Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Google посилює контроль за відвідуваністю офісів — моніторинг перепусток, бесіди з «прогульниками» та оцінювання продуктивності

23:14 08.06.2023 |

Бізнес, Новини IT

Google посилює контроль за відвідуваністю офісів — моніторинг перепусток, бесіди з «прогульниками» та оцінювання продуктивності

 

Google планує санкції стосовно співробітників, які не відвідують офіс регулярно. Компанія оновила свою політику гібридної роботи: вона включає відстеження відвідуваності офісів, протидію нерегулярному відвідуванню та включення відвідуваності до оглядів продуктивності співробітників.

Директор з персоналу Google Фіона Чікконі направила співробітникам електронного листа, в якому були подвоєні норми відвідуваності офісу: «ніщо не замінить особисту зустріч». Керівники команди надсилатимуть нагадування працівникам, які систематично відсутні в офісі.

«Звичайно, не всі вірять у «чарівні розмови у коридорі», але немає жодних сумнівів у тому, що спільна робота в одній кімнаті має позитивне значення. Багато продуктів, які ми представили на I/O та Google Marketing Live минулого місяця, були задумані, розроблені та створені співробітниками команд, що працюють пліч-о-пліч. Ми сподіваємося, що ті, хто працює віддалено та живе недалеко від офісів Google, розглянуть можливість переходу на гібридний графік роботи. У наших офісах ви будете тісніше пов'язані зі спільнотою Google».

Вже затверджені віддалені працівники можуть підлягати повторній оцінці, якщо компанія вважатиме суттєвими зміни «у бізнес-потребах, ролі, команді, структурі чи місцеперебуванні».

У США компанія періодично відстежуватиме, чи дотримуються співробітники графіку відвідуваності офісу за допомогою перепусток. У цей час керівники розглядають можливості та місцеві вимоги для впровадження аналогічних заходів в інших країнах. Якщо працівники не дотримуються політики відвідувань протягом тривалого часу, відділ кадрів повідомить про наступні кроки. У майбутньому можливість повністю віддаленої роботи надаватиметься лише як виняток.

Представник Google Раян Ламонт розповів CNBC, що гібридний підхід компанії до офісного графіка розроблений, щоб взяти найкраще з особистого спілкування та можливостей роботи вдома. Тепер, коли Google використовує цей спосіб роботи понад рік, компанія офіційно інтегрує його до всіх політик щодо робочих місць. Ламонт додав, що дані про перепустки, які переглядають керівники компаній, є сукупними, а не індивідуальними.

Нова політика відвідуваності - найжорсткіша спроба компанії повернути співробітників до фізичних офісів. Оптимізація відвідуваності - наслідок боротьби компанії за економію та конфіденційність. Компанія оптимізувала офіси, пропонуючи деяким співробітникам спільні робочі місця, урізала надання оргтехніки та відмовилася від будівництва деяких офісних комплексів. У січні Google оголосив про скорочення 12 000 робочих місць.

За матеріалами: ITC.ua
Ключові теги: Google
 

ТЕГИ

Курс НБУ на завтра
 
за
курс
uah
%
USD
1
36,5686
 0,0000
0,00
EUR
1
38,5543
 0,0037
0,01

Курс обміну валют на сьогодні, 10:23
  куп. uah % прод. uah %
USD 37,5563  0,02 0,05 38,2678  0,03 0,08
EUR 39,8967  0,16 0,40 40,8733  0,13 0,32

Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:40
  куп. uah % прод. uah %
USD 36,9315  0,00 0,00 36,9343  0,00 0,00
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес