Фінансові новини
- |
- 07.02.26
- |
- 03:07
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Razr 40 та Razr 40 Ultra — нові флагманські смартфони-«розкладачки» Motorola з гнучкими AMOLED екранами. Від €799
23:44 02.06.2023 |
Motorola підготувала до випуску новий складаний смартфон Razr 40, який пропонується у двох модифікаціях: стандартній Razr 40 та покращеній Razr 40 Ultra.
Модель Razr 40 Ultra оснащена зовнішнім 3,6-дюймовим дисплеєм. Це найбільший дисплей серед пристроїв такого формфактора. Виробник використовує 10-бітну AMOLED панель з роздільною здатністю 1066×1056 пікселів і частотою оновлення 144 Гц. Основний LTPO AMOLED дисплей має діагональ 6, 9 дюйми, роздільну здатність 2640х1080 пікселів, частоту оновлення 165 Гц, підтримує HDR10+ і пікову яскравість 1400 ніт.
Новинка містить процесор Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, 8 або 12 ГБ оперативної пам'яті, 256 або 512 ГБ вбудованої флешпам'яті UFS 3.1. У вирізах зовнішнього екрана розташувалася подвійна камера. Головний 12-мегапіксельний модуль з OIS доповнений 13-мегапіксельним надширококутним модулем, який також використовується для макрознімання. Фронтальна камера в отворі основного дисплея має 32-мегапіксельний сенсор. Сканер відбитків пальців розташований на бічній грані корпусу.
Корпус Motorola Razr 40 Ultra виготовлений з алюмінію 7000 серії. Заявлено захист від води та пилу за стандартом IP52. У цій моделі застосовується шарнір нової конструкції, в якому кількість компонентів знижено до 85, що має підвищити його надійність. У розкритому стані товщина смартфона становить 6,99 мм, у складеному - 15,1 мм. Маса - 188 г. Місткість батареї становить 3800 мАг. Підтримується швидке провідне заряджання потужністю 30 Вт і бездротове заряджання потужністю 5 Вт. Пристрій працює під керуванням Android 13 з оболонкою Moto MyUX та інтерфейсом Ready For, який застосовується при підключенні зовнішнього монітора.
Ціна Motorola Razr 40 Ultra починається з рівня €1199. Продажі в Європі вже почалися, а купити новинку в Україні можна буде у липні.
Стандартна версія Motorola Razr 40 отримала 1,5-дюймовий зовнішній дисплей з роздільною здатністю 368х194 пікселів. Внутрішній 6,9-дюймовий LTPO AMOLED дисплей підтримує роздільну здатність 2640х1080 пікселів і частоту оновлення 144 Гц.
У цьому випадку застосовується процесор Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, 8 або 12 ГБ оперативної пам'яті та 128 або 256 ГБ вбудованої пам'яті стандарту UFS 2.2. Головний модуль камери отримав 64-мегапіксельний сенсор та оптичну систему стабілізації зображення. Ще користувачам доступний 13-мегапіксельний надширококутний модуль та 32-мегапіксельна фронтальна камера.
Як і у випадку старшого побратима, корпус виготовлений з алюмінію 7000 серії та забезпечує захист за стандартом IP52. Але товщина виявилася трохи більшою: 7,35 мм у розкритому стані та 15,8 мм у складеному вигляді. Маса - 188,6 мм. Користувачам доступна батарея місткістю 4200 мАг. Параметри зарядки - такі самі, як у Razr 40 Ultra.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Згідно з її даними, порівняно з попереднім кварталом, з урахуванням
сезонного фактору, реальний ВВП збільшився на 0,7% з урахуванням
сезонного фактору, а квартал тому цей показник складав 0,8%.
Рада ЄС у середу, 4 лютого, узгодила свою позицію щодо правової бази для
імплементації угоди Європейської Ради про надання Україні кредиту в
розмірі 90 мільярдів євро на 2026-2027 роки.
У США по бойовому випробували крилату ракету Rusty Dagger для України, створену за програмою ERAM.
Невиконані за підсумками 2025 року 15 індикаторів плану в рамках
програми Ukraine Facility можуть коштувати Україні близько EUR4 млрд,
йдеться у презентації консорціуму RRR4U (Resilience, Reconstruction and
Relief for Ukraine).
Кабмін спростив ввезення до України літій-іонних акумуляторів. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.
2026 рік остаточно закріпив за побутовою технікою статус повноцінних
гаджетів. Інтеграція в екосистему «розумного будинку» перестала бути
фантастикою і перетворилася на базове очікування користувачів.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
YouTube оголосив
про повноцінний запуск функції автоматичного дубляжу відео на основі
штучного інтелекту, яка тепер доступна для всіх авторів та підтримує 27
мов, серед яких є і українська.
Ілон Маск став першою людиною в історії зі статками понад $850 млрд
після угоди між SpaceX та xAI. За оцінками Forbes, злиття ракетобудівної
компанії з бізнесом Маска у сфері штучного інтелекту та соціальних
медіа збільшило його капітал на $84 млрд - до рекордних $852 млрд.
Intel має намір знову вийти на ринок пам'яті, уклавши партнерство з дочірньою компанією SoftBank - Saimemory.
Акції технологічних та софтверних компаній обвалилися на тлі побоювань,
що розвиток штучного інтелекту (ШІ) витіснить бізнес-моделі традиційних
розробників програмного забезпечення (ПЗ).
Українська defense tech компанія Swarmer подала заявку на первинне розміщення акцій (ІРО) на американській біржі Nasdaq.
Автомобіль перебуває в активному використанні вже 18 місяців без
тривалих простоїв. За цей час власник проїжджав у середньому майже 500
км щодня, що робить цей випадок особливо показовим з точки зору зносу.
Аналітики найближчим часом прогнозують суттєве подорожчання оперативної пам'яті та твердотільних накопичувачів, пише NotebookCheck
Продажі нових легкових автомобілів в Україні в січні 2026 року зросли на
10,7% порівняно з січнем 2025 року - до 5,043 тис. од., повідомляє
AUTO-Consulting.
Міністерство оборони опублікувало алгоритм, як верифікувати термінал супутникового зв'язку Starlink в Україні для військових та цивільних.
Роскомнагляд заблокував понад 4,7 млн інтернет-сторінок у рамках боротьби із "забороненою інформацією".
Група вчених заявила про розробку нового типу волоконно-оптичних
чипів з потенційною щільністю інтеграції д 100 тис. транзисторів на
сантиметр.
В Google офіційно повідомили, що YouTube більше не дозволяє відтворювати
відео у фоновому режимі через сторонні мобільні браузери для
користувачів без платної підписки Premium.
Минулого року NVIDIA випустила GeForce NOW для Steam Deck, що
використовує операційну систему Steam OS на базі Linux, де сервіс
забезпечував ігри в 90 FPS при роздільній здатності до 1200p.
Apple та Samsung повністю домінували на світовому ринку смартфонів у
2025 році. Як свідчать дані Counterpoint Research, обидві компанії
четвертий рік поспіль зайняли всі десять позицій у рейтингу найбільш
продаваних моделей.