Фінансові новини
- |
- 30.05.26
- |
- 15:55
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Суд відмовив ARM у задоволенні позову проти Qualcomm — спробують ще раз
13:21 24.12.2024 |
Присяжні відмовили ARM у двох пунктах з трьох, а щодо Nuvia не дійшли згоди. Компанія позиватиметься проти Qualcomm знову.
ARM вимагатиме повторного розгляду частини свого позову щодо ліцензування проти Qualcomm після неоднозначного рішення у п'ятницю. Журі одноголосно розв'язало два з трьох пунктів на користь Qualcomm, але зайшло в глухий кут у питанні, чи Nuvia, яку придбала Qualcomm, порушила свою угоду з ARM.
«Ми розчаровані тим, що журі не змогли дійти консенсусу щодо претензій. Ми маємо намір домагатися повторного розгляду через безвихідь присяжних. З самого початку нашим пріоритетом був захист інтелектуальної власності ARM та безпрецедентної екосистеми, яку ми створили з нашими цінними партнерами протягом понад 30 років», - йдеться у заяві ARM.
Фактично Qualcomm здобула перемогу у судовій битві проти ARM за звинуваченнями у порушенні ліцензійних угод щодо процесорів Snapdragon X. Процесори містять ядра Oryon, початково розроблені Nuvia для чипів ЦОД за іншою ліцензійною угодою з ARM. Остання незадоволена тим, що технологія Nuvia буде використовуватися для клієнтських пристроїв. Крім того, ARM каже, що умови ліцензування Nuvia не перейшли автоматично до Qualcomm з придбанням у 2021 році, вимагаючи переглянути умови.
Qualcomm стверджувала, що чинна ліцензія на архітектуру набору інструкцій ARM охоплює технологію, розроблену її дочірніми компаніями, включаючи Nuvia. Раніше ARM вимагала від Qualcomm відмовитися від дизайну Nuvia. Qualcomm цього не зробила, а натомість запустила лінійку процесорів Snapdragon X для клієнтських ПК.
Джерард Вільямс III, провідний розробник ядер Oryon та колишній інженер Apple, засвідчив, що їхній дизайн містив менше ніж 1% технології ARM. Це підтвердило думку Qualcomm, що процесори Snapdragon X дотримуються ліцензійних угод, що дозволяє продовжувати розробку та продаж чіпів.
Хоча присяжні не побачили у Qualcomm протиправних дій, вони не змогли дійти згоди щодо того, чи порушила Nuvia власні умови ліцензування з ARM. Теоретично ARM може отримати успіх у разі повторного розгляду.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила новий проєкт SPIRIT
для України з загальним обсягом $880 млн, з яких $860 млн становитиме
позика самого банку, а решту $20 млн - гранти від Великої Британії та
Німеччини через цільовий фонд підтримки, відновлення, відбудови й
реформування України
Україна отримає транш у розмірі майже 2,8 млрд євро після того, як Рада
Євросоюзу ухвалила рішення про сьоме виділення коштів у рамках Механізму
підтримки ЄС Ukraine Facility.
Перша партія шведських винищувачів JAS 39 Gripen для України надійде
разом із далекобійними ракетами класу "повітря-повітря" Meteor.
Президент Володимир Зеленський під час візиту до Швеції розповів про новий пакет допомоги Україні, який виділила ця країна.
Прем'єр Швеції Ульф Крістерссон оголосив про майбутню передачу Україні
16 винищувачів Gripen, які були у використанні, і про плани продажу 20
одиниць нової моделі цього літака.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.
Американський технологічний гігант Nvidia, який є провідним розробником
чипів для штучного інтелекту, планує збільшити щорічні витрати на
Тайвані до 150 млрд дол. оскільки вважає острів «епіцентром революції
ШІ».
Ринок нових легкових автомобілів у ЄС у квітні 2026 року зріс у річному вимірі на 5,1% і досяг 972,3 тис. одиниць, повідомляє Європейська асоціація автовиробників (ACEA).
Google
оновила Gemini for Home та додала нові функції автоматизації для
"розумного" дому на базі штучного інтелекту. Тепер система може
запускати різні сценарії залежно від того, що бачать домашні камери
відеоспостереження.
Китай обмежив закордонні поїздки для провідних спеціалістів зі штучного
інтелекту у приватних компаніях і нині для виїзду вони мають отримати
відповідний дозвіл від влади
Мільярдер та інвестор Марк К'юбан заявив, що продав більшу частину
своїх біткоїнів. За його словами, він розчарувався у здатності
криптовалюти виступати захисним активом під час геополітичних потрясінь і
послаблення долара.
У Китаї почали масово навчати гуманоїдних роботів для роботи на
фабриках, у магазинах та у сфері послуг.
Популярний мобільний відеоредактор CapCut, який за час існування
завантажили понад 1,2 млрд разів, оголосив про партнерство з Google. У
рамках співпраці можливості редактора інтегрують безпосередньо в чат-бот
Gemini.
Автомобільний концерн Stellantis, створений в результаті злиття Fiat
Chrysler і PSA Group, у четвер, 21 березня, представив п'ятирічний
стратегічний план FaSTLAne 2030 вартістю 60 млрд євро.
За 2025-2026 рік кількість ІТ-ФОПів знизилася на 21%, і це найбільше зниження з 2016 року.
SpaceX офіційно подала документи для виходу на біржу Nasdaq під тикером
SPCX. Як пише TechCrunch, компанія повідомила, що сукупні збитки
компанії з моменту заснування перевищили $37 млрд.
Світовий ринок електромобілів продовжує стрімко зростати, але
нерівномірно: фактично формується "K-подібна" динаміка, де одні регіони
різко прискорюються, а інші відстають.
Поки світовий авторинок лихоманить від китайської експансії та
падіння попиту на дорогі «електрички», старі німецькі друзі вирішили
триматися разом.
Японські дослідники створили бездротову систему зв'язку зі швидкістю передачі даних 112 Гбіт/c в діапазоні 560 ГГц.