Беларусью Борулько, который также подозревается в разворовывании 620 млн гривен Фонда гарантирования вкладов физических лиц.
Статьи по теме:
17.10.11 СБУ разоблачила преступную схему вывода средств из банков "Национальный стандарт" и "Европейский"
Эксперты считают, что расследование СБУ может помочь Нацбанку вернуть часть утраченного рефинансирования, но надеяться на возвращение расхищенных 444 млн грн не следует.
30.06.10 Противостояние между двумя группами влияния в «Родовід Банке» - Александра Шепелева и Дмитрия Фирташа - похоже, закончилось в пользу последнего
Служба безопасности Украины объявила о том, что нашла доказательства хищения средств из «Родовід Банка» на сумму более 340 млн. грн. Напомним, по подозрению к причастности к расхищению этих средств сейчас в следственном изоляторе находится бывший временный администратор «Родовід Банка» Сергей Щербина, близкий к господину Шепелеву.
31.07.09 Схема, по которой банки "Европейский" и "Национальный стандарт" "обналичивали" средства рефинансирования
На протяжении октября - декабря прошлого года на рефинансирование украинских банков ушло 105,4 миллиардов гривен. Это - 62,2% всех кредитов, предоставленных банкам в 2008 году, и в десятки раз превышает объемы рефинансирования 2007 - го года.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Президент України Володимир Зеленський заявив, що двосторонній документ про гарантії безпеки від США готовий на 100 відсотків. Про це він повідомив у неділю, 25 січня, під час у Вільнюсі з президентами Литви та Польщі.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що на зустрічі з
президентом США Дональдом Трампом домовився про пакет ракет PAC-3 для
Patriot.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що лідер США Дональд Трамп підтримує ідею про зону вільної торгівлі для України.
Рішення ухвалили після завершення наприкінці грудня 2025 року обміну
українських ВВП-варантів на нові цінні папери з погашенням у 2032-му.
Агентство також присвоїло їм рейтинг "CCC+".
Президент України Володимир Зеленський заявив, що документ про гарантії
безпеки для України вже готовий до підписання, коли це станеться -
залежить від США.
Українська універсальна біржа з понад 25-річним досвідом лише за минулий рік провела 7,7 тис. біржових торгів.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Частиною плану щодо завершення війни в Україні є прискорений вступ держави до ЄС, який має відбутись вже 1 січня 2027 року.
В Китаї спалахнув гучний скандал у
військовому керівництві. Йдеться про можливу передачу секретних даних
щодо ядерної програми та масштабну корупцію у вищих ешелонах армії.
В розпорядженні редакції опинився 18-сторінковий документ, який окреслює
бачення економічного майбутнього України після завершення Росією
повномасштабного вторгнення.
Україна замовила ще 18 систем протиповітряної оборони IRIS-T у німецького оборонного виробника Diehl Defence.
В ОАЕ 23 і 24 січня відбудуться перемовини
України, США та Росії. Кремль вимагає, щоб потенційна мирна угода з
Києвом була заснована на так званій "формулі Анкориджа", про яку
президент США Дональд Трамп та диктатор Путін нібито домовилися ще під
час саміту на Алясці.
Компанія OpenAI оголосила про запуск тестування рекламних оголошень у
сервісі ChatGPT. Відтепер частина користувачів у США, які користуються
безкоштовним планом або новим тарифом Go за $7 на місяць, бачитимуть
рекламу в інтерфейсі чат-бота.
З 1 квітня в Китаї набудуть чинності нові національні стандарти з
переробки тягових батарей електромобілів. Ключовим елементом реформи
стане єдина державна інформаційна платформа, яка дозволить відстежувати
батареї протягом усього життєвого циклу
У червні 2025 року родина президента США Дональда Трампа запустила
оператора віртуальної мережі мобільного зв'язку Trump Mobile та заразом представила власний смартфон - T1 Phone.
Рада ЄС ухвалила поправку до регламенту, що дозволить сприяти створенню гігафабрик штучного інтелекту (ШІ) у Європі.
Кількість абонентів "Київстару", які зареєструвалися для використання
технології Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий зв'язок зі
смартфоном) від часу її запуску у листопаді 2025 року, перевищила 3 млн
абонентів, найактивніше сервісом користуються в Києві, Львові, Вінниці,
Хмельницькому та Дніпрі
Згідно з угодою, тайванські компанії з виробництва мікросхем та
технологій інвестують щонайменше $250 млрд у виробничі потужності в США,
а уряд Тайваню гарантуватиме цим компаніям кредит на $250 млрд.
США впроваджують 25% мита на певні чипи для штучного інтелекту, вироблені на Тайвані, зокрема NVIDIA H200. Як передає
Bloomberg, уряд буде стягувати мито з мікросхем, які ввозяться до США
перед остаточною відправкою китайським клієнтам та на інші закордонні
ринки.