Фінансові новини
- |
- 10.04.26
- |
- 00:24
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Xiaomi заявила, що її SU7 EV технологічніший за Tesla і перевершує Porsche
10:34 29.12.2023 |
Xiaomi, китайський бренд, який колись був синонімом доступних смартфонів, тепер готується випустити свій перший електромобіль. Представлений на заході в Пекіні Xiaomi SU7 - це седан на власній архітектурі Modena Architecture з електродвигунами HyperEngine. Лінійка має два варіанти: двомоторний повнопривідний SU7 Max та одномоторний задньопривідний SU7.
Xiaomi поки не оголосила ціни, але заявила, що SU7 Max має запас ходу до 800 км (за китайським циклом випробувань легких транспортних засобів CLTC), а також розгін від 0 до 100 км/год за 2,78 с, що перевершує показники Model S від Tesla і Taycan Turbo від Porsche. Частково це стало можливим завдяки 800-В платформі виробника акумуляторів CATL, ємністю 101 кВт*год, яка може відновити заряд для запасу ходу на 220 км за 5 хвилин, 390 км за 10 хвилин та 510 км за 15 хвилин.
Для реалізації цього проєкту Xiaomi найняла таланти з автомобільної індустрії. Зокрема, генеральний директор Лей Цзюнь заявив, що Тяньюань Лі, який раніше працював над концептами BMW серії iX та Vision, запропонував себе команді автодизайнерів Xiaomi. До Лі також приєднався Джеймс Цю, який раніше працював над дизайном Mercedes-Benz Vision EQXX. Пізніше вони найняли Кріса Бенгла, ветерана BMW, на посаду консультанта з дизайну, передає Engadget.
SU7 приблизно такого ж розміру, як і BMW 5 серії: 1 440 мм заввишки, 1 963 мм завширшки і 4 997 мм завдовжки. Є три варіанти кольору: фірмовий «аква-блакитний», сірий або оливково-зелений. Лей підкреслив, що в салоні багато місця для ніг, а об'єм багажника - 517 л ззаду і 105 л спереду.
На презентації Лей звернув увагу на такі деталі, як фари головного світла у вигляді крапельок води, кожна з яких нагадує китайський ієрогліф «рис» (mi в Xiaomi), а також гало заднього стоп-сигналу з 360 світлодіодів.
SU7 пропонуватиме автомобільну розважальну систему на операційній системі HyperOS, на базі процесора Qualcomm Snapdragon 8295, що завантажується всього за 1,49 секунди. Можна налаштувати сидіння або навіть керувати домашньою технікою Xiaomi через 16,1-дюймовий 3K-екран, а також за допомогою опціональних планшетів Xiaomi Pad, які можна встановити на магнітні порти (до 22,5 Вт) за двома передніми підголівниками. Інтерфейс на центральному екрані дає змогу використовувати до трьох розділених вікон для багатозадачності, і ви навіть можете перенести на нього екран свого телефону Xiaomi, щоб забезпечити безперебійну роботу. Для музики та відео розваг встановлено 23 динаміки Dolby Atmos.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Раніше, у вересні минулого року, Світовий банк погіршив прогноз
зростання економіки України на цей рік - з 5,2% до 2%, а на 2027 рік - з
4,5% до 4%.
Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Схоже, епоха, коли мобільні процесори скромно тулилися в тіні
настільних рішень, остаточно добігає кінця. MediaTek, яка останні кілька
років активно витісняє конкурентів з преміального сегмента, готує
справжнього монстра - Dimensity 9600 Pro.
Компанія Google
оновила підходи до безпеки в чат-боті Gemini, зокрема у взаємодії з
користувачами, які можуть переживати психічну кризу.
Google почала розгортати оновлення для Chrome з підтримкою вертикальних вкладок і покращеним режимом читання.
Обсяг вітчизняного ІТ-ринку оцінюється у 7,85 млрд дол. США; торік галузь сплатила 50,5 млрд грн податків.
Google представив застосунок Google AI Edge Eloquent, який
перетворює вашу "живу" мову на текст. Він працює без інтернету і має
функцію редагування, повідомляє Android Authority
Поки індустрія квантових обчислень змагається у кількості кубітів, які
розпадаються від найменшого подиху вітру, дослідники вирішили згадати
про матеріал, який вже пів століття тягне на собі всю земну електроніку.
Ринок оперативної пам'яті продовжує лихоманити. Samsung підписує нові
довгострокові контракти на DRAM із цінами, які приблизно на 30% вищі,
ніж у першому кварталі 2026 року.
Це сталося випадково - і може стати одним із найважливіших відкриттів у
галузі чипів за десятиліття. У процесі досліджень науковці отримали чип,
який стабільно функціонував у режимі температур, які вважаються
надвисокими.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.
Масовий збій роботаксі в китайському місті Ухань призвів до того, що
близько сто самокерованих автомобілів зупинилися посеред дороги під час
руху.