Фінансові новини
- |
- 17.01.26
- |
- 22:13
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Hyundai створив Ioniq 6 для конкуренції з Tesla
11:19 22.07.2022 |
Hyundai презентувала наживо свій перший повністю електричний седан Ioniq 6, який, як сподівається південнокорейський автовиробник, допоможе йому захопити більшу частку ринку електромобілів, де домінує Tesla.
Седан матиме запас ходу близько 610 км (380 миль) за циклом випробувань WLTP, приблизно на 30 відсотків більше, ніж у кросовера Ioniq 5, повідомили в Hyundai.
«Ми використовуємо таку саму хімію елементів (акумуляторів), але ми максимально збільшили кількість батарей на кожне пакування, значно підвищивши щільність енергії», - сказав Кім Йонг Ва, виконавчий віце-президент Hyundai.
Ioniq 6 буде доступний у двох варіантах акумуляторної батареї - 53 кіловати на годину та 77,4 кВт-год - і виробництво на заводі Asan у Південній Кореї стартує в третьому кварталі.
Цього року Ioniq 6 вже має бути доступним у Південній Кореї та Європі. Його вихід на ринок США очікується в першому кварталі наступного року.
Ioniq 6 коштуватиме від 55 мільйонів вон (42 000 доларів) до 65 мільйонів вон для ринку Південної Кореї. Ціни для клієнтів за кордоном поки не оголошені.
Думка аналітиків
«Ioniq 6 зможе конкурувати з Tesla в сегменті серійних електричних седанів, враховуючи його конкурентоспроможну ціну та великий запас ходу», - сказав Лі Дже Іл, аналітик Eugene Investment & Securities.
Він додав, що Ioniq 6 міг би збільшити свою ціну на ринку електроседанів, оскільки Tesla кілька разів підвищувала ціни.
«Я позитивно ставлюся до Ioniq 6, особливо в Європі, тому що Ioniq 5 і Kia EV 6 були там дуже популярні, - сказала Анджела Хонг, аналітик Nomura в Сеулі. - Прибуток Hyundai щодо електромобілів поки що не такий вже й поганий, тому що слабша корейська вона компенсувала втрати від вищих цін на акумулятори»..
Цього року вона ослабла приблизно на 10 відсотків по відношенню до долара.
«Hyundai змінюється настільки швидко, що виграє гонку в індустрії електромобілів швидше, ніж інші традиційні виробники автомобілів, - сказав Ву Тек Хван, менеджер фонду в Korea Investment Management Co. у Сеулі. - Серія Ioniq нагадує мені серію Galaxy від Samsung, коли Samsung надзвичайно наполегливо працював, щоб наздогнати iPhone від Apple. Hyundai стає швидким послідовником Tesla».
Функції автономного водіння
Ioniq 6 має функції автономного водіння, подібні до Ioniq 5, включаючи Highway Driving Assist 2 та Blind-Spot Collision-Avoidation Assist.
Сидіння моделі приблизно на 30 відсотків тонші, ніж в інших моделях серії, що забезпечує більше місця для ніг, а поруч із водієм є п'ять USB-портів і місце для ноутбука. Деяке програмне забезпечення також можна оновлювати дистанційно, вперше для Hyundai.
Hyundai заявив, що Ioniq 6 використовуватиме акумулятори SK On компанії SK Innovation, а з наступного року отримає акумулятори LG Energy Solution.
Ioniq 6 є однією з понад 31 електричної моделі, яку Hyundai Motor Group, включаючи Hyundai Motor, її дочірню компанію Kia та преміум-бренд Genesis, планує представити до 2030 року, щоб вийти на прогнозовані 12 відсотків світового ринку електромобілів.
Седан Ioniq 6 розширить асортимент електромобілів за межі поточних кросоверів і позашляховиків, щоб конкурувати з бестселером Tesla Model 3.
За ним у 2024 році з'явиться трирядний електричний кросовер Ioniq 7.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна та Велика Британія підписали угоду про торговельну лібералізацію для деяких видів аграрної продукції.
Через прайс-кепи імпорт електроенергії з Євросоюзу здійснюється лише на 30%
Польща передасть Україні до дев'яти своїх винищувачів МіГ-29 - технічні переговори про це все ще тривають.
Деталі візиту не розголошувалися з міркувань безпеки. Востаннє очільниця МВФ відвідувала Україну в лютому 2023 року.
Світовий банк прогнозує, що зростання економіки України цього року
стабілізується на рівні 2%, згідно з базовим сценарієм, який передбачає,
що вторгнення Росії триватиме до кінця року.
Голова Асоціації деревообробних підприємств України, наголосив на необхідності системної інтеграції деревообробної та меблевої галузей, а також індустріального дерев’яного будівництва до державних програм відбудови й житлової політики.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Рада ЄС ухвалила поправку до регламенту, що дозволить сприяти створенню гігафабрик штучного інтелекту (ШІ) у Європі.
Кількість абонентів "Київстару", які зареєструвалися для використання
технології Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий зв'язок зі
смартфоном) від часу її запуску у листопаді 2025 року, перевищила 3 млн
абонентів, найактивніше сервісом користуються в Києві, Львові, Вінниці,
Хмельницькому та Дніпрі
Згідно з угодою, тайванські компанії з виробництва мікросхем та
технологій інвестують щонайменше $250 млрд у виробничі потужності в США,
а уряд Тайваню гарантуватиме цим компаніям кредит на $250 млрд.
США впроваджують 25% мита на певні чипи для штучного інтелекту, вироблені на Тайвані, зокрема NVIDIA H200. Як передає
Bloomberg, уряд буде стягувати мито з мікросхем, які ввозяться до США
перед остаточною відправкою китайським клієнтам та на інші закордонні
ринки.
Wikimedia Enterprise створено у 2021 році для надання великим
компаніям платного доступу до розширеної версії API Wikipedia. Ця версія
адаптована для комерційного використання та роботи з системами штучного
інтелекту.
Платформа X Ілона Маска заявила, що Grok більше не генеруватиме оголені
зображення людей. Компанія заявляє, що нові обмеження були впроваджені
для акаунта чат-бота у соціальній мережі й подібна функціональність
тепер недоступна навіть платним користувачам.
Відсьогодні YouTube запускає новий пакет інструментів для батьків з
України, які зможуть краще контролювати що і як довго їхні діти
дивляться на платформі. Серед них - налаштування часу перегляду для
Shorts та нагадування про сон чи перерву.
Китайські урядовці наказали технологічним компаніям не купувати чипи Nvidia без необхідності
Адміністрація президента Дональда Трампа ухвалила нові критерії дозволу
продажів ШІ-процесорів NVIDIA H200 китайським покупцям. Про це пише
Bloomberg.
Міністр оборони США Піт Хегсет заявив, що чат-бот Grok, розроблений
компанією xAI, впровадять в інфраструктуру Пентагону. Цей процес стане
частиною ширшої ініціативи з використання генеративного ШІ у військових
системах.
Американська Google (належить Alphabet Inc.) розпочне розробку і
виробництво нових версій своїх флагманських смартфонів у В'єтнамі цього
року, повідомляє японське видання Nikkei із посиланням на джерела.
У Великій Британії заборонили використовувати штучний інтелект для
створення інтимних зображень із людьми, які не давали на це дозвіл.
Першим транспортним засобом із твердотілою батареєю, який можна офіційно
купити у США, став електромотоцикл Verge TS Pro. Його показали на CES
2026, і він одразу продемонстрував як переваги, так і головну проблему
цієї технології.
У центрі Львова запустили пілотну мережу 5G - вперше в Україні зі
швидкістю передавання даних близько 500 Мбіт/с на одного абонента.