Фінансові новини
- |
- 20.12.25
- |
- 00:57
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Citibank отдал мошеннику кредитку сооснователя Microsoft
15:16 28.03.2012 |
![]() |
| Пол Аллена(Paul Allen) |
Мошеннику из Питтсбурга удалось выдать себя за одного из основателей Microsoft Пола Аллена в банке и обманным путем получить платежную карту миллиардера. С помощью карты он совершил платежей на общую сумму более $15 тыс.
Бывшего американского военного из Питтсбурга обвиняют в краже личности сооснователя компании Microsoft Пола Аллена (Paul Allen), а также попытках украсть деньги со счета миллиардера в банке Citibank.
Согласно документам Окружного суда в Пенсильвании, 30-летний Брэндон Прайс по телефону выдал себя за Аллена и убедил сотрудника Citibank прислать ему новую дебетовую карту на имя основателя компании Microsoft взамен якобы утерянной, сообщает Computer World.
По словам представителей правоохранительных органов, Прайс, самовольно покинувший ряды армии США в июне 2010 г., с помощью платежной карты, полученной незаконным образом, попытался совершить платежей на общую сумму более $15 тыс. Прайс обратился в службу поддержки клиентов Citibank 9 января 2012 г. и, представившись Полом Алленом, убедил сотрудника сменить адрес миллиардера, связанный с его счетом. Также он добавил к счету Аллена новый телефонный номер.
Через несколько дней мошенник снова связался с представителями Citibank, заявив, что в этот раз он потерял свою дебетовую карту, однако не желает сообщать о ее краже. Прайс попросил сотрудников банка прислать ему новую карту на адрес в Питтсбурге.
Получив отправленную по почте карту, он активировал ее с помощью мобильного телефона и сразу же использовал для совершения платежа по ссуде в Банке вооруженных сил США на собственное имя. Позже в этот же день он попытался применить карту для денежного перевода через систему Western Union на сумму в $15 тыс.
Кроме того, через день Прайс использовал полученную обманным путем карту для того, чтобы совершить покупки в магазине видеоигр Gamestop на сумму $278 и магазине Family Dollar. В обоих случаях Прайс был записан на камеры видеонаблюдения магазинов.
Злоумышленника арестовали 2 марта 2012 г. и сейчас содержат под стражей, обвиняя в банковском мошенничестве и краже личности. В случае признания вины, ему грозит тюремное заключение на срок до 30 лет.
Напомним, что Пол Аллен основал компанию Microsoft вместе с Биллом Гейтсом в 1975 г. Сейчас общий капитал Аллена, по оценке издания Forbes, превышает $14 млрд.
Статьи по теме:
12.09.2003 10 глупейших преступников
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :



Саміт Європейського Союзу затвердив рішення про спільне запозичення для України на суму 90 млрд євро.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що поки що не зміг
отримати розгорнуту відповідь про алгоритм дій США в рамках гарантій
безпеки Україні на випадок повторної агресії РФ.
Власники 99,06% ВВП-варантів, які перебувають в обігу на загальну суму $2,635 млрд, підтримали їх повний обмін на звичайні єврооблігації України, йдеться у біржовому повідомленні України у четвер.
З 1 січня 2027 року платники єдиного податку з доходом від 1 млн грн повинні будуть сплачувати 20% ПДВ
Кабінет міністрів України дозволив Міністерству фінансів понаднормово
запозичити 55 млрд грн. Їх планують використовувати на початку
наступного року.
Кожен власник складу рано чи пізно стикається з банальною проблемою -
місця не вистачає. Товарів стає більше, асортимент росте, а стіни
приміщення залишаються на місці.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Google розширила можливості Gemini, додавши функцію перевірки відео на
використання генеративного ШІ, але це працює лише для контенту,
обробленого власними інструментами компанії.
У звіті за квартал компанія зафіксувала рекордний дохід у розмірі $13,64
млрд, що значно більше за $8,71 млрд у той самий період минулого року.
Зростання пояснюється активними закупівлями пам'яті для дата-центрів з
боку OpenAI, Meta, Microsoft та Google.
Компанія Google анонсувала
нову модель Gemini 3 Flash, яка орієнтована на високу швидкість роботи,
ефективність і низьку вартість без втрати якості штучного інтелекту.
Як уточнив Комаров, з прифронтових регіонів на південному сході та сході
отримано та відправлено більше 100 тис. повідомлень з підключенням до
D2С, а загалом за цей час користувачам вдалося надіслати та отримати
понад 540 тис. SMS за підключення до сигналу "Kyivstar | SpaceX".
Повна заборона продажу автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння в ЄС відкладається
Mercedes зробить сучасні фари ремонтопридатними в рамках ініціативи
Tomorrow XX, спрямованої на розвиток циркулярної економіки. Якщо зараз
лінзи, накладки, рамки, корпуси та електроніка мають клейові з'єднання,
то в майбутньому їх замінять різьбовими.
Китайський гігант Xiaomi почав піднімати ціну на свою продукцію і перш за все підвищення торкнеться планшетів.
Йдеться про застосунок, пов'язаний із Sei - блокчейном рівня Layer 1,
який створили спеціально для торгівлі цифровими активами. Застосунок
попередньо встановлюватимуть на всі нові смартфони Xiaomi, що
продаватимуться за межами материкового Китаю та США.
За словами спікерів, одразу після початку повномасштабного вторгнення РФ
у лютому 2022 року Україна перенесла критичні масиви даних до
дата-центрів на території ЄС. Уже в 2023 році стратегія була
трансформована в бік створення суверенних національних дата-центрів із
підтримкою транскордонних рішень резервного копіювання.
Google анонсувала новий експериментальний веббраузер під назвою
Disco, що орієнтований на інтеграцію ШІ у процес перегляду сторінок.
Першою функцією браузера стала GenTabs - віджети, створені на основі
відкритих вкладок, історії чатів і запитів користувача.
AMD може розглядати 2-нм техпроцес Samsung для випуску майбутніх
чипів. Про це повідомляють джерела з Південної Кореї.
Європейський Союз розглядає можливість п'ятирічної відстрочки своєї
заборони на використання двигунів внутрішнього згоряння після сильного
тиску з боку деяких найбільших автомобільних країн регіону.
Зловмисники застосовують нову схему для поширення шкідливого ПЗ Atomic
macOS Stealer (AMOS), використовуючи довіру користувачів до чат-ботів на
зразок ChatGPT від OpenAI чи Grok від xAI. Про це повідомляє Huntress у
своєму дослідженні.
У листопаді український автопарк поповнили понад 11 тис.
автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення (BEV). Це
майже втричі більше, ніж у листопаді торік.