Фінансові новини
- |
- 10.04.26
- |
- 00:24
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Xiaomi 13 Ultra - Snapdragon 8 Gen 2, чотири 50-МП камери, 5x зум, 120-Гц дисплей AMOLED TCL C7 і захист IP68 за ціною від $875
13:51 19.04.2023 |
Флагман обладнаний 6,73" дисплеєм AMOLED C7 компанії TCL. Частота оновлення кадрів становить від 1 Гц до 120 Гц, роздільна здатність - 3200 x 1400 пікселів, а щільність точок - 522 ppi. Панель отримала підтримку Dolby Vision, HDR10 і HDR10+. Пікова яскравість досягає 2600 ніт. Матриця вкрита склом Gorilla Glass Victus.
Xiaomi 13 Ultra обладнаний Quad-камерою з роздільною здатністю 50 МП + 50 МП + 50 МП + 50 МП + 50 МП, оптичною стабілізацією, підтримкою 8K@24FPS і 4K@60FPS. Головний модуль побудований на базі 1" сенсора Sony IMX989 з пікселями розміром 1,6 мкм. Об'єктив має змінну діафрагму f/1,9-4.
У двох телеоб'єктивах та ультраширококутній камері встановлені датчики зображення Sony IMX858 з пікселями розміром 1,4 мкм. Оптичний формат - 1/2,51". Кратність оптичного зуму становить 3,2x і 5x. Камера з надширококутною оптикою позбавлена оптичної стабілізації.
Серцем Xiaomi 13 Ultra став чип Snapdragon 8 Gen 2, доповнений 8/16 ГБ оперативної пам'яті. Місткість накопичувача становить 256-1024 ГБ. Акумулятор має ємність 5000 мАг. Смартфон обладнаний процесорами Surge P2 і G1, які підвищують енергоефективність. За словами виробника, коли рівень заряду падає до 1%, пристрій може працювати ще 60 хвилин і 12 хвилин у режимі розмов. Потужність дротової та бездротової зарядки становить 90 Вт і 50 Вт відповідно.
Xiaomi 13 Ultra отримав NFC, USB-C, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.3, GPS, вбудований у дисплей сканер відбитків пальців і фронтальну камеру на 32 МП. Програмною платформою виступає операційна система Android 13, доповнена прошивкою MIUI 14. Корпус має захист від води за стандартом IP68.
Xiaomi 13 Ultra надійде в продаж у модифікаціях 8/256 ГБ, 16/512 ГБ і 16/1024 ГБ за ціною $875, $945 і $1060 відповідно. Смартфон з'явиться на ринку в білому, чорному і зеленому кольорах корпусу до кінця квітня 2023 року.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Раніше, у вересні минулого року, Світовий банк погіршив прогноз
зростання економіки України на цей рік - з 5,2% до 2%, а на 2027 рік - з
4,5% до 4%.
Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Схоже, епоха, коли мобільні процесори скромно тулилися в тіні
настільних рішень, остаточно добігає кінця. MediaTek, яка останні кілька
років активно витісняє конкурентів з преміального сегмента, готує
справжнього монстра - Dimensity 9600 Pro.
Компанія Google
оновила підходи до безпеки в чат-боті Gemini, зокрема у взаємодії з
користувачами, які можуть переживати психічну кризу.
Google почала розгортати оновлення для Chrome з підтримкою вертикальних вкладок і покращеним режимом читання.
Обсяг вітчизняного ІТ-ринку оцінюється у 7,85 млрд дол. США; торік галузь сплатила 50,5 млрд грн податків.
Google представив застосунок Google AI Edge Eloquent, який
перетворює вашу "живу" мову на текст. Він працює без інтернету і має
функцію редагування, повідомляє Android Authority
Поки індустрія квантових обчислень змагається у кількості кубітів, які
розпадаються від найменшого подиху вітру, дослідники вирішили згадати
про матеріал, який вже пів століття тягне на собі всю земну електроніку.
Ринок оперативної пам'яті продовжує лихоманити. Samsung підписує нові
довгострокові контракти на DRAM із цінами, які приблизно на 30% вищі,
ніж у першому кварталі 2026 року.
Це сталося випадково - і може стати одним із найважливіших відкриттів у
галузі чипів за десятиліття. У процесі досліджень науковці отримали чип,
який стабільно функціонував у режимі температур, які вважаються
надвисокими.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.
Масовий збій роботаксі в китайському місті Ухань призвів до того, що
близько сто самокерованих автомобілів зупинилися посеред дороги під час
руху.