Фінансові новини
- |
- 29.12.25
- |
- 17:59
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Рейтинг схвалення Трампа падає - американці занепокоєні станом економіки США
18:14 11.03.2025 |

Рейтинг схвалення президента США Дональда Трампа впав на кілька пунктів з моменту його вступу на посаду у січні, оскільки виборці все частіше висловлюють занепокоєння станом економіки країни.
Про це свідчать результати опитування Emerson College Polling, опубліковані у вівторок, після 50-денного терміну перебування Трампа на посаді, передає Укрінформ із посиланням на The Hill.
За даними опитування, 47% респондентів схвалюють роботу нового глави Білого дому, а 45% - ні. Для порівняння, на початку вступу на посаду Трампа 49% опитаних висловили своє схвалення його політикою і 41% - несхвалення.
Як пише видання, погляди американської громадськості на економіку США під керівництвом нового лідера, схоже, негативно впливають на його загальний рейтинг схвалення: 48% опитаних не схвалюють те, як Трамп управляє економікою, тоді як 37% схвалюють це.
«Незважаючи на те, що у свідомості виборців ще не склалося уявлення про економіку, підтримка Трампа залишається сильною. Однак справжнім викликом буде те, як виборці сприймають своє фінансове майбутнє. Хоча з моменту виборів мало що змінилося, початкова "фаза медового місяця", схоже, добігає кінця», - сказав Спенсер Кімбелл, виконавчий директор Emerson College Polling.
Зазначається, що найслабшими сферами схвалення діяльності нового президента США є економіка, охорона здоров'я та криптовалюта.
Водночас виборці дають Трампу найвищі оцінки за його ставлення до питань імміграції: 48% схвалюють і 40% не схвалюють його політику.
Результати опитування з'явилися на тлі продовження падіння акцій з початку цього місяця у відповідь на швидкі зміни Трампа в митній політиці щодо Канади, Мексики та Китаю. Трамп заявив, що після реалізації його тарифної політики настане «перехідний період», але це необхідно для того, щоб інші країни ставилися до США справедливо.
Опитування показало, що 53% респондентів вважають, що тарифи зашкодять економічному зростанню США, 46% заявили, що політика Трампа погіршує економіку, 28% - що вона покращує її. Ще 26% опитаних сказали, що політика Трампа не має ефекту або зазначили, що потрібно більше часу, аби робити висновки.
Загалом, думки в США залишаються розділеними щодо Трампа: 51% опитаних вважають його другий термін більш успішним, а 49% - «скоріше провальним». Близько 40% респондентів сказали, що Трамп працює на посаді краще, ніж вони очікували, 36% - що він працює гірше, ще 25% вважають, що президент працює так, як і очікувалося.
Як зазначається, опитування проводилося з 8 по 10 березня серед тисячі зареєстрованих виборців. Похибка становить 3%.
Як повідомляв Укрінформ, статки п'ятьох мільярдерів, які були присутні на інавгурації президента США Дональда Трампа, скоротилися від 20 січня на $209 млрд, найбільше втратив Ілон Маск.
Перші 50 днів президентства Трампа відзначилися значною нестабільністю фондового ринку США - найбільшою від періоду кризи 2009 року.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
| Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський |
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна отримає від Канади додаткову економічну допомогу на суму 2,5 мільярда доларів.
Україна 24 грудня оголосила про успішне завершення розрахунків за
операцією з реструктуризації ВВП-варантів 2015 року на 2,635 млрд дол.
Власники паперів отримали нові держоблігації; всі ВВП-варанти
анульовано.
Президент України Володимир Зеленський зазначає, що у визначений момент
після підписання мирної угоди або в процесі її реалізації Верховна Рада
буде спроможна проголосувати дату проведення президентських виборів в
країні.
Референдум щодо повної угоди, яка закріпить закінчення війни, може бути
проведений в Україні, але для його проведення необхідно мінімум 60 днів і
повне припинення вогню на цей термін, повідомив президент України
Володимир Зеленський.
Президент Володимир Зеленський представив версію рамкового документа на
20 пунктів між США, Європою, Україною та росією щодо завершення
російсько-української війни.
Кожен власник складу рано чи пізно стикається з банальною проблемою -
місця не вистачає. Товарів стає більше, асортимент росте, а стіни
приміщення залишаються на місці.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Уже з 1 січня 2026 року Болгарія стане 21-ю країною Єврозони. Поки економісти вираховують можливі переваги цього кроку для економіки балканської країни, самі болгари ставляться до цього без ейфорії.
Axis International вимагає від уряду Гвінеї компенсації у щонайменше
$28,9 млрд у зв'язку з відкликанням ліцензії на експлуатацію бокситової
копальні в цій країні, повідомляє Reuters із посиланням на заяву
компанії.
Про це він сказав в онлайн-спілкуванні зі ЗМІ під час повернення до Європи
Авторка "Лондонського Ока" спроєктувала 22-кілометрову дамбу з підводними турбінами
Українська сторона зацікавлена в отриманні репарацій з боку РФ, але
американська сторона прагне називати повоєнне фінансування відновлення
України російським коштом компенсацією, повідомив президент України
Володимир Зеленський за підсумками перемовин з президентом США Дональдом
Трампом у неділю
В Китаї значно пришвидшилися темпи падіння прибутків промислових
компаній, що показало хиткість відновлення китайської економіки. Слабкий
внутрішній попит в країні перекрив експортні надходження.
BYD ще ближче підійшла до того, щоб заряджання електромобіля за
швидкістю не відрізнялося від заправки бензинового авто. Нове відео
демонструє, як її електрокар за п'ять хвилин отримує близько 400 км
запасу ходу.
NVIDIA підписала ліцензійну угоду зі стартапом Groq, який займається
розробкою чипів зі штучним інтелектом, отримавши право інтегрувати
технології Groq у свої майбутні продукти
Адміністрація американського президента Дональда Трампа у вівторок, 23
грудня, заявила, що з червня 2027 року введе мита на імпорт китайських
напівпровідників.
Покупців нових смартфонів у Південній Кореї зобов'язали проходити
обов'язкову процедуру розпізнавання обличчя. Згідно з місцевими ЗМІ,
вимога набула чинності 23 грудня.
У Південні Кореї затримали 10 колишніх співробітників Samsung, яких
підозрюють у витоку 10-нанометрової DRAM-технології до ChangXin Memory
Technologies (CXMT). Керівники та дослідники нібито злили
DRAM-технології китайській CXMT, що призвело до збитків на трильйони
вон.
Експерти з цифрової безпеки назвали браузери, які мають найгірший рівень
конфіденційності. Google Chrome майже дістався "п'єдесталу".
Michelin представить на виставці Consumer Electronics Show (CES) 2026
в Лас-Вегасі нову лінійку «розумних» шин, здатних в режимі реального
часу відстежувати власний знос і стан.