Фінансові новини
- |
- 16.04.26
- |
- 03:12
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Пісторіус відкинув вимоги соціал-демократів щодо Росії
23:57 11.06.2025 |

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус (Boris Pistorius) рішуче відкинув вимоги низки політиків із Соціал-демократичної партії (СДПН) , яку він представляє, щодо зміни курсу в політиці Берліну щодо Москви. Відповідну заяву німецький міністр зробив у середу, 11 червня, в Берліні журналістам.
"Цей документ - це заперечення реальності. Він зловживає бажанням людей у нашій країні щодо припинення жахливої війни в Україні", - пояснив Пісторіус, цитує інформагенція dpa.
Водночас Пісторіус недвозначно дав зрозуміти, що він теж поділяє бажання досягти миру у війні РФ проти України. Однак, наголосив він,президент Росії Володимир Путін відкидає пропозиції України щодо безумовного припинення вогню. "Переговори він перериває. А коли він їх веде, одночасно з іще більшою жорстокістю та брутальністю бомбардує міста в Україні", - сказав Пісторіус.
Пісторіус: Із Путіним можна домовлятися лише з позиції сили
На думку Пісторіуса, все це чітко показує, що Росія не хоче миру, а якщо й хоче, то лише на власних умовах. Так само Пісторіус застеріг від умов, які були б рівнозначні капітуляції України. "Такий мир віддав би Україну, що опинилася б беззахисною, на поталу російського свавілля", - додав німецький урядовець.
Тим часом Путін продовжує нарощувати виробництво озброєння, перевів економіку на військові рейки й сам говорить про серйозну, непримиренну боротьбу за новий світовий порядок, додав міністр. "Із цим Путіним ми можемо вести переговори лише з позиції сили. Тільки так ми зможемо привести його за стіл переговорів", - констатував Пісторіус.
Крім того, Пісторіус наголосив й на тому, що Путін роками ігнорував дипломатичні спроби посередництва. "Він дотримується стратегії конфронтації. Не ми", - зазначив Пісторіус.
Раніше низка відомих політиків з СДПН оприлюднили документ під назвою "Маніфест", у якому вони вимагали відходу від політики збройного протистояння з РФ та початку прямих дипломатичних переговорів з Росією.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Велика Британія надасть Україні новий пакет оборонної допомоги, який
передбачає щонайменше 120 тисяч дронів цього року, заявив британський
уряд 15 квітня.
Під час українсько-німецьких урядових консультацій 14 квітня в Берліні
німецька компанія Quantum Systems оголосила про створення двох
додаткових спільних підприємств у рамках ініціативи «Будуй з Україною».
Україна та Німеччина підписали три угоди в оборонній сфері на чотири
мільярди євро. Вони спрямовані на посилення ППО, розвиток далекобійних
спроможностей та спільне виробництво дронів.
Прем'єр-міністр Норвегії Йонас Ран Стере заявив,
що перші з шести винищувачів F-16, які його країна обіцяла Києву,
незабаром будуть готові до експлуатації.
Кабмін призначив Ореста Мандзія головою Державної митної служби. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Нафтопровід "Дружба" буде відремонтований до кінця квітня. Про це глава держави повідомив під час спільного з канцлером ФРН Фрідріхом Мерцом спілкування з журналістами у Берлін
Світовий попит на нафту у 2026 році може знизитися вперше з часів
пандемії 2020 року через різке подорожчання енергоносіїв на тлі
конфлікту на Близькому Сході. Про це повідомило Міжнародне енергетичне
агентство (МЕА) у щомісячному звіті.
За результатами конкурсів, проведених у 2025 році, Європейський Союз
виділить 1,07 млрд євро на реалізацію 57 нових проєктів у рамках
Європейського оборонного фонду, в яких будуть брати участь і українські
компанії.
Брюссель тисне на США, Японію та Британію, щоб ті вже цього тижня прискорили виплати 45 мільярдів євро кредиту Україні
Голова Європейського центрального банку Крістін Лагард заявила, що
економічна ситуація в єврозоні стала гіршою, ніж очікувалося за базовим
сценарієм.
Україна та Німеччина підписали угоду про обмін оборонними даними. Це перший подібний для України меморандум, повідомив міністр оборони України Михайло Федоров.
Криптоіндустрія прискорює розробку рішень для протидії потенційним
атакам квантових комп'ютерів.
Експорт електромобілів та гібридних авто з Китаю в березні цього року
зріс більш ніж удвічі, до рекордного рівня, оскільки глобальний
енергетичний шок, спричинений війною в Ірані, відновив інтерес до
електрокарів.
Amazon оголосила про плани запустити власний супутниковий
інтернет-сервіс Leo у середині 2026 року. Про це повідомив генеральний
директор компанії Енді Джессі у щорічному листі до акціонерів, пише
Engadget.
Схоже, епоха, коли мобільні процесори скромно тулилися в тіні
настільних рішень, остаточно добігає кінця. MediaTek, яка останні кілька
років активно витісняє конкурентів з преміального сегмента, готує
справжнього монстра - Dimensity 9600 Pro.
Компанія Google
оновила підходи до безпеки в чат-боті Gemini, зокрема у взаємодії з
користувачами, які можуть переживати психічну кризу.
Google почала розгортати оновлення для Chrome з підтримкою вертикальних вкладок і покращеним режимом читання.
Обсяг вітчизняного ІТ-ринку оцінюється у 7,85 млрд дол. США; торік галузь сплатила 50,5 млрд грн податків.