Фінансові новини
- |
- 18.08.22
- |
- 13:34
- |
-
RSS
- |
- мапа сайту
Авторизация
Stellantis через побоювання санкцій закриє завод в Китаї
10:54 29.07.2022 |
Автомобільна корпорація Stellantis (Peugeot, Opel, Chrysler, Citroën, FIAT) закриє спільне підприємство і припинить випуск автомобілів Jeep в Китаї через побоювання можливих санкцій в майбутньому. Про це заявив виконавчий директор концерну Stellantis Карлос Таварес, повідомляє Bloomberg.
Він наголосив, що в останні роки компанія стикалася з великою кількістю випадків політичного втручання в роботу бізнесу на китайському ринку.
"Ми не хочемо опинитися жертвою взаємних санкцій, як це нещодавно сталося з іншими компаніями в інших частинах світу",- зазначив Таварес.
Формальним приводом для припинення співпраці Stellantis з китайською Guangzhou Automobile Group стала відсутність прогресу за останні роки.
![]() |
![]() |
![]() |
ТЕГИ
Курс безготівкових валютних операцій
встановлений з 21.07.22
куп. | прод. | |
USD | 36.5686 | 36.9342 |
Згідно постанови НБУ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :