Фінансові новини
- |
- 16.04.26
- |
- 02:31
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Таїланд оцінив збитки від конфлікту з Камбоджею у понад $300 мільйонів
23:04 29.07.2025 |

Економічні збитки Таїланду від п'ятиденного конфлікту з Камбоджею попередньо оцінюються у понад 10 мільярдів батів (307,88 мільйонів доларів США), проте ця сума може зрости.
Про це, як повідомляє Reuters, заявив міністр фінансів Таїланду Пічай Чунхаваджира, передає Укрінформ.
За словами глави Мінфіну, йдеться про витрати на евакуацію та майнову шкоду.
Міністр заявив, що уряд Таїланду планує виділити 25 мільярдів батів (771 мільйон доларів США) для пом'якшення наслідків конфлікту. Кошти будуть спрямовані, зокрема, на будівельні, ремонтні роботи тощо.
«Цього може бути недостатньо, і нам, можливо, доведеться шукати додаткові кошти», - сказав він, додавши, що початкова оцінка збитків не враховує втрати від перебоїв у торгівлі.
Мінфін також оголосив про різні заходи допомоги людям та підприємствам, які постраждали внаслідок конфлікту. Державні банки пропонують, зокрема, відстрочку погашення кредитів, кредити під низький процент, варіанти рефінансування та звільнення від сплати комісійних.
Передбачається також продовження термінів подання податкових декларацій та сплати податків до вересня, податкові пільги на ремонтні витрати - до 100 тисяч батів для будинків та 30 тисяч батів для транспортних засобів, зазначив Пічай.
Крім того, уряд виділив 100 мільйонів батів кожній постраждалій провінції, проте ця сума, за словами міністра, може бути збільшена.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Велика Британія надасть Україні новий пакет оборонної допомоги, який
передбачає щонайменше 120 тисяч дронів цього року, заявив британський
уряд 15 квітня.
Під час українсько-німецьких урядових консультацій 14 квітня в Берліні
німецька компанія Quantum Systems оголосила про створення двох
додаткових спільних підприємств у рамках ініціативи «Будуй з Україною».
Україна та Німеччина підписали три угоди в оборонній сфері на чотири
мільярди євро. Вони спрямовані на посилення ППО, розвиток далекобійних
спроможностей та спільне виробництво дронів.
Прем'єр-міністр Норвегії Йонас Ран Стере заявив,
що перші з шести винищувачів F-16, які його країна обіцяла Києву,
незабаром будуть готові до експлуатації.
Кабмін призначив Ореста Мандзія головою Державної митної служби. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Нафтопровід "Дружба" буде відремонтований до кінця квітня. Про це глава держави повідомив під час спільного з канцлером ФРН Фрідріхом Мерцом спілкування з журналістами у Берлін
Світовий попит на нафту у 2026 році може знизитися вперше з часів
пандемії 2020 року через різке подорожчання енергоносіїв на тлі
конфлікту на Близькому Сході. Про це повідомило Міжнародне енергетичне
агентство (МЕА) у щомісячному звіті.
За результатами конкурсів, проведених у 2025 році, Європейський Союз
виділить 1,07 млрд євро на реалізацію 57 нових проєктів у рамках
Європейського оборонного фонду, в яких будуть брати участь і українські
компанії.
Брюссель тисне на США, Японію та Британію, щоб ті вже цього тижня прискорили виплати 45 мільярдів євро кредиту Україні
Голова Європейського центрального банку Крістін Лагард заявила, що
економічна ситуація в єврозоні стала гіршою, ніж очікувалося за базовим
сценарієм.
Україна та Німеччина підписали угоду про обмін оборонними даними. Це перший подібний для України меморандум, повідомив міністр оборони України Михайло Федоров.
Криптоіндустрія прискорює розробку рішень для протидії потенційним
атакам квантових комп'ютерів.
Експорт електромобілів та гібридних авто з Китаю в березні цього року
зріс більш ніж удвічі, до рекордного рівня, оскільки глобальний
енергетичний шок, спричинений війною в Ірані, відновив інтерес до
електрокарів.
Amazon оголосила про плани запустити власний супутниковий
інтернет-сервіс Leo у середині 2026 року. Про це повідомив генеральний
директор компанії Енді Джессі у щорічному листі до акціонерів, пише
Engadget.
Схоже, епоха, коли мобільні процесори скромно тулилися в тіні
настільних рішень, остаточно добігає кінця. MediaTek, яка останні кілька
років активно витісняє конкурентів з преміального сегмента, готує
справжнього монстра - Dimensity 9600 Pro.
Компанія Google
оновила підходи до безпеки в чат-боті Gemini, зокрема у взаємодії з
користувачами, які можуть переживати психічну кризу.
Google почала розгортати оновлення для Chrome з підтримкою вертикальних вкладок і покращеним режимом читання.
Обсяг вітчизняного ІТ-ринку оцінюється у 7,85 млрд дол. США; торік галузь сплатила 50,5 млрд грн податків.