Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Танкери з російською нафтою простоюють біля узбережжя Індії

 

Щонайменше чотири танкери з російською нафтою очікують на розвантаження біля західного узбережжя Індії на тлі посиленого тиску з боку США та ЄС. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на дані відстеження руху суден.

Зокрема судна Achilles і Elyte наразі стоять на якорі поблизу порту «Джамнагар». Вони прибули з вантажем нафти Urals, завантаженої наприкінці червня в портах «приморськ» і «усть-луга». Обидва танкери перебувають під санкціями ЄС і Великої Британії, а розвантаження було заплановано в Сіцці на 2-3 серпня. Цей порт обслуговує нафтопереробні заводи (НПЗ) Reliance Industries і Bharat Petroleum.

Ще два судна - Destan і Horae - також очікують на розвантаження. Destan, який також потрапив під санкції, має прибути в Сікку найближчим часом. Натомість кінцева точка доставлення Horae наразі невідома, а саме судно не підпадає під жодні західні обмеження.

Індія, на яку припадає понад третину всього експорту російської нафти, опинилася в центрі уваги після нового пакета санкцій ЄС у липні. Додатковий тиск спричинила заява адміністрації Дональда Трампа про можливість запровадження мит на індійський імпорт через закупівлю російської сировини. У відповідь Нью-Делі доручив нафтопереробникам підготувати плани з диверсифікації постачання.

Кожен із чотирьох танкерів належить до типу Aframax і має місткість близько 700 тис. барелів. Їхні подальші дії, зважаючи на зростаючий геополітичний тиск, залишаються невизначеними.

За матеріалами: EnKorr
Ключові теги: Росія, Індія
 

ТЕГИ

Курс НБУ на понеділок
 
за
курс
uah
%
USD
1
42,0567
 0,1271
0,30
EUR
1
48,9961
 0,2303
0,47

Курс обміну валют на сьогодні, 10:00
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,8958  0,01 0,03 42,4442  0,01 0,02
EUR 48,8600  0,00 0,00 49,5377  0,03 0,07

Міжбанківський ринок на сьогодні, 17:00
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,9800  0,18 0,42 42,0200  0,17 0,41
EUR 48,9150  0,30 0,60 48,9500  0,29 0,59

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес