Фінансові новини
- |
- 15.06.26
- |
- 21:39
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Жодного разу не впасти – це не найбільша заслуга в життя. Головне кожен раз підніматися" Нельсон Мандела |
ФБР в сотрудничестве с Facebook сумело раскрыть одно из самых масштабных в истории киберпреступлений
15:20 12.12.2012 |

Сотрудники ФБР раскрыли предполагаемую преступную группу, подозреваемую в причинении ущерба пользователям социальной сети Facebook на сумму в 850 млн долларов.
В заявлении спецслужбы говорится, что по этому делу в разных странах были арестованы в общей сложности 10 человек. Аресты прошли в США, Великобритании, Боснии, Хорватии, Македонии, Новой Зеландии и Перу.
Предположительно, мошенники действуют с октября 2010 года. По данным следствия, подозреваемые использовали ботнет для получения данных кредитных карточек, банковских счетов и других персональных данных жертв.
Ботнетом называется сеть зараженных компьютеров. Компьютер потенциальной жертвы заражают с помощью бота - специальной программы, благодаря которой злоумышленник получает доступ к данным, хранящимся на ресурсе.
В данном случае использовалось около 11 млн компьютерных систем, которые были заражены различными вариантами вредоносной программы, известной как Yahos.
Представители Facebook активно помогали следствию для выявления источника атак, а также определения пострадавших пользователей.
К расследованию были подключены службы по защите от киберпреступности со всего мира.
В Британии, по сообщению Агентства по борьбе с организованной преступностью, в рамках расследования в графстве Саррей во вторник был арестован некий подозреваемый, который был позднее отпущен под залог.
Кибермошенники не в первый раз используют Facebook для своих целей. В большинстве случаев используется так называемый фишинг, то есть рассылка подложных писем для получения конфиденциальной информации, например паролей для входа в систему.
Эксперты по компьютерной безопасности постоянно предупреждают об опасностях предоставления личной информации в социальных сетях.
Facebook также может использоваться и для борьбы с преступностью. Так, в Шотландии, начиная с 2011 года, можно сообщить в полицию о правонарушителях посредством соцсети.
В Индии же существует популярная страничка, на которой рассерженные автолюбители могут разместить наглядные свидетельства опасного вождения других водителей.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Всі 27 країн-членів ЄС погодили відкриття першого кластера переговорів про вступ України та Молдови до блоку.
Військово-Морські Сили ЗСУ отримали ще один протимінний корабель від
Королівства Нідерланди. Про це повідомив Командувач ВМС віце-адмірал
Олексій Неїжпапа.
ЄС 15 червня проведе міжурядові конференції з Україною і Молдовою, де ЄС та країни відкриють перший переговорний кластер.
Міжнародний валютний фонд погодився виділити Україні черговий транш
кредиту, попри невиконання Києвом однієї з умов. Про це повідомило
агентство Bloomberg з посиланням на джерела.
Середня зарплата піхотинця становитиме 300 тисяч гривень на місяць, максимальна - до 460 тисяч грн.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Кілька днів тому стало відомо, що новій главі XBOX Аші Шармі (Asha Sharma) поставлено завдання
збільшити прибутковість бренду, оскільки вище керівництво Microsoft
відмовляється надалі проводити безрезультатні вливання мільярдів
доларів.
Американські компанії активно нарощують найм фахівців зі штучного
інтелекту, однак скористатися цим бумом можуть переважно досвідчені
працівники.
Stellantis, Volkswagen і Renault об'єдналися, щоб закликати до
спрощення правил і запровадження стимулів для виробництва продукції з
маркуванням "Зроблено в Європі" та протидії китайським виробникам
електромобілів.
TSMC розробляє нову технологію пакування мікросхем під назвою CoPoS
(Chip-on-Panel-on-Structure), яка може знизити собівартість виробництва
чипів та покращити їхню продуктивність.
Компанія Google нарешті зрозуміла, що сучасні меню налаштувань
телевізорів нагадують лабіринт Мінотавра, тільки без нитки Аріадни. Нове
оновлення для Google TV
інтегрує ШІ-помічника Gemini безпосередньо в систему керування залізом.
Компанія SpaceX офіційно встановила
ціну на свої акції в межах найбільшого в історії США первинного
публічного розміщення. Виробник ракет Ілона Маска тепер входить до
списку найцінніших корпорацій планети.
Державна податкова служба України розробила законопроєкт про
податкову медіацію, що дозволить бізнесу та податковій частину спорів
вирішувати без суду.
Платіжний гігант Mastercard оголосив
про запуск сервісу Agent Pay for Machines (AP4M), який дозволяє
ШІ-агентам та програмним системам самостійно здійснювати платежі через
глобальну мережу компанії.
McDonald's почала тестувати штучний інтелект для прийому замовлень на "МакДрайв". Як передає ABC News, у майбутньому компанія сподівається замінити звичний досвід замовлення у людини на нову технологію.
Ілон Маск (Elon Musk) поділився новими подробицями проекту
орбітальних дата-центрів SpaceX, які мають перетворити космос на
майданчик для роботи штучного інтелекту.
Інженерка-програмістка Ерін Маус із Північної Кароліни домоглася
офіційного дозволу не використовувати штучний інтелект на роботі,
посилаючись на свої релігійні переконання
Американська Google, що входить до Alphabet Inc., замовила в Intel Corp.
виробництво понад 3 млн своїх тензорних процесорів (TPU) у 2028 році,
повідомляє The Information з посиланням на джерела.
Впродовж травня український автопарк поповнився 18 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону.
Spotify розглядає нові напрямки для розвитку свого сервісу, який
планують перетворити на повноцінний музичний хаб для фанів. Серед
планів, як зазначає Bloomberg, "живі" відеотрансляції концертів і продаж
квитків.